PDA

Zobrazit normální verzi : Saper



Exot
26-07-15, 10:10
nedalo by sa dať namisto mín saperovi granáty to isté poškodenie len by mal namiesto mín granáty zabránilo by to kempeniu hráčov príklad huntic ,italy, tam sa proste T zaminuju a konec lebo ludia ich dávajú často na tzv slepé body a tak nemáťe šancu ich zbadať bez infravize a ak by ste môjmu návrhu vyhovely tak by bolo treba upraviť aj imunitu prota pre tieto granáty viem o čo vravím sapera mám lvl+70 tak dik za prečítanie a vaše návrhy na hunticu je to fakt strasne niekedy polka tymu sa zabije na mínach ale bola sranda vydieť jak lietajú po mape ich telá:D

Grakon2702
26-07-15, 10:56
Já bych celkově ten huntic zrušil, one není absolutně vůbec stavěný na hru ve dvaceti hráčích.

Exot
26-07-15, 11:40
ale ja tu mám návrh na výmenu skillu u sapera:D

SuZ
26-07-15, 13:43
Som proti vymene skillu u sappera.
Aj bez tych min by sa kempilo, tomu nezabranis. Na hunticu robia problem? Tak si predstav, co by tam spravil ten granat s full int.. Keby si ho dobre hodil, tak narobi viac skody ako miny. A este keby ho hodili 2-3 sappovia.. Dalej, miny su viditelne a daju sa znicit. Na hunticu za automatom sa daju predierovat bez toho, aby ti ubrali, aj ked vacsinou prave pocas ich odstranovania sa mi stavalo, ze niekto do nich vbehol a odpalil seba aj mna :D Ale to nie je problem v minach.
A ked ti miny tak velmi vadia, stale tu mas vzdy ucinnu moznost- Protector.

Killer Bee
26-07-15, 16:02
Ještě je Item SWAT štít proti minám takže na Sapperovi nic neměnit. :)

Martin_V
30-07-15, 17:17
ROZHODNĚ PROTI
Co ti vadi na minach? Je logický, ze miny dam na slepe mista ne? A hlavne, kdyz hovoris o hunticu... tak at se klidne TS zaminuji, maji plantovat, aspon mas hned 50xp za vyhrane kolo, a když zaminuji ctcka spawn, tak musis byt slepy, protoze kdyz to daji do vstupní rovinky na spawn, tak ty krajovy sloupecky jsou tenky, takze ta mina aspoň z casti videt je, staci odstrelit nebo mit swat ci prota. Otom to je, cim si pomuzes granatem? Granat ma prot i demo, tyhle miny nemá nikdo, tak proc to menit, uz roky ma saper tyhle miny a nikomu to nevadi, si myslis, ze sapera s granatem ti nekdo bude hrat? :-D diky minam se saper hraje, jak ti nekdo probehne minu (na vetsi mape,nez je huntic) tak aspoň vis kde je protivnik. Granat? Fakt? :DDDDDDD

abaxas
07-08-15, 06:37
Nesmysl, saper je hodně o hráči a ty miny jsou pro něj důležité. Jinak v čem by se saper s granátem lišil od FS s raketama? Nechme to tak, jak to je.