PDA

Zobrazit normální verzi : *R.Y.S.E*Vymrskanej Sykky753 (jiny hrac) --> pidda



JuraJPlayer
22-07-15, 14:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 146563)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < *R.Y.S.E*Vymrskanej Sykky753 >
[AMXBANS] Tvuj nick: JuraJPlayer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:573030732
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1265714392
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.129.159.251
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.129.159.251
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < pidda >
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Tak jeste jednou. Chtel bych unban protoze jsem ho nedostal ja, ale nejakej dement co ma shield a meni si Ip. Pokud vam to bude dostatecne myslet, tak vam uz pravdepodobne doslo, ze si ten cheater opet zmenil Ip a me uz muzete odbanovat. Nebudu si tu odpikavat nejaky ban, ktery jsem nedostal ja a nemam v tom zadny podil.

hofy
22-07-15, 14:51
..

JuraJPlayer
22-07-15, 15:00
To si můžete strčit do vašeho svěceného pozadí. Mně je ukradené, že jste si tady vymysleli nějakou krásnou oblbovačku. Ale je to vaše věc, že... Máte hráčů dost a tohle vám je úplně ukradené. Můžete to napsat rovnou a nekopírovat tyhle hovadiny

hofy
22-07-15, 15:04
Tvoje IP je statická, tak můžeš poděkovat někomu ze sousedů nejspíš. Není to žádná oblbovačka, ale jediné východisko, které se v téhle situaci nabízí. My zkrátka nemůžeme odbanovávat každou sdílenou IP, to bychom se pak s banováním cheaterů nezastavili. Nejde to jinak.

matis
22-07-15, 15:05
To si můžete strčit do vašeho svěceného pozadí. Mně je ukradené, že jste si tady vymysleli nějakou krásnou oblbovačku. Ale je to vaše věc, že... Máte hráčů dost a tohle vám je úplně ukradené. Můžete to napsat rovnou a nekopírovat tyhle hovadiny

V prvom rade sa ukludni, v druhom rade okradas spolocnost VALVE nejakou NS nelegalnou verziou, takze ak si chces zahrat, tak si kup originalku a v zivote sa nieco take nestane.....Nam tu taky agresori, vurgarny a nevychovany hraci nechybaju...Nam zalezi na nasich vernych a poctivych hracoch...

JuraJPlayer
22-07-15, 15:09
Matis? Můžeš mi laskavě ty Einstein říct, jak by jsi si zachoval chladnou hlavu, když by jsi dostal neprávem ban? A můžete mi laskavě říct, čím okrádám Valve? Kdyby chtěli, tak by to udělali jako u Cs:go, pouze pro zakoupení. A chcete mi říct, že okrádám společnost, která v gaming světě má snad z takových sérii her nejvíc peněz? Co se mi to tady snažíte namluvit prosím? Agresor samozřejmě. Zkus zvednout zadek a jít na servery... Pak třeba ty agresory potkáš i někde, kde nedostali z ničeho nic ban. A co má společného věrný, poctivý hráč s vulgárností? Trochu ti to nepasuje. Tak zkus neskákat z fóra na fórum a trochu zapřemýšlet. Díky

matis
22-07-15, 15:15
Tebe nieto pomoci, zial nie je sprosty ten co nevie, ale ten co si neda poradit....uz som ti to pisal ja aj Hofy, kup si originalku a budes mat pokoj....a co sa tyka toho co ja robim, tak si najprv over fakta a potom vypust taku sracku...dik

S takymi ako si ty sa stretavam denne...

JuraJPlayer
22-07-15, 15:19
Neprotiřečíš si? Sám jsi před chvílí napsal " tak si najprv over fakta a potom vypust taku sracku" Též jsi si o mně nic nezjistil a děláš, jako bych byl tyran. Kdo je tady nevinný? Proč bych měl platit za něco, co je zdarma a nemám k tomu důvod? Nechceš radši rovnou napsat, abych si koupil od vás unban? Hlouposti

kono159
22-07-15, 15:23
csko nie je zadarmo, ns verzia je nelegalna/piratska/cracknuta verzia, nazvi to ako chces, to ze ty si myslis opak, je len tvoje minus
hluposti placas len ty

matis
22-07-15, 15:29
Neprotiřečíš si? Sám jsi před chvílí napsal " tak si najprv over fakta a potom vypust taku sracku" Též jsi si o mně nic nezjistil a děláš, jako bych byl tyran. Kdo je tady nevinný? Proč bych měl platit za něco, co je zdarma a nemám k tomu důvod? Nechceš radši rovnou napsat, abych si koupil od vás unban? Hlouposti

My ub ani nepredavame, niesme ine slabsie portaly...ja som nikde nenapisal, ze si vinny, pisem ti, ze sa ukludni a kup si originalku od VALVE > http://store.steampowered.com/app/10

JuraJPlayer
22-07-15, 15:30
Fajn poslední věta :) Vy by jste byli bez Nsáků nic. Tak si to zkuste uvědomit. Aloha

matis
22-07-15, 15:35
Fajn poslední věta :) Vy by jste byli bez Nsáků nic. Tak si to zkuste uvědomit. Aloha

To je pravda, ale zase nemozme vsetkych odohnat tym, ze pustime cheaterov na serveri...Pa