PDA

Zobrazit normální verzi : Berzox --> because



^nismo
28-07-15, 13:02
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
Berzox


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1782168135


IP adresa
81.200.55.114


Udělen
28-07-2015 - 09:50


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
31-07-2015 - 09:50 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 17 hodin 6 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Neschopnost


BAN dal Admin
Welsh (because)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 2 (jb_snow)









Poznamka:



Vypis z konzole nemamn.. Mam ban k CT T na jb.Zadam m unban.. 2x po sobe sem dal otázky.. ono je snad simonova vec ze Da otazky 2x po sobe. Nadavky - Plno lidi co nadavaji a oni nic? schytam to jen já? jak sem napsal stiznost precti si to co napsal KeYo!! Dekuju ze me alespon nekdo chape

mija.
28-07-15, 13:03
Prepač, nedokažem to prečítat.. takže nechapem

UNHCZ
28-07-15, 13:04
Hele..Dnes sem dostal ban za neschopnost.. Ban mi dal dementní admin Because.. Kvůli toho že sem týpkovi řekl ,, Ty si šulin.. Skurvil si mi atrakci ". No a ještě z toho důvodu že sem dal 2x po sobě otázky.. Nechápu co tomu impotentovi vadí když si Simon dá 2x po sobě otázky.. Kterýkoli jiný Simon je dává i 5x 6x.. No.. Prostě skoro celý dementní A-Team.. Čest vyjímkám jako je Koprák, Ádio , Hectssssssssss , Stratég , Byznis a ještě pár.. No podle mě je zbytek dementních.. jako třeba Luccy.. za TK se má přesouvat od ct.. No.. Týpek mě zabil.. Luccy nic neudělal/a.. K čemu má kurva práva? K čemu vás je tři řitě a půlka neschopných?Ještě že má J3ZUsSs* dobrou hlavu a odešel.. Opravdu čest vyjímkám.. Takže definitivně končím s kotelnou.. Tohle nemá budoucnost..Udělejte v tom alespoň trochu pořádek.. Tím pádem má u mě kotelna palec dolů... Peace. Berza

Proc chces Unban??? Povidal si ze koncis??? Copak se stalo??

E: Nechapu pro jste KeYovi smazali prispevek, nebyl urazejici nic, ja s KeYem nemam zadne spory...

KeYo
28-07-15, 13:04
http://csko.cz/forum/showthread.php?40986-St%ED%9Enost-na-CELOU-KOTELNU-Aneb-dementi-v-A-Teamu

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=152362

E: Unihoc .....
E: MOD- toto sem snad nepatri, rieste si svoje spory cez PM...dakujem

E: neviem ake spory.. len som unihocovi daco napisal nic viac.. ja nemam proti nemu nic, tak enchapem to zmazanie ale okey.. a sry za OT

^nismo
28-07-15, 13:18
Zapoměl sem ze to ne Re čárky a háčky.. Upraveno

Jarny ^|
28-07-15, 13:22
Uražaš tu adminov kolko sa dá, potom napišeš,že končíš z Kotelnou a potom si prosíš unban ...?
Dal ti len 3 dny, na to,že už máš 3 bany k ct,je to pomerne málo.
To,že zabanoval Teba za nejaku demenciu a nadavky je jeho vec,admin si nemože všímať všetkých naraz,admin má vždy pravdu tak to proste prekusni.

^nismo
28-07-15, 13:24
Hele Jarny.. Toto není moje IP. je bráchy.. Ten UB není pro mě ale je pro něj.

because
28-07-15, 13:33
Svoje vyjadrenie som už napísal a stojím si za tým, že to je neschopáctvo. Potom tie mapy sú veľké nanič a plné atrakcii tiež nanič.

^nismo
28-07-15, 13:43
Fajn.. Pokud dá někdo otázky 2x tak jdu na forko.. Nezabanuješ to tak si nula :)

KeYo
28-07-15, 13:44
ja som za UB.. fakt tam nevidim nic take, co by bolo fakt na ban.. keby dal MFK alebo daco okey.. ale to ze si simonuje podla seba?

a urazky na admina.. je to na forku, tak mu dajte ban na forko..

UNHCZ
28-07-15, 13:46
Taky jsem za UB, ale ty nadavky , pokud v nich budes pokracovat i in game, tak cekej v blizke dobe ban od nejakeho admina.

pweredbytvaroh
28-07-15, 13:55
Chápu tvé rozhořčení, protože jsi podle tebe dostal neoprávněný ban. Jít řešit problém s temnem před očima je ovšem hloupost a akorát se tím vše zhorší. Jestliže o něco žádáš, snaž se být vždy slušný a urychlíš tím celý proces. Jsem pro unban, jeden z těch banů na nahonění si ega.

^nismo
28-07-15, 14:04
Oka.. Asi je řada na mě.. Asi bych se měl omluvit.. Jenže proč? proč když nedostanu UB? Van byl z důvodu navýšení ega.. Proč? Jestli dostanu UB tak se omluvím.. Jestli ne tak to Becovi neodpustím a na kotelňácký servery nevKročík ;)

Zoid
28-07-15, 15:27
Tak sem nelez, čau

because
28-07-15, 17:09
Tak ok, dávam UB. Poďla toho čo som sa tu dozvedel, môžem dávať reakcie/atrakcie toho istého typu až do posledného vezňa. Keďže môžu byť otázky 500x za sebou tak môže byť reakcia 500x za sebou. Prejdete lasery, tak Vám ich dám znovu a kludne aj 5x za sebou dokým jeden si nenapíše dobrovolne kill alebo neskape na atrakcii. Nádherné kolá tešim sa. Tie mapy všetky boli vytvorené na otázky, tak tam prosím už nepridávajte žiadne.

Kludne prestaň hrať u nás. Dúfam, že sa ti budú páčiť serveri na ktorých simonujú ako ty. Reakcie, náhoda, otázky, box :)

PS: Náhoda raz za kolo, to pravidlo môžte zrušiť, lebo je to atrakcia ako každá iná :)

Keyo: Píšem to čo je pravda, priznávam dal som ban za neschopnosť ale keďže je tento druh neschopnosti povolený tak dobre. Na serveri ho budem praktikovať. V tom AF píšete aké mapy tam dať, ale k čomu keď môžem dať 5x po sebe otázky pri 4roch ľuďoch.