PDA

Zobrazit normální verzi : DHQ (jiny hrac) --> Pikii :D



DHQ
24-07-15, 09:24
Vypis z konzole:



DHQ.^ connected
Couldn't open file overviews/jb_cp_assis.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/jb_cp_assis.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 151945)
[AMXBANS] Mas 16 hodin, 45 minut a 14 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'ura�anie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < DHQ >
[AMXBANS] Tvuj nick: DHQ.^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:103954340
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:103954340
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.252.165
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.252.165
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Pikii :D >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Chcel by som sa panovi Pikiimu podakovat za to, ze pokazil party mod ked ma zabil awpckom, co mozu dosvedcit openkill a Afr3ak. Prve slovo "curak" bolo adresovane zo srandy na Afr3aka. Druhe slovo "curak" bolo adresovane na Pikiiho. Ako dovod banu urazanie mozno beriem ak to je podane na neho. Ak si ale mysli ze ked niekomu poviem zo srandy ze je debil, chuj, chumaj, dement a podobne veci tak ho hned urazam ? Ked to hovorim ZO SRANDY kamaratom ktorych z JB poznam ? Preco radsej nejde buzerovat ludi na Knife server ? Ten ban mi dal cez web co vam je asi jasne. Podla jedneho mojho nemenovaneho kamarata je tento styl banovania zakazany. A ak si nahodou mysli, ze jedno jedine slovo curak na neho a ban na 1 den podotykam o 2 rano, tak to kde sme.. Pikii, ok. Ak chces pocut slovo prepac, ok, hovorim prepac. Ale prosim ta, nebanuj kazdu chujovinu ked som to prve slovo curak nemyslel na teba.

Pikii :D
24-07-15, 12:24
Ahoj na serveroch kde nemám práva zásadne nebanujem ,ale včere teda dnes som urobil výnimku. Kedže o 2 v noci sa nikde inde hrať nedá okrem jailu kedže iba tam sú hráči som šiel tam. Bolo nás tam asi 13-14 celú mapu ste nedali ani jedno normálne kolo.Prišla dalšia mapa a zase nič prv si povedal,ešte za T ,že čo ten dement robí ked som zabil všetkých CT to som bral ešte oka.Potom si bol ct ty zabil som ťa a hned po kille si na mna adresoval "krepý čurák" povedal som zopakuj to a ty,že "chod do matere" čo mám zopakovať" že si čúrak" ? Každé kolo si nadával bud rád za jeden deň.

DHQ
24-07-15, 13:37
Ok. Takto by som zacal... To ma tesi ze nebanujes na serveroch kde nemas prava. Dalej, v tej tvojej druhej vete je dolezitych zopar veci. Je fajn ze obcas hravas JB, v ostatnom case to tam mierne upada ale to ti vysvetlovat nejdem. Potom, o 2 v noci. O 2 v noci. Mas pocit ze sa oplati simonovat ked su 2 v noci ? Ak narazas najprv na mapu jb_skynet tak sme skusali ist do tajnej a mali ste party mod. Vies o com je party mod ? Skusat si atrakcie ktore nevies, obzerat kazdy kut mapy, ist do zbrojky, robit si co sa ti len chce. Chcel by si na miesto toho reakcie v boxe ? Ako sorry, ale toto nepochopim. Mas stale volno a ty ides na miesto toho zabit CT. Ma to zmysel ? Toto robia paneboze 10 rocne deti ktore nechapu vyznam party modu. Alebo, mohol si povedat - chcem normalne kolo. A nie zabijat CT.. Prisla dalsia mapa, uz bolo trochu viac hodin, ludia sa neskor poodpajali bolo nas tam max 10 ani to nie. Isiel som s Afreakom bugovat tie lode alebo co to jaka marha je, von z vody. Stale je party mod, robit si mozes co len chces. A ked si ma tym wipom zabil zo zbrojky, povedal som maximalne ze curak, krepy curak som nepovedal urcite, o tom by som nieco vedel.. Nadrbany som nebol.. A potom, chod do matere, som nepovedal nahodou Afreakovi ked ma stale zo srandy hitoval na tych lodiach ? Nebolo to mierene na teba, napriek tomu ty to tak beries. Zaujimave.. A dobre, toto ano - co mam zopakovat ze si curak to som povedal. To ano, beriem, priznavam sa.. Ale uz som sa ti ospravedlnil, nie ? Kazde kolo som isto nenadaval ale ak ano, tak ma vytocilo to, ze ako niekto porusuje party mod ked je to mod s neobmedzenym poctom moznosti, mozes si robit co len chces ... A posledna otazka .. To banovanie z webu nie je zakazane ?

