PDA

Zobrazit normální verzi : Dynamit



LumP
28-07-15, 22:17
Tak kladu si stále otázku proč by class Demolitions měla mít výhodu v tom že mu neubere vlastní dynamit?
FSku raketa ubere,Sappovi miny taky a u Kentaura nevím jak to je když se odpalí nášl.mina vedle něj...

Tak bych byl rád aby se to nějak upravilo:
Buď ať neubírají žádné ze zmíněných class vlastní spec.skilly a nebo ať ubírají VŠEM...

babovka
29-07-15, 18:40
No ono to je tak, že většinou demolition běží hodí dynamit pod sebe a hned ho dopálí, takže by to bylo stejný jako u autodestrukce, já s tím rozhodně nesouhlasím, tím by se demolition moc nedal hrát ;)

LumP
29-07-15, 20:38
No ono to je tak, že většinou demolition běží hodí dynamit pod sebe a hned ho dopálí, takže by to bylo stejný jako u autodestrukce, já s tím rozhodně nesouhlasím, tím by se demolition moc nedal hrát ;)

Právě proto by mu ten dynamit měl ubrat taky a ne jako ted' že si beží hodi ho pod sebe,odpalí a beží si dál s full hp..
Dynamit by měl být na to že se někam položí a čekáš až je někdo blízko.
Ok když se ti nelíbí že by to mělo ubírat HP tak at' se tam nastaví prodleva mezi položením a odpálením třeba 2-3s

Martin_V
30-07-15, 15:07
No ja nevim, chtel bych to nechat tak jak je to ted...

LumP
30-07-15, 19:04
No ja nevim, chtel bych to nechat tak jak je to ted...

Chapu zrovna za tu class asi hrajes tak nechces prijit o takovou vyhodu jakou demo ma

Kotel
30-07-15, 19:18
Něco by ubrat mohlo.

Martin_V
30-07-15, 19:31
A kolik by to melo ubrat, vsak demo stejne neni zrovna nejvic hrana classa...

LumP
31-07-15, 10:39
Něco by ubrat mohlo.

no DMG by měl být podle toho kolik máš int a obran tak jako to je u FS,sappa..
Full int ,low obrana tím větší dostaneš DMG a naopak
Když má někdo full int i obranu tak to moc neuber asi kolem 50hp +-

Martin_V
31-07-15, 18:45
To uz nebude tak rush,ta classa, když ho to sejme ikdyby jen 50+-, proste dynamit je na blízko, rakety na dalku, miny na dalku- jakoze vuci te classe... -.-

Stitnanek
19-08-15, 14:35
lump dostal párkrát na prdel s dinamitem a tak si tady šel poztěžovat, to jak kdybych já si ztěžoval že komando je moc rychlý, medik moc lečí, miny a rakety jsou moc silné atd atd atd ... ale na svou oblíbenou klasu necekneš ani slovo. Prostě jsi dostal na prdel od nejakého dema a už ti to lézlo krkem a tak ses šel tady vyzpovídat. A navíc .. na mapě bývá vždycky tak 1 občas 2 hráči hrající dema, takže to sa dá přežit.

LumP
19-08-15, 17:55
lump dostal párkrát na prdel s dinamitem a tak si tady šel poztěžovat, to jak kdybych já si ztěžoval že komando je moc rychlý, medik moc lečí, miny a rakety jsou moc silné atd atd atd ... ale na svou oblíbenou klasu necekneš ani slovo. Prostě jsi dostal na prdel od nejakého dema a už ti to lézlo krkem a tak ses šel tady vyzpovídat. A navíc .. na mapě bývá vždycky tak 1 občas 2 hráči hrající dema, takže to sa dá přežit.

Vtipálek :D Si myslíš že řeším to že mě zabil někdo s demem?Jde mi o to že si demo hodi dynamit pod nohy,odpálí a neveme mu to ani HP přitom FS,sapp to tak nemá....Ok když vám tohle vadí tak chci aby se to nastavilo i u FS a Sappa

Prosimtě řekni mi jaká je ta moje oblíbena classa ja to opravdu nevím ...převážně hraju snipera a tam nevím na co si mám stežovat?

