PDA

Zobrazit normální verzi : MothaFuckiiinBoss. --> Majaaa



mfboss
22-07-15, 23:49
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 151833)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MothaFuckiiinBoss. >
[AMXBANS] Tvuj nick: MothaFuckiiinBoss.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1544946397
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1544946397
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.38.162
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.38.162
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin:





Poznamka:






Rad by som videl demo, ktore jasne a jednoznacne dokazuje "WH"....admin ani nebol v specte a ked si mysli, ze za paru kol spectu po tom co ho dali mi dokaze wh, tak je na omyle...chcem to demo proste vidiet...s tymto sa nestotoznujem...robil som admina, pred tym nez som sekol s cskom....tusim som mal 17 a teraz som zacal hrat po dvoch rokoch, tak urcite by mi nenapadlo cheatovat ty kokso :D ano, som si vedomy, toho, ze sa najde expert a spyta sa na Valve id...steam som dal kamosovi, ktory aktivne hraje dotu a cs:go...ja to hram 4 fun...bol som adminom na Gamesites (mini pub, awp3) ,ceeskou.eu, pixelgaming.cz a este nejake rozbiehajuce portaly, ktore neviem ci vobec este funguju okrem tych gamesites....

spectoval som x hracov, udelil x bannov, ale vzdy som bol trpezlivy, kedze su situacie, ze sa niekedy aj zhoduje mierenie hraca cez pohlad ESP...csko som hral 6 rokov, tak by ma fakt zaujimalo kde admin videl ten "cheating"....spectovalo ma x adminov, ci uz u vas, alebo na inych portaloch...nikdy ziadne potvrdzujuce demo...dam krk na to, ze su tam situacie, kde sa da orientovat soundom, alebo instinktivne (nie, nie som Becko a posledne 3 roky som hraval only dust)....a ak sa chcete vyhnut takymto problemom, tak nech admin robi screen z obrazovky....ovela jednoduchsie a neda sa to obhajit :)

hlavne nech admin kona uvazenejsie a nie, ze sa zhoduju 3-4 situacie, nejaka ta diera a uz banuje...rozhodnutie bude take, ake bude, nebudem prvy, ani posledny, ktoremu ostal neopravneny ban, ale pohoda :)

Maaaaaaaaaaja
23-07-15, 00:38
HLTV (http://csko.cz/dema?UPD=wOLiUcl4) (napojení cca. 49:00), DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=iBr8Izjn)

Ahoj, hele mě je fuk, jestli máš steam nebo nonsteam, kolik let hraješ, kdo tě spectoval, i to, jestli jsi byl admin. O žádný nespravedlivý ban rozhodně nestojím, ale o některých situacích si rád pokecám. ... Jinak do spectu jsem šel poté, cos sundal do double dooru přes škvíru ty 2 fragy a pak jsi následně střelil do smoku kousíček ode mě. ... Pořád nemůžu uvěřit těm 2 fragům .... hltv jsem už projížděl a prostě člověk, který má reakční čas jak zpomalený film dá takové 2 fragy ? Nebylo to jediné, co mě udivilo. .....

Admini mrknou, uvidíme. Jinak kdyby se tu screenování obrazovky nezavrhlo, už bys je tam měl, to mi věř.

Jarny ^|
23-07-15, 09:15
Zaplý admin :thumsup4:
Potvrdzujem cheating a nejdem ta sudit ani urazat kamo prepac,ale takto som hral ked som zacinal z 1.6 :-)
Takže mi nevrav ..bohate mi stacili prve tri kola :) Dobra prace :)

mfboss
23-07-15, 10:46
že cheating :D :D :D okeeej chlapci, prajem ešte veľa neoprávnených bannov :)

Samco
23-07-15, 18:08
Za mňa WH.

matis
23-07-15, 18:44
Za mna WH