PDA

Zobrazit normální verzi : < MyselF hideN --> kaufly



HideN
28-07-15, 19:39
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 152402)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < < MyselF hideN > QQQQQQQQQ >
[AMXBANS] Tvuj nick: < MyselF hideN > QQQQQQQQQ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:547742839
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1850704502
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 151.236.226.36
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 151.236.226.36
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < kaufly >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Prosim admina kauflyho ,aby mi sem dodal demo ,Dakujem pekne, velmi rad sa na neho pozriem! :-)

kaufly
28-07-15, 19:41
ok, děkuji.. tady máš https://www.sendspace.com/file/dtd23o

pweredbytvaroh
28-07-15, 20:02
Škoda, že obě dema má hrozný lagy, nejsem pro unban

HideN
28-07-15, 20:08
Škoda, že obě dema má hrozný lagy, nejsem pro unban

Môžem sa spýtať aj na dôvod? Rád by som si ho vypočul ;-)

pweredbytvaroh
28-07-15, 20:19
Môžem sa spýtať aj na dôvod? Rád by som si ho vypočul ;-)

Dle mého skromného názoru si myslím, že demo není čisté.

HideN
28-07-15, 20:28
Dle mého skromného názoru si myslím, že demo není čisté.

V poriadku ,hádať sa nemienim ,počkám si na vyjadrenie ďalších adminov:-) dodám k tomu len toľko: Hrajem na servery už nejakých pár mesiacov (ba možno aj rok) hrával som na u2 podobným štýlom (team ARCADE flOpo , rocco a pod..) dokiaľ mi steam neukradli viď (http://www.undzwei.eu/?option=player&task=details&id_player=58114) na u2 žiadne banned nikdy nikde nič ,prídem tu na nejaký pub a BOOM ,dostanem ban :D je mi to trošku divné ale samozrejme ,niekedy sa admin sme predsa ľudia. Čakám na ďalšie vyjadrenia adminov

Jarny ^|
28-07-15, 20:31
Neviem či to ty si ten čo dostal 2 x neopravneny ban za wh,ked tak ma oprav,demo idem kuknuť velmi zvedavy som :)
Editnem


Tak na začiatok,tie dema su v takom zalagovanom stave,že niektore časy sa nedaju ani posudit.
Z celeho dema hiden.dem sa mi nelubi čas 36:38 na ct.
A z druheho hidenn.dem dokopy nič kedže tam si po prvom kole leavol.

Chcel by som aby si to vyčasoval kaufly dik,kedže Hidena viac menej poznam z d2only a viem,že ma nadprimerny skill.

HideN
28-07-15, 20:45
Neviem či to ty si ten čo dostal 2 x neopravneny ban za wh,ked tak ma oprav,demo idem kuknuť velmi zvedavy som :)
Editnem

1x som dostal ban , 2x je to teraz prvý krát som však dostal unban ,ešte pred podaním žiadosti a admin sa mi opsravedlnil ,že to bol preklil ,čiže berem to akože prvý ban tento! Budem čakať na edit Jarny ;)

fnyy
28-07-15, 21:01
wallhack

pweredbytvaroh
28-07-15, 21:03
Jarny, tohle není o časování, buď to v tom vidíš nebo ne. Ty jsi prostě jen ten druhý případ.

HideN
28-07-15, 21:04
wallhack

wallhack ,zaujímavé ,že keď som hral s tebou rsp. keď si bol na srv tak si mi nedal ban čo? Admine "ffffff" :-) ty sa teraz trošku zamotávaš ,nemyslíš?

fnyy
28-07-15, 21:08
cimpak se zamotavam? :) Tim,ze si jdu zahrat na server a nespectuju kazdyho vocasa co by mohl mit nejaky programek navic? :) a zrovna na dustu sem max tri kola.A dal?

Jarny ^|
28-07-15, 21:11
Tu nerieš mňa.
Tu ide o to demo. Není o časování? A iné demá už sú o časovaní?
Ja tam niečo vidím ale neviem no..ale skor by som chcel aby to kaufly vyčasoval nič viac..alebo niekto z Vás
Keby to nebolo tak zalagoavené,aj by sa z toho niečo dalo posudiť,ale ked ma typek 70-80 ping tak asi trošku ťažšie..:-)

HideN
28-07-15, 21:25
cimpak se zamotavam? :) Tim,ze si jdu zahrat na server a nespectuju kazdyho vocasa co by mohl mit nejaky programek navic? :) a zrovna na dustu sem max tri kola.A dal?

