PDA

Zobrazit normální verzi : Demo



Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 13:43
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack , obchazeni banu '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Stara znama legenda IvetQa
[AMXBANS] Tvuj nick : Stara znama legenda IvetQa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1385236141
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1385236141
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 89.103.173.200
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.103.173.200
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classi




PS to že na mě zkoušíte luccii a já pak po 5kol odejdu do spectu jelikož máma potřebovala pomoct se stromečkem znamená že obcházím ban... Přeji Šťastné a Veselé no braineři

kashpi
22-12-11, 14:16
A jak víš že ji na tebe zkoušeli? Si ji viděla? :D

edit: Kde dělala reklamu na cheaty? :D

AnnoyingGreg
22-12-11, 14:36
Lucia je poslední dobou vidět krásně. Někteří admini jí neumí obsluhovat a já potom vidím ostatní lítat vzduchem.

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 14:37
A jak víš že ji na tebe zkoušeli? Si ji viděla? :D

edit: Kde dělala reklamu na cheaty? :D

logicky když jdu walk a je jeden T co zrovna položil kolem mě nikdo na radaru není a začně někdo střílet ze zdi nejsem blbá promiň :clap: teď jste to vyhráli... Chci to demo jinak dostanu unban a dotyčný nebude mít práva

BiA Fz
22-12-11, 14:41
A který demo chceš? To jak utíkáš před haluškou, nebo jak honíš panáčky přes zeď? Obcházení banu pokládám toto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11610 , páč se zřejmě jedná o stejnou osobu. Ban je samozřejmě hlavně za to wh, dodám během chvíle.

BiA Fz
22-12-11, 15:06
http://csko.cz/dema/upload/dir/ivetka_0.dem

18:40 - 18:42 - první a jediná chvíle, kdy zabrala haluška- to sme se lekli, úhyb stranou a QQ ...ale nestřílíme, mohli bychom se prozradit ;)

http://csko.cz/dema/upload/dir/ivetka2.dem

7:26 - 7:29 "3D sluch"

11:13 -11:15 "6. smysl!"

13:37 - 13:39 " -"- "

To by mělo myslím stačit, překvapení si nechám v zásobě pro nedočkavce. Docela oceňuju ty nervy nereagovat na všechny ty ostatní haluze, ale z tohohle se prostě nevykecáš.

Ridik :D
22-12-11, 15:32
az na to ze halucinaci nejde videt ani sliset vystrel takze to je tvoje vlastni priznani :D

kashpi
22-12-11, 15:39
Pokud vím, tak Katka je někdo jinej.
A ridiku, jak to myslíš? Halucinace je slyšet, ale pokud myslíš na tom demu, tak se ti omlouvám, demo sem neviděl

Ridik :D
22-12-11, 15:43
halucinace jde slyset ? ? uz hodnekrat na mne zkouseli halucinaci a nikdy jsem ji neslysel :D

Svacinar
22-12-11, 15:45
Neřešilo se teď náhodou, že když halucinace vydává zvuky, tak je to špatně? Hm?

kashpi
22-12-11, 15:48
Já nevím, ale vždycky když někomu hodím halucinaci tak je slyšet a jinak to ani nejde snad.... Je to zvláštní, ale pokud ten hráč kterýho kopíruje střílí nebo jen běží tak slyšíš kroky. Možná je to jen její bug, ale fakt je slyšet, i když ji někdo hodí na mě, tak ji slyším

BiA Fz
22-12-11, 15:52
Pokud vím, tak Katka je někdo jinej.
Ok, upravil jsem tedy ban "jen" na wallhack, aby to bylo úředně správně :-)
Jinak se na dema podívejte a pište, vyjadřujte se. Když bude potřeba, mam ještě dvě další, z nichž to jedno je docela až pikaresktní :)

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 15:54
Ano,halušky su počuť skušali sme to z kashpim..Len akurat to že nestrelaju

Jelikož jsem tento program navrhovala s dotyčnou osobou, tak opravdu vím co a jak funguje a jak se chovají... Takže NP na cs existujou tisíce serverů a když sem zde hrála přes rok.. Jednou na mě přišlo 7 adminů najednou všichni mě spectovali nic nenašli najednou se najde BiA Fz co mi dá ban a při tom ani neumí někoho zabít a ani nemá zkušenosti takové jako já. Takže zbohem kotelno ale ste fakt lou ;)

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 15:55
Ok, upravil jsem tedy ban "jen" na wallhack, aby to bylo úředně správně :-)
Jinak se na dema podívejte a pište, vyjadřujte se. Když bude potřeba, mam ještě dvě další, z nichž to jedno je docela až pikaresktní :)

Jo jinak co se týče tebe ty hlupáčku tak Katka je úplně jinná osoba než já.. Vůbec nevíš ani kdo jsme ban máme tak na týden pak dostanu unban zatím sbohem :clap:

Krispo
22-12-11, 15:58
No... Na to že říkáš jaké máš zkušenosti, atd atd... proč teda nemáš Steam?

