PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na Knife Servery - PRIJATY



ASDik
29-07-15, 18:36
Zdravím :)

Nick: `SOmE^|ASDík ale hrával som aj pod nickom ASD alebo 0Ne,.
Vek: 17 rokov
Steam: ASD^
Hlstats: http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3464066
SteamID: STEAM_0:1:46205074

Niečo o mne:
Tak ahojte, volám sa Michal. Už nejaký dlhší čas hrám na Kotelne hrával som dlhú dobu na Nonsteame, ale posledný rok mám steam. Obľubujem knife mód ale hrávam aj Jump a Bhop servery.
Knife hrám cca 5 rokov, a steam som dostal od bývalého admina (Kozucha) od tej doby čo mám jeho steam som na ňom nahral cez 1600hodín.
Raz som už podal žiadosť, niekedy okolo Júla 2014, lenže som dostal odpoveď že musím vlastniť originál na steame, a že moja žiadosť je dočasne lock. Tak to skúšam znova, tentoraz aj so steamom :)
Stará žiadosť: http://csko.cz/forum/showthread.php?29237-%8Eiadost-o-pr%E1va-na-Knife-serveroch

Prečo chcem byť admin?
Tak po prvé chcem pomôcť portálu s tým aby tam hrali normálny ľudia, ktorí neporušuju pravidlá.
Niekedy ak niekto porušuje pravidlá nieje nik z adminov na blízku, tak chcel by som im pomôcť :)
Nezvyknem hlásiť na forku, ale buď píšem adminom cez !, alebo rovno na steam. ( zvyčajne Burakovi a Pikiimu)
Ak som na Servery tak sa snažím upozorňovať hráčov nech neporušujú pravidlá, len niektorým dohovor nestačí.
Baví ma hrať na tomto portále, a chcem mu pomôcť.
Snáď sa vám moja žiadosť bude páčiť :)
Prajem príjemný zvyšok dňa :)

human
29-07-15, 18:46
ASDik je konecne super kandidat. Ked som hraval, tak mi hlasil a je rozumny. Ak stale hlasi a je aktivny tak som urcite pre.

E: Na fotko sa vyser a ries si len hru. Nema zmysel, aby si mal zalozenych x threadov o nejakych srajdach. Prvy krat som zistil, ze kotelna ma vobec nejaky web bolo, ked mi lalina navrhla, aby som si poziadal o prava.

Pikii :D
29-07-15, 18:48
Jednoznačne pro dal by som mu to aj hned dnes :) . Mne hlási pomerne často. Trošku zlepšiť aktivitu na forku a to je asi všetko.

E: Tak až zajtra no bo ma upalčujete.

ASDik
29-07-15, 18:59
Ďakujem za úprimnosť :DD a aj za podporu :)

Burak1
29-07-15, 20:51
Já jsem pro. Mně hlásí, chová se slušně, aktivní je.

Burak1
07-08-15, 09:48
Od Kozucha:

Zdravím vím že se tu smí vyjadřovat jen admini ,ale jelikož tady asd zmínil že ma Steam odemě tak bych jen jeho slova chtěl potvrdit a jen přidat že je to fajn člověk a na server se schopný jedinec hodí vždy jelikož na knife se pravidla porušují 24/7.
Asadovi závěrem přeji hodné stesti a jestli bude prijať i hodné trpělivosti s hráči :-D a AT ad nepromrhate šanci vzit mezi seba fajn kluka.
Všem přeji pekny zbytek dne.
Kozuch

ASDik
07-08-15, 15:11
Od Kozucha:

Zdravím vím že se tu smí vyjadřovat jen admini ,ale jelikož tady asd zmínil že ma Steam odemě tak bych jen jeho slova chtěl potvrdit a jen přidat že je to fajn člověk a na server se schopný jedinec hodí vždy jelikož na knife se pravidla porušují 24/7.
Asadovi závěrem přeji hodné stesti a jestli bude prijať i hodné trpělivosti s hráči :-D a AT ad nepromrhate šanci vzit mezi seba fajn kluka.
Všem přeji pekny zbytek dne.
Kozuch

Ďakujem :-) moc si to cením :-) a škoda že Kozuch už nehráva tak často :/

zyx
08-08-15, 04:53
Klidně jsem pro. Ať je tam nějakej knifer.

ASDik
08-08-15, 09:28
Klidně jsem pro. Ať je tam nějakej knifer.

Ďakujem zyx :-)

nikiii
10-08-15, 01:26
Ahoj.

Asdik je naozaj v pohode chalan, vážim si ho, a nikdy som s ním problém nemala.
Pamätám si ťa ešte keď som hrávala na ns, ešte v tých časoch, keď býval starý Deathrun.
Práva si určite zaslúži, už mi niečo aj nahlásil, a treba tam takých ľudí, čo tam majú už niečo aj odohraté...
Správanie má slušné, vyhýba sa konfliktom, upozorňuje hráčov, keď porušujú pravidlá, to by bolo asi všetko, čo by som dodala.

Za mňa určite PRO!

ASDik
10-08-15, 01:33
Ahoj.

Asdik je naozaj v pohode chalan, vážim si ho, a nikdy som s ním problém nemala.
Pamätám si ťa ešte keď som hrávala na ns, ešte v tých časoch, keď býval starý Deathrun.
Práva si určite zaslúži, už mi niečo aj nahlásil, a treba tam takých ľudí, čo tam majú už niečo aj odohraté...
Správanie má slušné, vyhýba sa konfliktom, upozorňuje hráčov, keď porušujú pravidlá, to by bolo asi všetko, čo by som dodala.

Za mňa určite PRO!

Ahoj Nikoleta :-) ďakujem za kladnú odpoveď :-) snáď to výjde a nič nepokašlem :-)

Klimax
10-08-15, 08:04
Pro, lebo je to Kosican

E: dovody su hore
E2:ked sa mozem spytat, skade si presnejsie?
E3: V Čani :D

ASDik
10-08-15, 08:20
Pro, lebo je to Kosican

Ahoj :D aspoň niečo pozitívne na ráno :D si má normálne rozosmial :D vidno že držíme spolu :D ďakujem :-)
býval som v Krásnej ale už niekoľko rokov bývam v Šaci a ty? :-D
veď to sme skoro susedia :-D

matis
10-08-15, 09:18
Samy Kosicania a mna ani jeden z mladych na pivo nevolal....

Na knife sa pomocna ruka zide...urcite ZA

ASDik
10-08-15, 21:25
Ďakujem Matis a neboj niekedy skočíme na jedno ;-) veď sme východňare

Smith.
10-08-15, 22:23
Som ZA.

ASDik
10-08-15, 23:04
Som ZA.

Ďakujem Smith :-)

Saintpepo
26-08-15, 18:33
PRO. Welcome

ASDik
26-08-15, 18:48
Ďakujem :)

Pikii :D
26-08-15, 18:52
Cg,vitaj dúfam,že tvojou pomocou pôjde kvalita knife hore:-)

nikiii
26-08-15, 19:06
Gratulujem, :thumsup4:

Burak1
26-08-15, 22:12
cg, vítej!