PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Juroba.



72 Virgins
11-01-11, 16:44
Už toho mám jako většina normálních lidí tady dost.
Žádám aby tento člověk nebyl žádným způsobem spojován s tak skvělým serverem jako je Kotelna.


Všetci ste hovná na na čele chárona. Tu nejde o to aký si, mne NEvadí, že si hlúpy kokot, ktorý to hráva od narodenia a furt to nejde, ani že si škaredý, tučný, malý, 30 ročný, trápny, jeblý, s krivým xichtom, že sa pcháš každému do ritu a ták... To mi vôbec nevadí, ide o to, že si to celé začal tým, že sa Ti nepáčil môj štýl a začal si sa ma snažiť urážať, chápať to nemusíš, dneska Ti zajebem mamu.


Ticho debil, skopíruj tu ako som to začal, keď si o tom presvädčený. Začal si to ty, mal si dostať BAN, ale nedostal si. Ešte si aj písal, že niesi schopný tolerovať môj humor a chválil si sa s tým, aký si debil.


Toto jsou jen dvě ukázky ze stovek napadání lidí, adminů a dokonce jsem koukal v jednom případe i Kotla, kterými tento mentální trpaslík zasviňuje toto forum.
Tenhle člověk na kotelnu nepatří.
Jeden admin (já) je za BAN PERM. Očekávám vyjádření dalších adminů.


Zkuste se vcítit do člověka co o kotelně slyšel jen to nejlepší a přijde se sem podívat. První co na něj z fora vyskočí je chat plnej sprosťáren a urážek.

negative
11-01-11, 16:46
Súhlasím s Virginsom. Čo je veľa je veľa...

morbe
11-01-11, 16:50
do večera tu z toho mas 10ti strankovej thread s 90% gayrob0vych postu

Karl0s
11-01-11, 16:55
napsal bych že jste všichni tuční kokodi a že nechápete jeho styl ale to by byl jen další námět na hádku

/sarcasm :) , též ho mám plné zuby

Jur0b
11-01-11, 16:56
Kde som urážal Kotla? Ak mám mať BAN ja, prečo nie tí, čo ma urážať začali? Nikoho som nezačal urážať 1. Kotla som nikde neurážal, pretože robí čo je v jeho silách pre spravodlivosť. Urážal som len tých debilov čo o ničom nevedia. Čo nevedia o tom, že Charon to celé začal a urážali ma tiež.

72 Virgins
11-01-11, 16:57
Bez sarkazmu Karlos. Tohle se musí už rozhodnout tak to ber prosím vážně

72 Virgins
11-01-11, 16:59
Ted probíráme tvoje strašný chování a ne Cháronovo. Cháron za to co píšeš neodpovídá. Pokud i on se bude chovat jako ty dlouhodobě budeme probírat pak jeho.

Larodar56
11-01-11, 17:12
Virginsi, nemám tě sice moc v lásce, ale souhlasím s tebou :D

Jur0b
11-01-11, 17:23
Virgins, Ner0b sa prezidentom, keď už ani to nevieš. Píšete klamstva, tak vám ich odôvodňujem. To, že sa tu píše o mojej vulgárnosti neznamená, že nemôžem odbočiť trošku z cesty. Tak ako morbE, píše k téme, ale sem-tam sa vopchá pár hráčom do riti.

72 Virgins
11-01-11, 17:26
To že zasviňuješ tohle forum není žádné "klamstvo" stovky důkazů by se našli ve starém i novém foru. Žádnej soudnej člověk se tě v tomto nezastane. Pár nestandartních unbanů od exooo a apache tě vysekalo z jednoho průseru. Z tohodle tě ale těžko vysekaj, museli by smazat celý forum.

dlxsf
11-01-11, 19:59
za me BAN ... dal se ktomu vyjadrovat nebudu

Charon35
11-01-11, 20:02
Takže JurOb. Aby si stále nesekal frajera a nehádzal to na mňa a nevyhováral sa, že to kvôli mne píšeš blbosti (lebo sa mi chceš pomstiť či čo) tu máš niečo zo starého fóra:
http://www.kotelna-web.cz/phorum/viewtopic.php?f=13&t=675&start=580 - alebo to "kokot tučný" bolo niekomu inému?! Alebo som ťa urazil stránku pred tým s tým "pliiis"?! - * Je to blbosť, ale chcel si vedieť kde to začalo a KTO začal. A ďalej sa to od toho odvíjalo a začal si sa srať do všetkého.
+ http://www.kotelna-web.cz/phorum/viewtopic.php?f=7&t=923
Koľko mal vtedy? 14? A stále je taký istý s tymi istými "vtipnými" poznámkami a zasieraním celého fóra. Nikto nič iné na Fóre nečíta, len JurObove keci. "100" sťažností na neho, už tu mal na Fóre BAN a stááále sa tu niečo musí riešiť, lebo vždy sa z toho vykrúti a niekto sa nad ním zľutuje. - To je výsmech všetkým ostatným! (keby sa tak odpúšťali všetky BANy, Kotelna je plná *****ov)

EDIT *

Kotel
11-01-11, 20:16
Problem je v tom, ze Jurobovo reakce na vase urazky nejste schopny ustat. Vzhledem k tomu, ze Jurob spamuje i bez vyzvani, ma ban na delsi dobu.

grEy
11-01-11, 20:26
Problem je v tom ze kompetentni nesleduju, viacmenej nezmyselne, topici kde Jur0b bezdovodne nadava ludom na fore, spamuje a pise svoje zaostale teorie.