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 16:02
No... Na to že říkáš jaké máš zkušenosti, atd atd... proč teda nemáš Steam?
Protože jsem si už koupila 2 steamy a vždycky mi ho někdo ukradl, tudiž nevidím důvod nač si kupovat další a další.. Pokud jste četli článek že hackli Valve, tak si nemyslím že ukrást nějaký steam není pro někoho problém. Tím asi bych ukončila tuto debatu, protože ty dema jsou směšné a vůbec nic nedokazují ;)

BiA Fz
22-12-11, 16:03
No... Na to že říkáš jaké máš zkušenosti, atd atd... proč teda nemáš Steam?

To je ta zkušenost, přece si nenechá dát ban na steam xD S tim jak programovala halušku zabilaaaaa....ne, takhle fakt nedokážu zabít, to máš pravdu... -.- xD

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 16:05
To je ta zkušenost, přece si nenechá dát ban na steam xD S tim jak programovala halušku zabilaaaaa....ne, takhle fakt nedokážu zabít, to máš pravdu... -.- xD
Dle tvého vyjadřování budu typovat že ti je pod 18 let a jsi ještě v pubertě.. I taková jsem byla a i takový jsou.. Zatím to nebudu řešit nijak moc prostě dostanu unban, tvé chování je netolerantní!! A až budeš hrát CS přes 11 let možná pochopíš "kde vznikla luccie"

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 16:07
No... Na to že říkáš jaké máš zkušenosti, atd atd... proč teda nemáš Steam?
A třeba se zamyslet nad tím že na většině lig jsme s mým klanem v první desítce (Hraji na kamarádův steam) a nemám tam ban? Divné

t.twisted
22-12-11, 16:10
Protože jsem si už koupila 2 steamy a vždycky mi ho někdo ukradl, tudiž nevidím důvod nač si kupovat další a další.. Pokud jste četli článek že hackli Valve, tak si nemyslím že ukrást nějaký steam není pro někoho problém. Tím asi bych ukončila tuto debatu, protože ty dema jsou směšné a vůbec nic nedokazují ;)

Aha, takže dokázala jsi něco naprogramovat ale napsat na steampowered kvůli ukradenému steamu nedokážeš?

BiA Fz
22-12-11, 16:10
Dle tvého vyjadřování budu typovat že ti je pod 18 let a jsi ještě v pubertě.. I taková jsem byla a i takový jsou.. Zatím to nebudu řešit nijak moc prostě dostanu unban, tvé chování je netolerantní!! A až budeš hrát CS přes 11 let možná pochopíš "kde vznikla luccie"

Až budu hrát csko 11 let, bude mi 28 let a nebudu mít na hry čas. Jdi naprogramovat něco proti namyšlenejm holkám jako si ty. Končím diskuzi a další příspěvky které se nebudou týkat dem mažu.

Stara znama legenda IvetQ
22-12-11, 16:29
Tak poslední odpověď a pak končím sváma ;) 1. Je to tady jak v bulváru člověk se zmíní že se podílel na luccii a hned ji vytvořil... 2. BiA udělám to já:) = Máš napomenutí... Já dostávám unban a ty pokud ještě uděláš nějaký chybný krok co se týče toho, že zabanuješ osobu bez důkazu tak se ti odeberou práva.. Tím jsem sváma skončila děti.:whip:

BUBEN
22-12-11, 16:32
Sakra ty jsi koupila Kotelnu? Změnil se majitel? No tak když jsi nová majitelka tak bych potřeboval vyřešit surf. Včera jsem to řešil s Kotlem, ale změnilo se vedení tak kde te seženu?
EDIT: Doufám, že to vyznělo jako vtip ...

znedlob
22-12-11, 16:36
Tak poslední odpověď a pak končím sváma ;) 1. Je to tady jak v bulváru člověk se zmíní že se podílel na luccii a hned ji vytvořil... 2. BiA udělám to já:) = Máš napomenutí... Já dostávám unban a ty pokud ještě uděláš nějaký chybný krok co se týče toho, že zabanuješ osobu bez důkazu tak se ti odeberou práva.. Tím jsem sváma skončila děti.:whip:


Pokud tohle funguje u tvých rodičů, že když něco chceš, tak to budeš mít,to jsi vedle holčičko. Pokud to co Bia má na demu, Kotel potvrdí jako WH, tak se stebou už nemáme asi o čem bavit.

Svacinar
22-12-11, 16:44
Tak poslední odpověď a pak končím sváma ;) 1. Je to tady jak v bulváru člověk se zmíní že se podílel na luccii a hned ji vytvořil... 2. BiA udělám to já:) = Máš napomenutí... Já dostávám unban a ty pokud ještě uděláš nějaký chybný krok co se týče toho, že zabanuješ osobu bez důkazu tak se ti odeberou práva.. Tím jsem sváma skončila děti.:whip:
(Vypůjčím si video z greyova signature, protože se na to krásně hodí.)

http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4

Tohle myslíš vážně nebo je to jen nějakej rádoby džouk? Co kdyby jsi už táhla tam odkud jsi přišla, když se ti tady nelíbí? Nezapomeň napsat, že jsme všichni strašný děti a jsme hrozně l0w a po stopadesátý napsat, že už to tady ukončuješ.
Bye.