Čiže ty chodievaš na server spectovať ľudí čo majú skóre 2-55 for example? Lebo väčšinou som sa nepohyboval moc dole ale skôr hore :-) miestami nechápem logiku niektorých adminov na tomto srv:-) neber to ako nejakú urážku ,čisto moje konštatovanie ,ale ak to vidíš na WH tak je to zase tvoj subjektívny názor ,ja s tým nič nenarobím ,budem čakať na vyjadrenia ďalších adminov ;)

hfQ.V
28-07-15, 22:07
AB číter lok..idem pozreť demo majselfko bol vždy klýr som zvedavý


Ehm,ehmm takže..nemám žiadny konkrétny čas ide skôr o ten prehlad alebo ako to nazvať..v niektorých situáciach sa možno nešťastne pre neho rozhodne rushovať bez toho aby skontroloval miesta kde často stoja hráči a ide rovno po hráčovi ktorý je na nejakom nezmyselnom mieste-napr. rushuje b vôbec sa nepozrie na b ide rovno na mid..rushuje x krát schody za t ani raz sa nepozrie za roh na ľavo len zrovna vtedy keď tam ten hráč je..ale to je asi tak všetko a rozhodne by som to na základe tohto dema nebanoval..takýchto časov by sa na každého dalo najsť 100000000 ide dosť aj o jeho štýl hry a už tu takýto hráči boli napr ten beast ktorý hral tiež s neskutočným prehľadom a ban nemá..samozrejme keď tam to wh moc chcete vidieť dá sa to ale záver je teda taký že by som to na základe tohto dema nebanoval



fuuu jak sa na to pozerám..keď sa naučím kde písať čiarky mohol by som písať do novín alebo si blog založiť krásne som to napísal :))

HideN
28-07-15, 23:14
AB číter lok..idem pozreť demo majselfko bol vždy klýr som zvedavý


Ehm,ehmm takže..nemám žiadny konkrétny čas ide skôr o ten prehlad alebo ako to nazvať..v niektorých situáciach sa možno nešťastne pre neho rozhodne rushovať bez toho aby skontroloval miesta kde často stoja hráči a ide rovno po hráčovi ktorý je na nejakom nezmyselnom mieste-napr. rushuje b vôbec sa nepozrie na b ide rovno na mid..rushuje x krát schody za t ani raz sa nepozrie za roh na ľavo len zrovna vtedy keď tam ten hráč je..ale to je asi tak všetko a rozhodne by som to na základe tohto dema nebanoval..takýchto časov by sa na každého dalo najsť 100000000 ide dosť aj o jeho štýl hry a už tu takýto hráči boli napr ten beast ktorý hral tiež s neskutočným prehľadom a ban nemá..samozrejme keď tam to wh moc chcete vidieť dá sa to ale záver je teda taký že by som to na základe tohto dema nebanoval



fuuu jak sa na to pozerám..keď sa naučím kde písať čiarky mohol by som písať do novín alebo si blok založiť krásne som to napísal :))

Presne ako vravíš, je to herný štýl hráča, samozrejme každý admin má nato svoj pohľad ,a tak to môže byť z jeho strany trošku inak posudzované ako u niekoho iného ,miestami to môže byť náhoda.

kaufly
28-07-15, 23:36
podívej se, jak rushuje.. většinou chodí A schody a když jsou v plantu, čumí do plantu.. JEDNO kolo kdy nikdo není v plantu, tak se tam ani nepodívá a rovnou stáčí cross hair po plant, kde je... kolikrát si předstřeloval na nějaký místa, kde vždycky někdo byl.. když chodil rush schody přes střed, tak běžel normálně.. v jeden čas přes 2 smoke u CT tam jde s AWP koukat, tak najednou on o tom AWP ví a běží obloukem a kličkuje, tak jak to nikdy nedělal...

Za kvalitu dema nemohu.. ptal jsem se ho proč hraje na nonsteamu, když tam má ping 50-500ms... a když se připojil po banu na server přes steam, tak měl ping 50ms stabilní a on mi řekne, že se mu steam laguje, tak hraje na NS.. -_-
nevím, uvidíme názory ostatních.. třeba jen samá "náhoda" :-) ale nvm jaký má smysl řešit takový kraviny, jako např. za jaké teamy si hrál.. co jsi hrál.. že jsi nikdy neměl ban, vůbec nevidím důvod, proč tyhle věci vytahovat v této souvislosti, máš snad strach...?

hfQ.V
28-07-15, 23:49
podívej se, jak rushuje.. většinou chodí A schody a když jsou v plantu, čumí do plantu.. JEDNO kolo kdy nikdo není v plantu, tak se tam ani nepodívá a rovnou stáčí cross hair po plant, kde je... kolikrát si předstřeloval na nějaký místa, kde vždycky někdo byl.. když chodil rush schody přes střed, tak běžel normálně.. v jeden čas přes 2 smoke u CT tam jde s AWP koukat, tak najednou on o tom AWP ví a běží obloukem a kličkuje, tak jak to nikdy nedělal...

