PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na CELOU KOTELNU.. Aneb dementi v A-Teamu



^nismo
28-07-15, 12:00
Hele..Dnes sem dostal ban za neschopnost.. Ban mi dal dementní admin Because.. Kvůli toho že sem týpkovi řekl ,, Ty si šulin.. Skurvil si mi atrakci ". No a ještě z toho důvodu že sem dal 2x po sobě otázky.. Nechápu co tomu impotentovi vadí když si Simon dá 2x po sobě otázky.. Kterýkoli jiný Simon je dává i 5x 6x.. No.. Prostě skoro celý dementní A-Team.. Čest vyjímkám jako je Koprák, Ádio , Hectssssssssss , Stratég , Byznis a ještě pár.. No podle mě je zbytek dementních.. jako třeba Luccy.. za TK se má přesouvat od ct.. No.. Týpek mě zabil.. Luccy nic neudělal/a.. K čemu má kurva práva? K čemu vás je tři řitě a půlka neschopných?Ještě že má J3ZUsSs* dobrou hlavu a odešel.. Opravdu čest vyjímkám.. Takže definitivně končím s kotelnou.. Tohle nemá budoucnost..Udělejte v tom alespoň trochu pořádek.. Tím pádem má u mě kotelna palec dolů... Peace. Berza

Jarny ^|
28-07-15, 12:07
Ahoj.
Ak chceš niečo podobne riešiť založ si žiadosť o UB a neuražaj tu ľudí ,ktorých ani vlastne nepoznáš :-)
To ,že tu budeš adminov urážať nič nevyriešiš a ani to nijako neurýchliš, akurat sa ti každy s prepačenim vysere na hlavu.

Tu si požiadaš o UB --> http://csko.cz/forum/newthread.php?do=newthread&f=12

because
28-07-15, 12:08
Nie nepovedal si ty si šulin, ale niečo omnoho horšie, si tam nadával jak pohan, za to že týpek si dal kill . Bolo prvé mínus. Máš 8 ľudí v boxe dáš im otázky, prežili 4ria a ešte tým 4rom si dal znova otázky? U mňa to je úplna neschopnosť keď dávaš otázky v 4roch. Ešte druhý krát po sebe. Takýto retardi u CT nemajú čo hladať.
Končís s kotelnou:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=132158
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=131322
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=130591
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=118027

Tak ahoj, nech sa ti darí. :)

UNHCZ
28-07-15, 12:08
Kdyz si prides jak pan a zacnes nadavat, a brecet kvuli banu ktery ti byl dan pravem, tak nevim kdo je blbej.

Maj sa a nerob ze seba vola tim, ze budes nadavat na ldii.

^nismo
28-07-15, 12:15
,, Vážený " Becausi.. Je to SIMONOVA VOLBA co dá zbývajícím hráčům... Že to nějaký cápek nechce mi je u prdele.. Věnuj se svým serverům a Jaily nech Hectsssssss , Ádiovi , Koprákovi , Byzovi.. Do nich se neser

Jarny Já UB nepotřebuju.. Kotelna je pase


Unihoci.. Já mám právo na vyjádření..

( Tohle je podkategorie STÍŽNOSTI.. Tak si stěžuju )

because
28-07-15, 12:18
,, Vážený " Becausi.. Je to SIMONOVA VOLBA co dá zbývajícím hráčům... Že to nějaký cápek nechce mi je u prdele.. Věnuj se svým serverům a Jaily nech Hectsssssss , Ádiovi , Koprákovi , Byzovi.. Do nich se neser



Však sa im venujem a ty si príklad toho, že veľmi dobre :) BTW: Prečo sem dávaš: Sťažnosť na celú kotelnu, keď sa sťažuješ iba na mňa???

teosek123
28-07-15, 12:31
Ma pravdu a kvuly tomu uz tam taky nehraju. A becuase nestezuje si jen na tebe .. :-)

^nismo
28-07-15, 12:31
Kdybych si stěžoval jen na tebe.. tak tam.nezmíním dementní Luccy.. Hele.. Takových Dementů jako ty je víc.. A navíc.. prpč banuješ dobrého hráče když hlásím "!" Že NoMic ct demence mfk a ty nic.. Buď choď na všechnx hlášení nebo běž do prdele ;)

^nismo
28-07-15, 12:32
Navíc nechápu k čemu slouží výpis mých banů idiotko :)

Volume
28-07-15, 12:45
Proč se to furt řeší ? Psal že už s kotelnou skončil ne ?

pa :cray:

