PDA

Zobrazit normální verzi : PASSIVE XP? MARIO/tucn1



MartyEE
26-07-15, 17:28
Nie som si isty či sa toto moze, ale Mario uz ked videl, ze ho mam ist zabit sa otočil chrbtom nie komu inemu, ja som za toto dostal nedavno ban ako ,, passive XP'' takze čakam na vyjadrenie admina :) http://csko.cz/dema?UPD=PrFwBlT1 samozrejme som si to natočil, a ak sa toto moze tak poukazujem nato, ze je to podla vec potom som si zbytočne expil HP ked niekto urobi toto .. :):notsure::notsure::notsure::notsure::notsure::no tsure::notsure::notsure::notsure::notsure::notsure ::notsure::notsure::notsure::notsure::notsure::not sure:

Troppe
27-07-15, 14:14
Nejsem admin,ale je to o mě,tak se k tomu vyjádřím :)
Šel jsi po mě a já se chtěl schovat do toho "místa" co jsem tam měl postavené,jenomže jsem šel omylem vedle.

E: To jsi tohle udělal už kolikrát na Serveru (neber to jako hejt).
E2: Pasivní expení se řeší In Game.
E3: Zjisti si co je to pasivní expení.

MartyEE
27-07-15, 14:35
Aha, takze ti mam dat demá kde su to urobil ''omylom''? Robis to stale a dneska si sa odpojil pred smrtou lebo si si pokazil kemp, a odpajas sa stale..

Troppe
27-07-15, 14:38
Odpojení před smrtí se banuje tehdy,když už někdo prošel tvůj kemp a ty se odpojíš. Když se odpojím ještě tehdy,když je čas na přípravu tak se to nebanuje.

E: Přidej si další dema,aspoň zabiju čas.
E2: Trošku se nauč pravidla,děkuju.

hofy
27-07-15, 22:47
Naštve to, ale nelze to banovat, protože nijak nedokážeš úmysl. Taky se mi to kolikrát stalo. Prostě chceš reflexně být co nejdál od ZM, která je u tebe v kempu a v tu chvíli neřešíš, jestli na tebe dostane jiná ZM.