Za kvalitu dema nemohu.. ptal jsem se ho proč hraje na nonsteamu, když tam má ping 50-500ms... a když se připojil po banu na server přes steam, tak měl ping 50ms stabilní a on mi řekne, že se mu steam laguje, tak hraje na NS.. -_-
nevím, uvidíme názory ostatních.. třeba jen samá "náhoda" :-) ale nvm jaký má smysl řešit takový kraviny, jako např. za jaké teamy si hrál.. co jsi hrál.. že jsi nikdy neměl ban, vůbec nevidím důvod, proč tyhle věci vytahovat v této souvislosti, máš snad strach...?
ja neviem či za to môže jazyková bariéra alebo si si ani neprečítal čo som napísal ale napísal som presne to isté čo ty v prvej časti...a toľkú námahu som si dal:(..nepovedal som že je klýr ale ani že je zapatý je to proste podla mňa nedostatočné demo na hráča ktorý to hrať vie dosť dobre

aspoň hiden si to prečítal jak pozerám a chytil sa jak topiaci slamky :D

HideN
29-07-15, 00:00
podívej se, jak rushuje.. většinou chodí A schody a když jsou v plantu, čumí do plantu.. JEDNO kolo kdy nikdo není v plantu, tak se tam ani nepodívá a rovnou stáčí cross hair po plant, kde je... kolikrát si předstřeloval na nějaký místa, kde vždycky někdo byl.. když chodil rush schody přes střed, tak běžel normálně.. v jeden čas přes 2 smoke u CT tam jde s AWP koukat, tak najednou on o tom AWP ví a běží obloukem a kličkuje, tak jak to nikdy nedělal...

Za kvalitu dema nemohu.. ptal jsem se ho proč hraje na nonsteamu, když tam má ping 50-500ms... a když se připojil po banu na server přes steam, tak měl ping 50ms stabilní a on mi řekne, že se mu steam laguje, tak hraje na NS.. -_-
nevím, uvidíme názory ostatních.. třeba jen samá "náhoda" :-) ale nvm jaký má smysl řešit takový kraviny, jako např. za jaké teamy si hrál.. co jsi hrál.. že jsi nikdy neměl ban, vůbec nevidím důvod, proč tyhle věci vytahovat v této souvislosti, máš snad strach...?

Pozri ,za prvé ty môj noťas nepoznáš videl som ťa hádam prvý krát na tom servery (možno si hral pod inými menami ,to neviem) už x adminom som povedal ,že budem hrať na NS kvôli steamu ,asi ty jediný si to nepochopil (možno to počuješ prvý krát) je to obyčajne môj herný štýl a takto som to hrával stále, neviem aký si mal ty s tým problém ,ale keď už sme sa dobojovali až sem.
Na tvoju poslednú otázku.. Strach? To nemyslíš vážne čo si teraz napísal , prečo by som mal mať z niečoho strach, a už len v online hre? :D ja mám čisté svedomie ,a viem čo robím, takže ja sa o nič nebojím a z ničoho nemám strach;-)

Jarny ^|
29-07-15, 01:26
Neviem ako vy,ale ja sem pre Unban.
Myslím ,že to demo nie je na takej urovni aby dokazalo že je zapat1,kto ho pozna,určite si ho v hre všimol aj ked nechcel.
Možno to tam chcete vidiet az moc,ale ked ma niekto určitý štýl hry tak hrá tak..možno v určitých časoch to tak vypadá,že to čisté neni, a možná je to jen luck.

Tolko odomna.

matis
29-07-15, 08:08
naco riesite kvalitu dema > csko.cz:81/hltv/27049/27049-1507281837-de_dust2.zip

Burak1
29-07-15, 09:45
Za mě clear - podle mého je demo nedostatečné na ban.

fnyy
29-07-15, 15:41
zapatej je tak ci onak.Ano jeho styl je rushovat,ale jak rushuje,kazdeho predstreli.Beru v potaz i to,ze tu d2 ma nafetlou.Na tom longu na sikmou predvadi do toho smoku co?Jak chodi na bcko,to nemysli vazne ne?