KeYo
28-07-15, 12:50
Nechapem, co je neschopne na tom, ze da 2x za kolo otazky.. tak mal 8 ludi, dal otazky, lebo to mozno dakto chcel, aj nevim.. a poslední 4.. tak im dal tiez otazky, nech zbytocne nenatahuje cas... simon je on a on rozhoduje, co sa bude diat.. aj keby mal cele kolo davat len reakcie.. takze toto dost nechapem, ze za to, ze dal 2x za kolo otazky nazyvat ho hned neschopnym

a tie nadavky.. plno ludi tam nadava a nikto to nebanuje, tak nevidim zmysel tohto banu

^nismo
28-07-15, 12:59
Děkuju že si se mnou KeYo :) Alespoň další rozumný admin :)

Acid
28-07-15, 12:59
Děkuju že si se mnou KeYo :) Alespoň další rozumný admin :)

Třeba není s tebou, ale má jen pravdu. :-D

^nismo
28-07-15, 13:04
Třeba je se mnou.. A pravdu fakt má.. Asi Becausovi nedala stará zapíchat

UNHCZ
28-07-15, 13:08
Ale berzoxi, toto uz prahanis. Pokud se nekde objevi nadavky, udelej screen nebo vypis z chatlogu a pak se to da resit... Neboj na kazdeho stejny metr...

^nismo
28-07-15, 13:13
Unihoci.. Já že přeháním?? Co na tom sakra přeháním?? Nikdo mě banovat za chujoviny nebude ! Jsem nějaký nalý ocas nebo co? sice jb hraju asi půl roku.. Ale Byznis ví že mám svou hlavu.. Nenevhám se banovat jen pepto..prptože pan Because si chce zdvihnout na mě ego !

UNHCZ
28-07-15, 13:22
Jo, ve vsem utocis na beca, a to hlavne vulgarismy. Vis, ze za nadavky na admina je ban??Pockej si na vyjadreni beca v zadosti o UB a nenadavej na nej a na Luccy.

matis
28-07-15, 13:25
debatu vam nezamknem, len preto lebo chcem, aby si aj admini uvedomili, ze netreba banovat vsetko bezhlavo....je leto a treba sa trosku uvolnit, da sa to riesit aj inak, volnejsie

ALE!!!! Este jedna nadavka, ci urazanie, tak si to doriesite cez PMky...dakujem

Nixvan
28-07-15, 13:27
Taky by mě zajímalo co je neschopné na otázkách 2x za kolo, jak napsal KeYo tak je uplně jedno jestli je dá 6x, jestli se to někomu nelíbí tak si dá kill, počká si na další kolo, já např. někdy taky dám otázky 2x někdy když hráči píšou jako atrakci že chtějí otázky tak jim je dám klidně i 3x, to je neschopnost? Něco mi říká, že tím pádem je podle tebe, Becausi, neschopný každý, jelikož to tak dělá půlka lidí u CT :) Když máš např nevim 16 lidí dáš 8:8 teamy otázky na 2 body, jeden team umře máš např málo času zbyde ti 8 lidí, 4:4 teamy a dáme si další otázky, co je na tom neschopného?

^nismo
28-07-15, 13:29
Becausi.. Vidíš? KeYovo vyjádření ti nestačí?

Niko97971
28-07-15, 13:32
Tiež to niekedy spravím..tiež nechapem čo je na tom na ban... stačí si požiadať o ub,možno ti ho dá možno ne a daľej si ho nevšímať.. ale jak chceš,je to na tebe. GL :)

ALBA
28-07-15, 13:40
To, že dal 2x za kolo otázky mi nepríde na ban. Často to tak CT robia.

Ale dalo by sa to vyriešiť aj slušnejšie. Takto to neurýchliš. :happy:

^nismo
28-07-15, 13:42
Já vím.. Ale řekni že vás by to nenasralo?

Martin17CZ
28-07-15, 13:49
Mno jato taky delam.. co je na tom..? proste zbytecny ban..
A Berzoxy naprosto chapu tve rozhorceni ovsem krapet slusnosti neuskodi :D ;).

^nismo
28-07-15, 14:06
Lakyno.. Já vím.. Ale tohle je prostě nepřípustné abych měl ban.. ban na forko beru.. Urazil jsem adminy... Ale InGame ban? Na povýšení ega fakt ne :)

Nihilia
28-07-15, 14:40
Že dal Because zbytečný ban a dalo se to řešit třeba přesunem je jedna věc, která se dá vyřešit normálně...třeba neměl den a už ho to sralo.

