PDA

Zobrazit normální verzi : [F]ast --> moment



Fast212
24-07-15, 21:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 152017)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 52 minut a 23 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Blokovanie hracov pri vychode z kempy'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [F]ast >
[AMXBANS] Tvuj nick: [F]ast
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1001374640
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1001374640
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.215.79.175
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.215.79.175
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < moment >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_antiquity)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






takze rad bi som dodal k tomuto banu... Jakub13 ma stale blokoval tak ze zobral blok a nechal ho na mne protoze som mu neprimol to ze chcem s nim stavat. dal som si asi 5 krat respawn ale stale to pokracovalo... tak som dal asi 45 sekund pred koncom povolit a potom som postavil uplne slaby kemp a nepustil ho tam. potom mi dal admin BAN na 3 dni ale ze hrac ma tam 2 minuty blokoval si ani nevsimol ani nenapisal ani negrabol ani nekickol ani nic... takze prosim o unban a potrestanie admina z dovodu ze si nevsimal ked ma blokoval, ani neodpovedal na otazky co je povinnost admina a 2 hraca nechal nech ma blokuje a potrestany som bol iba ja.

Samco
24-07-15, 21:13
V prvom rade si nevymýšľaj, videl som dobre ako to bolo a ban si dostal za to, že si blokoval a nechcel ich pustiť, keď ťa 1 hráč z tých 3, ktorí išli po tebe zabil. Ak si priznáš chybu a sľúbiš, že už to nebudeš robiť, tak som ochotný ban skrátiť.

Fast212
24-07-15, 21:16
ja poviem takto... ok blokoval som... ale preto ze si si vobec nevsimal tie 2 minuty hru a ze som si stale daval respawn a stale nemohol stavat lebo ma blokovali preto ze som s nimi nechcel stavat... to si nevidel??

Samco
24-07-15, 21:31
To mi nevadí, že si ho blokoval. Videl som, že sa ti votrel do kempy. Ide tu o ten blok hráčov pri východe z tvojej kempy, ktorí po tebe išli.