E:Logiku mas na nule mozna ty,kdyz nedokazes pochopit vetu o 10 slovech.

HideN
29-07-15, 17:32
zapatej je tak ci onak.Ano jeho styl je rushovat,ale jak rushuje,kazdeho predstreli.Beru v potaz i to,ze tu d2 ma nafetlou.Na tom longu na sikmou predvadi do toho smoku co?Jak chodi na bcko,to nemysli vazne ne?

E:Logiku mas na nule mozna ty,kdyz nedokazes pochopit vetu o 10 slovech.

Čo ty tu píšeš o tom smogu ,pusti si to spomalene ,že tam hráčovi za tou krabicou trčala hlava :D ako vidím ,tak ty si si to raz pozrel ani nijak spomalene nesledoval, a podľa toho usudzuješ ;-)

Samco
01-08-15, 18:52
Podľa mňa čistý nie je.

Jarny ^|
08-08-15, 14:06
Takže čo?
Zaraža ma vaša lenivosť,videlo to cez 30 adminov a vyjadrili sa tu asi traja,ochota maximalna :-) Bud mu dajte ub alebo to vyčasujte nech si to obhaji.

pweredbytvaroh
08-08-15, 15:15
Takže čo?
Zaraža ma vaša lenivosť,videlo to cez 30 adminov a vyjadrili sa tu asi traja,ochota maximalna :-) Bud mu dajte ub alebo to vyčasujte nech si to obhaji.

Celé demo si již obhájil, stačí číst. Je to jeho styl hry.

Jarny ^|
09-08-15, 12:00
Ale chapeš? Ono to tu stoji a nič ..
A co si ma obhajit ? Že bezi zo schodov rush mid každe kolo?
Budiš ta hra je čudna,ale nech sa tu napišu časy od niekoho (najlepšie od kauflyho) a na vsetko nech da reason prečo to spravil.
Keby sa tu aspon ešte traja štyria admini vyjadrili by bolo ok.

kaufly
09-08-15, 12:49
Já už jsem k tomu psal někde uprostřed svoje vyjádření. Nevím jako jestli se na to koukalo přes 30 adminů a neumí se k tomu žádný vyjádřit, tak co to potom....

Eso./digl
09-08-15, 18:53
editnem: za mna wh

matis
10-08-15, 10:26
Neviem preco, ale i HLTV je zalagovane...

Ano hrac tu hrava dlho a podla stylu hry vidno, ze to nie je nejaky radovy hrac...ale videl som vela lepsich hracov a tento agresivny styl sa mi nikdy nezdal...je to hra strasne na istotu, nepozera bezne miesta a obcas mam dokonca pocit, ze presne vybieha na poziciu supera...Ale uznavam, bezne WH s jasnymi a presnymi dierami to nie je, preto sa musime zamerat na detaily....

mam na mysli napr. cas prveho dema 39:40 a potom hned na to 39:58

Jarny ^|
10-08-15, 11:56
Ked už sa admini nechcete vyjadrovať,ale videli ste tie dema,tak urobte anketu a uvidime,aj ked to je sprostosť,ale ked sa nikto nevyjadruje...:)

pweredbytvaroh
10-08-15, 12:37
Jarny, poté, co si chtěl vyjádření od vícero adminů, se ti tu dva vyjádřili. S tou anketou to doufám, myslíš jako velmi nepovedený vtip.

Jarny ^|
10-08-15, 14:27
Jo to byla ironie :-)
Par lidi tu napisalo že je za ub a par za že to tam je.

fnyy
10-08-15, 22:31
Zadnej unban mu nedavejte, je zapnutej

DiEAcE
21-08-15, 07:48
Az posbiram svou linou prdel z postele, tak to na pc shlednu.

E. hideNa poznávám z d2nly dobře, škoda jen, že jsem tě nedokoukal do konce :-(.

Je tam spousta časů, co psal fny, jak děroval na longu bednu do smoku apod. tady nejde o styl hráče, ale o jasný styl cheatera.

BAN JE OPRÁVNĚNÝ.

Rada: Zaplať si o stovku rychlější net a zační hrávat na steamu, zatím.


DiE.

piratjo
21-08-15, 08:34
clear

// a tie zradne zelene boxy by som zakazal fuj na nich

hofy
26-08-15, 17:53
tak asi lock