Proto se ale musíš vyjadřovat jak mentálně zaostalá opice?
...asi mu stará nedala zapíchat
...dementní Luccy
K čemu má kurva práva? K čemu vás je tři řitě a půlka neschopných?

Luccy ti něco udělala? Luccy se vůbec nezastávám, ale nevím proč ji vůbec zmiňuješ, když se jí tohle vůbec netýká.

Edit
K tomuto už nemám slov:
Jailbreak 3 28-07-2015 11:18:38 VALVE_0:0:1782168135 81.200.55.114 Berzox Kotelna je sracka.
Jailbreak 3 28-07-2015 11:08:37 VALVE_0:0:1782168135 81.200.55.114 Berzox Mate v ateamu multi dementniho admina :)
Jailbreak 28-07-2015 10:12:00 VALVE_0:0:1782168135 81.200.55.114 Berzox Potrat maly :09

^nismo
28-07-15, 14:44
Pokud vím TK se má řešit přesunem ( U ct ) Když tam byla.. Proč ne přesunula maníka co mě zabíjel co druhé kolo? Já ho nechával žít.. Toto snad není neschopnost admina?

wowz0r
28-07-15, 14:47
Přijde mi, že z JB kazdému jen JeBe. Nepamatuji se, že by se podobný hovna (doslova) řešily na Classicu, Oldu, MegaPubech nebo dustech... Vždycky je to JeBe

^nismo
28-07-15, 14:51
Wowe.. Ty ale nebanuješ na zvýšen8 ega :)

Zoid
28-07-15, 15:24
Ten ban je asi píčovina, ale za to co tu předvádíš bych ti ho dal taky.

vikernes
28-07-15, 15:47
Jo tohohle týpka jsem měl taky za dementa protože mě něčím vytočil sice už nevím čím ale souhlasím s ním.Ten ban je blbost jak psal kejo.On je Simon a určuje atrakce ... pokud ty hry zná a nedává freekilly tak by neměl snad být problém?

KeYo
28-07-15, 16:15
Ten ban je asi píčovina, ale za to co tu předvádíš bych ti ho dal taky.

nic z toho, co tu predvadza by nebolo, keby mi nedal nezmyselny ban:) dalsi ridick zeby?

^nismo
28-07-15, 16:52
Jo tohohle týpka jsem měl taky za dementa protože mě něčím vytočil sice už nevím čím ale souhlasím s ním.Ten ban je blbost jak psal kejo.On je Simon a určuje atrakce ... pokud ty hry zná a nedává freekilly tak by neměl snad být problém?



Tebe sem nasral tím že jsem.na Crime byl u ČT pane Vikerns ;D

J3ZUsSs*
28-07-15, 17:19
Nechapem, co je neschopne na tom, ze da 2x za kolo otazky.. tak mal 8 ludi, dal otazky, lebo to mozno dakto chcel, aj nevim.. a poslední 4.. tak im dal tiez otazky, nech zbytocne nenatahuje cas... simon je on a on rozhoduje, co sa bude diat.. aj keby mal cele kolo davat len reakcie.. takze toto dost nechapem, ze za to, ze dal 2x za kolo otazky nazyvat ho hned neschopnym

a tie nadavky.. plno ludi tam nadava a nikto to nebanuje, tak nevidim zmysel tohto banu

Súhlasím aj ked ma je do toho pičku :(

Zoid
28-07-15, 21:28
nic z toho, co tu predvadza by nebolo, keby mi nedal nezmyselny ban:) dalsi ridick zeby?

Takže nesmyslný ban ti dovoluje chovat se jako idiot? Já říkal, že ta bla bla bla demence je infekční.. :D:D

KeYo
28-07-15, 21:31
Takže nesmyslný ban ti dovoluje chovat se jako idiot? Já říkal, že ta unihocova demence je infekční.. :D:D

ne nedovoluje.. ale jasne, ze bol nasrany na admina, ze mu dal ban za nic.. tiez by som mozno reagoval rovnako.. aj ked s tym nic rychlejsie nevyriesi.. keby mu on nedal ban, vobec takyto thread neni

Zoid
28-07-15, 21:38
ne nedovoluje.. ale jasne, ze bol nasrany na admina, ze mu dal ban za nic.. tiez by som mozno reagoval rovnako.. aj ked s tym nic rychlejsie nevyriesi.. keby mu on nedal ban, vobec takyto thread neni

Chápu, když dostaneš pokutu tak budeš taky nasraný, ale toho policajta do píči nepošleš. Jednou má admin vystupovat jako autorita, a na fóru si necha nadávat do dementu...

matis
28-07-15, 21:52
a dost!!!!