PDA

Zobrazit normální verzi : Odstranenie mapy ze_5tazona_lg



Reflex.
22-07-15, 19:02
Chcel by som oznamiť vedeniu aby sustredilo zrak na ZM escape a to aby sa odstranila mapa ze_5tazona_lg z dôvodu chyby v mape...
Neviem, či to tu už niekto skúšal ale všimol som si, že hneď na spawne je pre normalneho hráča nezbadatelná stena, ktorá sa dá preskočiť za zm.. no a potom ste o 1 km popredu ako ct... A ak by sa náhodou táto mapa odstránila tak chcel by som ju nahradiť zopár nových máp a to napr: ze_nightmare, ze_whitemesa, ze_castle_v1_fix tých máp je veľa ale tak toto sú take zdolatelnie aj pre slabších hráčou...

Samco
22-07-15, 19:05
O tomto som doteraz ani ja nevedel :D a pochybujem že o tom bugu vie niekto okrem teba. Mapa sa mi zdá inak v pohode. Čo sa týka tých nových máp, neviem či by to bolo potrebné. Aj tak sa dookola točia a budú točiť iba jurské parky. Tá mesa mi je povedomá. Len mi príde ako dosť nepohodlná mapa. Na konci na takých lanovkách by ZM nemali šancu sa dostať k CT. Ak si ju teda nemýlim s inou mapou.

Reflex.
22-07-15, 19:19
Tak teraz si 4 hráč co to vie :D aaa tu mesu si mylis s ze_blackmesa toto je whitemesa :D velky rozdiel to neni :D no a co sa tyka tych jurskych parkoch presne to chcem odvratit aby sa neopakovali hraci uz na to dost nadavaju ak si si vsimol ako mne osobne to nevadia tie jur. parky ale tak tu ide o kolektivnu pracu a urcite by hraci privitali zopar novych map... ja osobne ano...

Kotel
22-07-15, 20:15
Jestli je ta mapa jinakdobra, tak bych tam dal zataras, aby se tamtudy nemohlo.

Reflex.
22-07-15, 20:19
ci je dobra :D o tom by sa dalo polemizovat... kotel podla mojho nazoru ta mapa je malo oblubena vobec ju nikto nenominuje a je narocna a casto sa stava ze tam co su tie dve tlacitka tak potrebujes aby dvaja hraci zmackli tlacitka aby sa otvorili dvere.. no a dopadne to tak ze vsetci hrrr hrr dopredu a dvere sa neotvoria.. jeden zombik tam pride a su vsetci v ..... takze to je moj nazor na tu mapu... skus prosim ta dat nejaku novu mapu nielen ja ale aj ost. hraci by to ocenili

Samco
22-07-15, 20:23
Mapa je až na problém s dverami (ktoré 2 hráči musia otvoriť) a dlhé čakanie na helinu dobrá, nelaguje. Myslím si, že zrušiť by sa nemusela, i keď mne to je jedno a ako píše reflex moc často sa nehráva. Keď už sa hrá, tak iba vtedy, ak ju ja nominujem. :)

E: Už ťa nudia tie parky? Ja hrám pomaly len džunglu a neonudí ma to :D

Reflex.
22-07-15, 20:40
hej, alebo ked je na servery 5 hracov tak vtedy :D kazdopadne ja som ZA pridanie par novich map, predsa ma to uz celkom nudia tie jurske parky atd.. chcelo by to nieco nove..