Martin_V
19-08-15, 19:00
nechte to být, nikomu jinému to nevadí, stačí mít swat nebo moc obrany-bere to minimum, nebo prota- ale u nej je na dynamit tusim 20% vykrytí, to demo se moc nehraje, a jak rika stitnanek, na mape tam jsou cca 2, a to jeste nemaji moc velke lvly...

Smackk
27-08-15, 17:13
Já bych to nechal tak jak to je ,právě ted jsem začal dema hrát a kdyby se udělala taková změna asi bych ho zase nechal ,aby se na něj prášilo.. Podle mě to vadí jen těm co dema nehrají a těch co ho hrají je opravdu málo takže tu asi není co řešit.

Nikolkaaa
27-08-15, 19:27
Tak keby polozil ten dynamit na zem a cakal by pri nom tak kazdy by zas pisal aky je kemper a podobne take podla mna je to dobre tak ako je to teras :D

LumP
28-08-15, 10:43
Ok chci tuhle vyhodu u Sappa a FS ...nehodlam se bat své rakety a miny

Smackk
28-08-15, 14:14
Podle mě je právě tohle to co drží dema ještě trochu nad vodou ,ale kdyby se to dalo pryč nikdo by ho už nehrál,můj názor. Podle mě je to blbost.

Stitnanek
28-08-15, 19:54
šak sa jich neboj .. co ti brání .. jenom ti to ubere trochu HP .. a hlavně až budeme spolu na serveru tak mna nezapomen bezduvodně kicknut :)

LumP
29-08-15, 14:14
a hlavně až budeme spolu na serveru tak mna nezapomen bezduvodně kicknut :)

jo tak už vím co tě tak trapí a nedává ti to moc spát :D....to že jsem tě kickl omylem tak za to jsem se ti omluvil ale chapu že máš z toho stále špatné sny ;)

Trdl00
31-08-15, 12:50
ja rozhodne suhlasim s Lumpom, sám hram FS a keď máš na ňom full int a hodíš si tu raketu ku noham tak to neni sranda, zoberie to dosť hp, za to Demo môže mať int koľko chce a stale mu to nezoberie nič. Takisto ako vy rushujete s Demom tak ja rushujem s fs a niie je to vôbec príjemne keď chcem rush sú pri mne blízko a nemôžem hodiť raketu lebo to zoberie hp aj mne, síce menej ako im, ale stale mi to zoberie dosť a veľakrát sa mi stalo už aj to že idem defus bombu mam malo hp a netrafim defus a sam sa odpalim alebo to nemusi byť ani pri defuse, napr. idem 1v1 proti nejakemu veľkému lvlu a veľakrát sa v tom suboji odpalim sam a on žije. Takže rozhodne som buď pre to aby sa to nastavilo aj na demovi alebo ak je s tým taký problem, aby sa to zrušilo aj pri sappovi, fs. Kentaura nehram, neviem ako reaguju tie miny. A keď sa nadtým trochu aj zamyslíš, tak to je trochu nereálne, keď pod sebou odpáliš dynamit a ani ťa to neškrabne. Rozhodne Súhlas s návrhom.

Smackk
31-08-15, 17:55
Koukám se že zatím dynamit vadí jen těm co hrají FS a já vím proč. Když někoho trefí raketkou na 3mm tak si uberou hp ,ale kdyby se schopnost dynamitu dala i na fs tak můžou chodit po mapě s FS s max int a mají skoro jasné 2 killy ,protože jak se k nim někdo přiblíží šup tam raketu. A pokud se to udělá bud že si demo bude ubírat dynamitem nebo že tu výhodu bude mít i saper a FS, tak v tom případě navrhuji aby FS měl 1 raketu a saper 1 minu, aby to bylo spravedlivé.Podle mě to dává smysl

Martin_V
31-08-15, 18:48
nejak nechapu... uz jsem to jednou psal, kdyz jebnes raketu, tak ji prece nejebnes pod sebe..., kdyz mas sapera, tak polozis miny a jdes pryc, nekempis u nich, ale kdyz polozis dynamit, tak ho hned odpalis ne? prece nebudes kempit hned u dynamitu, nechat tak jak to je... uz je to v žitý a myslim, ze vic lidi by souhlasilo pro nechani to tak jak to je, nez aby se to menilo...