Pikii :D
24-07-15, 13:56
Proti tomu párty modu nič nemám ak si myslíš,že o 2 v noci sa pravidlá rušia a môžeš si robiť na serveroch čo chceš si na omyle. Párty mod bol každé okolo 2 mapy po sebe a mapy ktoré sú tam už dajaký rok. Keby si sa správal slušne nemal zbytočné pripomienky/vulgaritu vôbec to neriešim.A do matere si povedal hned ako som ti dal kill ak dokážeš bugovať lode aj mrtvy tak to máš môj rešpekt takže prosím ťa neprekrúcaj. Chybu si uvedomuješ vulgarita tam bola aj urážanie nie len na moju adresu.
Chod sa prejsť von je fajne teplo a správaj sa slušne.

DHQ
24-07-15, 17:27
Vonku by som v tomto pocasi asi zdochol, dalej neviem ako som porusil pravidla.. Za to ze sa tam daval party mod ? A nedaval som ho len ja zas.. Ale zas proti party modu musis uznat ze je to skvela prilezitost ako spoznat mapu a naucit sa atrakcie. Nikde v pravidlach neni party mod zakazany (aspon o tom neviem). Lenze ty si ma nutil k tomu aby som bol hovado ked ten party mod porusujes. Ja ta nechcem nejako poucovat len proste hovorim to co si myslim. Dalej s tou materou si stale myslim ze som to povedal Afreakovi a ja uz mam s Afreakom takisto ako aj s openkillom nieco nahrate a ked mu poviem ze to chuj tak sa na tom zasmeju.. Takisto aj mne keby povedali ze som chuj tiez sa na tom zasmejem.. A ano, viem ze tebe som nadavat do curakov nemal, nevedel som s kym mam docinenia mozno som to mal riesit troska inak a jemnejsie.. Avsak ospravedlnenie si dostal. A ak chces, nemam problem ti to este raz zopakovat.

Pikii :D
24-07-15, 17:52
Pre mňa za mňa si tam robte čo chcete aj tak ten jail už nemá úroveň. Nie každého tam baví počúvať každé druhé slovo dáku urážku,nadávku ( aj ked je myslená zo srandy). Spoznávanie mapy ? dačo tam máš nahraté a tá mapa tam už je dáky rok.Do budúca vieš,že nemáš nadávať nikomu koho nepoznáš nezáleží či admin alebo hráč.

DHQ
24-07-15, 18:26
Prave preto, ze ten jail nema uroven. Ja som zacal jail hravat od oktobra 2013 a za ten cas sa toho zmenilo dost. A podla reci "pamatnikov" ktory tam hravaju uz od 2010 cca tak v tom case si ziadne dieta k CT ist nedovolilo. Alebo nejaky trtko bez mikrofonu. Ale ako som povedal, tych chalanov poznam. Mozno si na to neni zvyknuty, mozno to bude tym ze JB nehravas tak casto ale mozem ti povedat to, ze tam kazdy nadava zo srandy kamaratovi ktoreho pozna z hrania. OK, mozno nie kazdy ale niektori ano. To uz k tomu JB patri a admini na JB to neriesia, lebo vidia ze tam je sranda. A k spoznavaniu mapy, nemyslim to na mape jail_beach_v3 ale myslel som to na jb_skynet ktora tam je mozno pol roka. Ale to mas jedno, ak si mudry a dokazes pochopit co je party mod a JB hravas poviem priklad 2 tyzdne, tak ten dotycny nema tu mapu prejdenu ako ten co to hrava 2 roky. A neni to len o spoznavani. Atrakcie, ktore si nevedel sa mozes pri party mode naucit. Takze sa dostavame aj k tomu ze party mod ma nejaky vyznam. A k poslednemu bodu, ano, som pouceny.

Pikii :D
24-07-15, 18:29
Božé vidím ,že teba aj tých 6hodín zabije. Posledný krát ked sa to bude opakovať pre mna za mňa aj ked tam budete 3 budeš nadáať neustale tak to nebude na deň a už vôbec s tým,že ti to zruším.
Lockinte to a ty padaj hrať.

Shinigami
24-07-15, 19:35
Pochopte, že party mod nie je povolený. Nie je to ani mod. Ak si chceš skúšať nové mapy zapni si single player a hraj sa, môžeš si tam aj bugovať a trénovať atrakcie čo ti nejdú. Tiež je jasné, že keď ťa pri párty mode zabije, tak ho logicky nechce a máš začať simonovat. Napísal si sem 4 posty a všetky boli o tom istom... Navyše neverím, že si to hovoril tomu afreak či čo to je.

DHQ
24-07-15, 20:52
Dakujem, ale uz mi o to ani neslo. Skor mi islo o to aby sa to ujasnilo. A Shinigami, party mod neni nikde zakazany. Potom s tym dalsim suhlasim to mas pravdu. Ked ho nechce, tak nech to normalne napise staci jedno slovo - Simonujte. A nie nas zabijat. Ale v podstate mas pravdu. Hovorim, islo mi len o to aky mam na to nazor a aby sa to ujasnilo. A ver tomu, tie zvysne nadavky som hovoril zo srandy Afreakovi a openkillovi. A kaslite uz na to mozete to locknut.