Invite
11-01-11, 20:39
Charon35 ty mi pripadas ako jeden Imbecil ktory je mamkin maznacik a nevie ist si po jedlo do obchodu keby som ta stretol tak by si sa zlakol a od strachu by si sa popiskal.

ouye
11-01-11, 20:43
Problém je v tom, že Charon nedostal BAN a pritom začal.

Invite
11-01-11, 20:49
Aj taky ludia musia byt bohuzial

Syrius.
11-01-11, 21:08
Bože konečne ten úbohý chudák dostal ban.
Teraz je my jedno kto začal.
Spamuje tu celé fórko a to nám asi všetkým vadí.

72 Virgins
11-01-11, 21:10
Na Charona si začněte jiný vlákno. Jurob dělá potíže co přišel a žádnej Charon za to nemůže i když souhlasím, že vyprovokovat Charona asi neni nijak zvlášť těžký.

72 Virgins
11-01-11, 21:14
Pokud je o banu rozhoduto žádám vlákno uzamknout, aby byl už jednou pro vždy pokoj.

ouye
11-01-11, 21:20
Nechápem... aha!

Charon35
11-01-11, 21:35
@Invite: Tu išlo o JurOba. Ak máš nejakú sťažnosť na mňa, vytvor novú. BTW za Ban sa viackrát vyjadrili viacerí, tak neviem čo máš proti mne.
@JurOb (ouye): Na začiatku som ti to napísal a zase sa musíš opakovať.
@Virgin: Sám vieš, že s Jurom sa toto ťahá už od starého fóra.
@Kotel: V hre platia pravidlá. Na fóre tiež:
"Pravidla na fóru !!!
Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy,..." JurOb porušil hneď prvé 3 + spam.
Zase nečakám, že budeme jak v kostole, ale že "tvoja matka je piča čo vysrala kokota a to sY tI a tatko ťa jebáva do riti" je trochu moc. Ak to niekomu príde vtipné, nech si s ním tak píše cez ICQ, ale viacerým vadí čítať to po ňom stále.
Tak buď sa budeme VŠETCI riadiť pravidlami (nejde len o neho), alebo si tu bude každý robiť čo chce. Je len na tebe či chceš z toho Fórum, alebo šaškáreň.
thx za Ban. The End.

negative
11-01-11, 21:55
Lock please!

ouye
11-01-11, 22:07
Ok, mmnt.

Larodar56
11-01-11, 23:57
Mě ani moc nevadí když Jur0b spamuje, vadí mi když tam ale píše úplné hlouposti.

InVitro
12-01-11, 13:35
Mě ani moc nevadí když Jur0b spamuje, vadí mi když tam ale píše úplné hlouposti.

Spíš jde o jeho nevybíravý slovník .

Pavucina
12-01-11, 19:03
Konecne na juroba doslo :P

Charon35
12-01-11, 19:19
Akože ma aj jur0b pravdu.... nadával on vám, ale aj vy jemu.... aj ked on častejšie aj horšie niekedy :D ale inac ste seci taky isty... Charon ja byt tebou ignorujem ho... dal by ti pokoj
Uvidíme či dá. Ja na jeho osobu už nič nepíšem, aj keď viem, že je tu na fóre. ;)

foxik
12-01-11, 20:03
Neskoro keď má Ban. Či?

Charon35
13-01-11, 11:03
Neskoro keď má Ban. Či?
Všetci vieme, že tu má 2. acc. Pokial je tu klud a nebude spamovat cele forum a kazdemu nadavat, tak mi je jedno či tu je. Take hadky co viedol so mnou, tu viedol s kazdym druhym. Tak neviem prečo je taky posadnuty mnou. Posledné 2 staznosti som ani ja nepisal (a je jedno kto to zacal, to uz sem neplet pliiis:).
Vies :)

EDIT: Ak ho to poteší, odkáž mu, že niekoľko dní nebudem prispievať ani ja.

foxik
13-01-11, 19:00
Všetci vieme, že tu má 2. acc. Pokial je tu klud a nebude spamovat cele forum a kazdemu nadavat, tak mi je jedno či tu je. Take hadky co viedol so mnou, tu viedol s kazdym druhym. Tak neviem prečo je taky posadnuty mnou. Posledné 2 staznosti som ani ja nepisal (a je jedno kto to zacal, to uz sem neplet pliiis:).
Vies :)

EDIT: Ak ho to poteší, odkáž mu, že niekoľko dní nebudem prispievať ani ja.

Má ban na obe. Ok, mne je to už jedno. asdasdasdasda