LumP
31-08-15, 20:07
ano když hodiš dynamit odpalíš bum a ani HP neveme?:D smich

vůbec nechápete pravý učel dynamitu :D

Martin_V
01-09-15, 10:47
Dynamit je na blízko, proc by to bralo hp.. rakety a miny jsou na dalku... mozna nechapeme, ale my to menit nechceme

Trdl00
01-09-15, 14:18
tak asi nechapete. Dynamit je prave na to aby si ho položil a až potom odpalil. Ja keď vystrelim raketu tak musím čakať, kým môžem druhú tak prečo by nemohol demo dať na zem dynamit a tiež čakať kym ho môže odpáliť :)

Martin_V
01-09-15, 16:15
anebo 2 dynamity, kdyz cekas na druhou raketu, tak se bude cekat na druhy dynamit, ok :)

LumP
01-09-15, 17:05
anebo 2 dynamity, kdyz cekas na druhou raketu, tak se bude cekat na druhy dynamit, ok :)
OK klidně druhý dynamit ale počítej s prodlevou mezi položením a odpálením(2s) ;)

Martin_V
02-09-15, 19:12
Copak mas prodlevu na vybuchnuti u rakety? Je tam jen prodleva mezi prvni a druhou raketou, takze kdyz odpalis prvni dynamit, tak nez muzes polozit a odpalit druhy, tak 2s, to by slo :)... boze lumpe, taky mi vadi, když me zabije někdo s necim, ale nehodlam to k vuli sobe menit,

LumP
02-09-15, 19:14
Copak mas prodlevu na vybuchnuti u rakety? Je tam jen prodleva mezi prvni a druhou raketou, takze kdyz odpalis prvni dynamit, tak nez muzes polozit a odpalit druhy, tak 2s, to by slo :)... boze lumpe, taky mi vadi, když me zabije někdo s necim, ale nehodlam to k vuli sobe menit,

Myslíš že mi vadí to že mě někdo něčím zabije?Tak to jsi na omylu :D jde mi o to že to demovi neveme ani HP!!!

Martin_V
02-09-15, 19:34
Je to vžitý, myslim, ze jsi asi jediny, kdo to chce tak jak to pises, vsichni jsou zvyklý na to, že mu to nic nebere...

LumP
02-09-15, 20:17
No tak si zvyknete na to že to brát začne ;)

Smackk
03-09-15, 02:00
Všichni si musíme zvykat, protože ty to chceš.. :D

Martin_V
03-09-15, 15:48
To muzes nechat zrusit celou classu, dostal si napr.el od dema a hned ho chces menit, hraju taky dema , ale jestli to bude brat hp, tak ho hrat nebudu, proc navrhujes braní vlastniho hp a ne rovnou zruseni classy?

Stitnanek
03-09-15, 19:51
Martin_V a Sm4ckd0wn ... naprosto s vámi souhlasím :D Lu a Trdlo su hrači co hrají skoro furt jen FS .. Lu hraje nekdy aj snipu, takže samozřejmě že jim to bude vadit a jak už jsem psal :D neco měnit na demovi, když už tak za nho skoro nikdo nehraje je uplně směšné asi tak jako Lu s týmto návrhem. Jestli tento nesmysl projde, což si myslím že jo, protože adminci co si vybrečí tak to tak aj je. Nic ve zlém ale je to pravda. No ale jestli sa tento nesmysluplný návrh udělá tak toho dema nikdo nebude hrát, protože kvůli tom dinamitu to všeci hrají, protože zbran je tak celkem na prd. A vy máte FS lvly 150 a výše, když máte náboje tak zbran uplně luxusní a k tom 2 rakety tak nevim proč si ztěžujete na dema :D když vezmu DEMA lvl 100 a FS lvl 100 .. tak mnohem silnější je FS :D ... jako nic proti vám nemám (Lu a Trdlo) sme ve svobodné zemi a je to jen váš názor, ale logicky nad tím zauvažovat :D ale vy nad tím logicky nepopřemýšláte protože máte dema na lvlu 0 :D .. a zastánci Luova názoru mě prosím začněte psat jaký su kktek a jak já nepřemýšlám a že bych sa měl vzpamatovat atd :D .. těším se :)
Přeji hezký den :)
Stitnanek

