PDA

Zobrazit normální verzi : Nepovšimnute nápady na vylepšenie zm escape!!!



Reflex.
29-07-15, 14:22
Som si vsimol, ze vela hracov na servery nadavaju na styl hry aka sa tam vedie, paradoxne sa to tu uz preberalo a ostalo to Kotlom nepovsimnute tak som sa to rozhodol oprasit tie napady na vylepsienia:
1-zrusit knockback a nahradit ho upravenym slowdownom
2-zrusit block hracov- dat aby ct mohli prechadzat (zm to iste) niekto tam pisal ze to je vzruso ked hraci nemozu prechadzat cez seba no neviem ci to je vzruso ked ta blokuje nejaky dement a ty s tym nic nezrobis a nie vsetci sme ADMINI..
3-pridat mody granatov- trip laser, motion sensor, atd...
4-pridat herne mody a to- nemesis (samozrejme nebude mat 100000hp ako na zm.. trosku upravit jeho hodnoty no a ked bude nemesis treba dat aj nejakych random survivorov.. boti- a zaroven znizit ich vyskyt z povodnych 30% na 15% lebo to je nieco nenormalneho aby kazde kolo boli boti... aj skuseny hraci maju s tym problem...
5-pridat nejaku vyhodu pre posledneho hraca dat mu viac hp, nekonecno ammo, atd.. vtom slova zmysle..
6-limit bd napr: 100 lebo neviem ci je normalne aby jeden hrac mal 5bd a druhy 200bd.. a zaroven limit granatov a to na max 3 kusy
7-nejake vip vyhody (uz to tu bolo a ostalo to tradicne nepovsimnute) dat nejaku bonusovu vec v shope, jak za zm tak za ct..
8-vela hracov na jak na servery tak aj tu vravelo ze zm escape je lahky tak potom ziadam navrat bunnyhopa...
9-pridanie novych map- momentalne na esacpu je 22 map to je zalostne malo ked zm escape map je daco pres 100+ urobil som si tu pracu a stiahol som vsetky mapy co boli dostupne na gamebanana (teda cca 60) a vsetky som presiel a z toho by som vyhral:
ze_black_train_v1, ze_cave, ze_goto_escape, ze_house_v1, ze_jurassickpark2_lg, ze_military_v1_exp, ze_potc_fabi, ze_nuke_v1, ze_troll_escape, ze_whitemesa, ze_labs076, ze_bombshelter_redux, vybral som tych 12 map preto lebo
sa mi zdaju v pohode zdolatelne, aj slabi hraci by nemali mat s tym problem...
10-znizenie slotov z 20 na 14 lebo stak tento server je velmi, velmi zriedkavo plny... bohato staci 14..

Takze toto su tie updaty co 90% tu odznelo len ostali nepovsimnute, naozaj by som bol rad nielen ja ale aj ost. hraci, keby sa zacli KONECNE diat nejake zmeny na zm escape, lebo toto naozaj nikam nevedie, ked sa nebude nic robit s tymto serverom...
Neviem odhadnut na kolko to je roboty s tymito updatami ale tak ked sa ti chcelo robit novy sever kotel tak pridat tieto updaty by nemal byt az taky obrovsky problem... vsetky pluginy existuju len ich treba dat do hry... toš je vsetko z mojej strany... som teda zvedavy ci to znova ostane nepovsimnute (verim, ze nie) alebo sa konecne zacnu diat nejake zmeny.

halelujah
29-07-15, 14:26
slow down nie , mosty su na tych mapach aby sa zm z nich zostrelovali. obmedziť množstvo granatov a znižit sloty na 16 a je to fajn

Reflex.
29-07-15, 14:51
tak ale neviem ci by sa ti chcelo obehat pol mapy znova ked ta bude stale niekto zhadzovat....... neviem

Kotel
29-07-15, 15:23
Momentálně musím dodělávat jiné věci, takže na to není čas.

Reflex.
29-07-15, 16:21
Okey, a kontrolna otazka: Kedy bude ten čas, resp. bude niekedy ten čas? :)

Samco
01-08-15, 19:06
Toľko máp je podľa mňa možno aj zbytočné pridať. Točiť sa do okola budú tie čo teraz. Okrem iného ze_storage má bugnutý koniec a bola odtiaľto už 2. krát odobraná, takže tú nepridávať za žiadnu cenu!

Reflex.
02-08-15, 10:47
Mmmm to som si nevšimol... každopádne ost. mapy su v poriadku a co sa tyka tych hlavnych vylepseni bolo by nacase nieco aj dat na server... ako hovorim hraci sa stazuju ze je to moc lahke.. len kotel teraz nema cas... :/