PDA

Zobrazit normální verzi : Robkooo (jiny hrac) --> Hapalicek



RobinskeJ
21-07-15, 22:59
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'MultiHack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Robkooo >
[AMXBANS] Tvuj nick: Robkooo
[AMXBANS] Server: csko.cz | HnsTraining





Poznamka:






Nechapu, proc .. nic nemam :-) takze chci oduvodneni a chci slyset proc jsem dostal Ban :) dekuji z pozdravem Robkooo. :)

Hapalicek
21-07-15, 23:45
Zdar,

SGS Script, Fast Run script, Auto Bhop, nějakej PRE Gainer + Developer.


Demo zde: http://csko.cz/dema?UPD=Yi1e4MK7

RobinskeJ
21-07-15, 23:54
takže za 1) SGS Script -> když máš víc jak 250+ fps a umíš pořádný strafe dokážeš speed až na 800 :) ale ty to asi nevíš..2) fast run script to bych chtěl vidět kde seženeš,3) auto bhop->když máš pořádný fps a bind na kolečko nahoru jump tak ti bhop jde bez problémů, za3) PRE gainer ani nevím co je :DD a za 4) developera nezapínám mám ho na 0 :) .. takže asi tak .. kde máš na demu důkaž že to jsou scripty a že mám developera zaplé.. jsi admin který točí demo a ani si není jistý.. nejdřív si přešti něco o pravém tvrdém tréninkua potom si hledej důvodu kamaráde :) poprosil bych o unban děkuji.

metriox
22-07-15, 00:21
Jáj chlapec by chcel hrať s 250+fps Hns... Najprv si ty naštuduj pravidlá, potom choď na nejaký server.

RobinskeJ
22-07-15, 00:24
Máme něaký problém s mým fps? :) když tam chcete mín tak si tam locknetě 131 fps nebo 101 fps :) bože hoši .. naberte mozek.. :) permu mám bezdůvodnou .. poprosil bych o unban prosím děkuji.

Hapalicek
22-07-15, 00:25
Bez Developera se na 250+ FPS nedostaneš.

Pořádný fps na Bhop potřebuješ, ale ty ani s fpskama na to rozhodně nemáš.

Pre Gain, to že na jump se rozeběhneš přes W s max speedem 250+-, ale ty se rozeběhneš přes W + se ti zaškube myš(levo pravo stejně jako škube strafe hack) a najednou máš 260-270PRE

Aha. a to že jsi SGS frajer, a dáš sotva 230lj se synch jako týpek co to hraje poprvý....

Počkej si na vyjádření od ostatních adminů, protože podle tebe jsem nejistej a neznalej rádoby tiral admin, kretej nemá pojem o tom jak se ta hra hraje.

RobinskeJ
22-07-15, 00:39
tady máš čerstvě natočeno mé video kde jsem si ho založil :) kdybych měl zapnutý developer ukáže se ti to tam: http://leteckaposta.cz/490687402

jo + prosímte napiš si do konzole : net_graph 3 .. potom fps_max 2000 a potom fps_override 2 .. a uvidíš sám :) .. (pokud nemáš v graf. kartě vsync zaplý) kámo jo? :) žádnej developer :) uvidíš že fps ti to pustí nad třeba i 300 ;)

TheAvaLon
22-07-15, 01:26
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'MultiHack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Robkooo >
[AMXBANS] Tvuj nick: Robkooo
[AMXBANS] Server: csko.cz | HnsTrainin





Poznamka:






Dobry den, toto neni zadost o muj unban, nybrz o Robkuv unban, neboli nahlednuti do taju prekrocenych fps[demo:http://leteckaposta.cz/861089792]. Takto totiz ja (dostal jsem ban, nasledne unban za stejnou vec) a tady Robko da se rici "trenujeme" sgs. Abychom si nemuseli rezervovat server od tohoto portalu, chodime na server HnS training, kde se daji fps oblbnout fps_max 9999; fps_override 1, coz zpusobi neomezene fps bez pouziti developeru, pricemz ten uz v novem patchi ztraci vyuziti. To je k fps_max a overridu.

Auto-bhop: nevim z ceho jsi usoudil zrovna autobhop, kdyz pri fps_max 200 se v podstate neda bhopovat, jelikoz dropspeed je tak maly, ze se to dela pri nejmensim hodne spatne. Pokud hodne strafuje tak se to ovsem da zvladnout i s 500 .

Pre-gainer: cukani mysi, jak tu zduraznujes, to delam taky, protoze me to proste bavi a kdyz s velkymi fps udela sebemensi strafe at doleva ci doprava, zvedne se mu prestrafe tak na 255-260 (odzkouseno, ne ovsem na demu).

SGS script: tento script umoznuje delat konzistentne sgs bez klesnuti speedu pod 250u/s, pokud ovsem mas fps 250 , tak to jde poznat o xx% lepe, protoze nabyvas rychlosti priblizne stale stejne rychle, Robko ovsem mel nejaky ten zkrat v ruce, tudiz zpomalil (treba o nejakych 50-150u/s).

Fast-run script: Nevim kde jsi vyhrabal neco jako fast-run script, protoze to se vztahuje pod speedhack nebo pote pod gs/sgs script, ktery ovsem dela miniaturni strafy a muzeme se diky nemu pohybovat rychle, ovsem ne behem.

Hoppe
22-07-15, 10:18
Len zvýšené fps žiadne hacky tam nevidím...

Hapalicek
22-07-15, 10:49
Zdar,

Po domluvě s SA ti dávám UB: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=133286

Omlouvám se ti že jsem tě nařknul za haxování, ale i stěma fpskama bys podle pravidel neměl lízt na server.

Lock pls

Zoid
22-07-15, 12:17
Unlock, nechápu, proč dostal ub - pravidla porušil a dostalo za to ban xxx lidí před ním, vrátil bych mu ban a čus.

matis
22-07-15, 12:20
Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel





Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
Pouštění pastí na Deathrunu za CT
zapnutý developer nebo fps_override na jump a knife serverech (výjimka je surf)

hofy
22-07-15, 13:29
Na training serveru to nikde výslovně zakázané není, proč by mělo být?

Zoid
22-07-15, 13:52
Fajn, aim je taky training server, půjdu si tam zahrát s AB. Bože to si zas vyblil sračku...

hofy
22-07-15, 14:02
No to by nebylo nic nového. Proč jsi tedy v tom případě byl pro toleranci slowma na trainingu? Protože to je úplně to samé. Už tam jsi mohl aplikovat tenhle argument. A jestli nevidíš ten rozdíl mezi aimem a hns trainingem, tak už nevím co říct. Srovnáváš nesrovnatelné.

Zoid
22-07-15, 14:06
s developerem se nic moc nenaučíš