LumP
04-09-15, 10:00
ale logicky nad tím zauvažovat :D ale vy nad tím logicky nepopřemýšláte
Stitnanek
Píšeš tady o logice ale sám asi logicky neuvažuješ:D
Ještě jsem teda logicky nikdy neviděl že by někdo s bombou/dynamitem který pod sebou/na sobě odpálil přežil..
Tak mi ted' řekni kdo teda logicky neuvažuje?
Já vám za to nemůžu že vy co první u dema vylepšujete je int..Já třeba u FS dělal nejdříve kon,obr,hp,int

Martin_V
04-09-15, 13:38
Tak ja jsem teda logicky nikdy neviděl, že by někdo prezil např. Střelbu z ak 47 do obou očí a jeste viděl :) , cod neni o logice, vzpamatuj se

LumP
04-09-15, 14:00
Tak ja jsem teda logicky nikdy neviděl, že by někdo prezil např. Střelbu z ak 47 do obou očí a jeste viděl :) , cod neni o logice, vzpamatuj se

já vzpamatovaný jsem ale stitnanek asi ne když tady sere nějakou logiku,takže píš o tom kdo se má vzpamatovat někomu jinému

Martin_V
04-09-15, 14:45
Stitnanek se aspon nesnazi dojebat dema tim, ze logicky dynamit, ktery buchne pod nim mu ma vzit hp, pak se divis, ze my to nechapeme :) cod nema byt moc logicky, takze nez si vymyslís zase nějaký dojeb classy, tak se zamysli nad tim, jestli je to fakt nutný, když je tech nelogickych veci v cod mnohem vic...

LumP
04-09-15, 15:39
ze logicky dynamit, ktery buchne pod nim mu ma vzit hp

a co mu to má udělat nic?nebo nechceš aby mu to HP přidalo?se prober

ano je tam mnoho nelogických veci a tahle je jedna znich...

Stitnanek
04-09-15, 19:20
Píšeš tady o logice ale sám asi logicky neuvažuješ:D
Ještě jsem teda logicky nikdy neviděl že by někdo s bombou/dynamitem který pod sebou/na sobě odpálil přežil..
Tak mi ted' řekni kdo teda logicky neuvažuje?
Já vám za to nemůžu že vy co první u dema vylepšujete je int..Já třeba u FS dělal nejdříve kon,obr,hp,int

to fakt ? :D :D :D taky jsem nikdy v životě neviděl ani sem o tom nečetl že když nekdo ma na sobě nejaků bombu (atentátník) a odpálí sa metr odnejakého borca co ma swat štít tak určitě to taky nepřežil :D .. a CODku tom tak je :D :D tak tu neplet realitu s virtuálním světem :D :D .. a už to tu nebudu řešit :D já vim že si těd klepeš na čelo a říkáš si o sobě samé nehezké věci, ale takto na forumko to nechceš přiznat a tak tu furt píšeš nejaký nesmysl až k tom přirovnáváš realitu :D ... a navíc :D máš nejaký 170lvl ale když mě dáš raketu tak mě ubereš až tak že by to bylo jak kdyby jsi ji měl full :D minimálně na 100 :D tak tu nevykládaj že to nemáš v int :D a já mam třebas dema kde mám 80 int :D

Smackk
04-09-15, 21:22
Jak už jsem jednou psal, ale asi jste si toho nevšimli kdyby se teda demovi něco vzalo popř. by se něco přidalo fs a sapovi tak logicky (zas je tu to slovo.. :D) by se mu nějaká výhoda měla i přidat, napadá mě že by ty dynamity byly 2... :)

Nikolkaaa
05-09-15, 08:05
Asi jedine classy, ktore sa vyrovnali FS je medik,demo a protector ostatne classi su proti FS uplne nanic lebo su SLABE takze nic v zlom Lu ty chces byt taky silny s tym FS ze pomali nicis vsetky vzhody tychto class potom napises ze medik dava vela healu prot ma vela hp a atd.... A kdo ti kaze strielat rakety do zeme ako si mohol pochitit dynamit sa neda hodit ...

Martin_V
05-09-15, 08:36
Asi jedine classy, ktore sa vyrovnali FS je medik,demo a protector ostatne classi su proti FS uplne nanic lebo su SLABE takze nic v zlom Lu ty chces byt taky silny s tym FS ze pomali nicis vsetky vzhody tychto class potom napises ze medik dava vela healu prot ma vela hp a atd.... A kdo ti kaze strielat rakety do zeme ako si mohol pochitit dynamit sa neda hodit ...

Pěkně napsaný :) , proste chce byt nejlepsi a nejsilnejsi, plete si realitu s virtuálním svetem-jak pise Stitnanek... uplne s vama dvema souhlasim

LumP
05-09-15, 11:15
takze nic v zlom Lu ty chces byt taky silny s tym FS

myslíš že mě bude trápit když se FS ubere třeba raketa?Jste celkem na omylu...Navíc FS sundá jakákoliv classa takže nevím co tady třepete že jsou některé classy SLABÉ....To že já tady upozorním na něco co by mělo být jinak tak z toho pomalu rodíte ježky a máte špatné sny.Ok nechá se to tak že to demu ubírat nebude ale tím pádem by se měla nastavit prodleva mezi položením a odpálením(2-3s)

Když si vzpomenu na to jak jsem začínal na CoD a hrával jsem za Comm tak jste brečeli,pak jsem jel Sappa taky jste brečeli,FS taky pláč,Sniper taky fňukání - vypadá to tak,atˇ jedu za cokoliv tak je každá class SILNÁ jde jen o to jak to umíš hrát a itemu.

Smackk
05-09-15, 13:44
NIkolka s tím s tebou moc nesouhlasím... Všechno se vyrovná všem classam pokud s tím umíš.. A Lu ty se pořád nějak vyhýbáš těm 2 dynamitům.. Ta prodleva mezi položením a odpálením není špatná ,ale i tak by se mohly v tom případě ty dynamity dát 2. :)

Martin_V
06-09-15, 09:53
Žádná prodleva, nechat tak jak to je.

Grakon2702
06-09-15, 10:37
Výhody a nevýhody

DEMO
+ Jeho dynamit ho nezraní
- Má jen jeden dynamit
- Musí počkat, dokud k jeho dynamitu někdo nevleze nebo jít k nepřítelovi a hned odbouchnout (velké riziko smrti).

FS
+ Své rakety může vystřelit do bezpečné vzdálenosti přímo k nepříteli (téměř nulové riziko smrti).
+ Má dvě rakety
+ Jeho rakety se při letu nedají zničit
- Jeho rakety ho mohou zranit
- Má nastavenou prodlevu mezi raketami

Sapper
+ Má dvě miny
+ Nemá mezi minama časovou prodlevu
+ Může od min klidně odejít zabíjet jinam
- Musí je někam vhodně připevnit
- Jeho miny mohou být zničeny bezpečně z dálky

(Teď nevím jestli sappera miny zraní nebo ne. Taky nevím jestli se dynamit dá zničit. dlouho jsem COD nehrál :D)



Sečteno, podtrženo. Hlasuji, aby se Demo nechal být.

abaxas
12-09-15, 07:24
ano sapra miny zraňují i zabíjí (pokud mu do toho někdo vleze když pokládá, tak jen jeho, plánovaná "oběť" přežije.
Nechte to jak to je, já hraju za sapera a dem moc po placu neběhá, nepřekáží mi!

JoK123
20-09-15, 11:10
Ten demo nech je taky aky je suhlasim s abaxas