PDA

Zobrazit normální verzi : Rusenie FY



stop_r
01-08-15, 10:51
V poslednej dobe zaznamenavam hlasy za zrusenie FY. Ze CoD nieje to co byval a vsetci by chceli mat Cod tak ako pred vomi rokmi. Ak som dobre cital od Kotla, Povodny Cod je vlastne server s jednym itemom. Na nom sa nic nemenilo, az na upravy v postavach, ktore ako psial Kotel boli nevyhnutne. Ten server sa hrava najmenej, a nikto ho nechce zrusit. Skor to vidim tak ze par ludom co to hravaju dlho chyba stara parta, kamarati co to kedysi hravali. To je bezny vyvoj.. bud to ludi prestane bavit a hravaju ine servery, alebo zacnu decka dospievat a maju ine zaujmy ako hrat sa cs..

Ak dobre zaznamenavam najvacsi problem ludia vidia v tom ze na fy sa rychlejsie expi. Sam viem zo svojej skusenosti, ze som kedysi hraval death match alebo aim, a fy zo svojou rychlostou my uplne znicilo nadobudnuty skill.. ked teraz idem hrat DM alebo AIM tak sa zdaleka nechytam ako kedysi.. v podstate som zabudol strielat ako s kalachom tak aj s m-kou.. vela ludi co hrava fy, vcetne mna, si ani na dvoch itemoch zrazu neprdnu, pretoze im jednoducho chyba ten skill.. je tam viac hracov, kempi sa tam viac, hra je viacej tymova atd atd... mam zato ze bud ludia hravaju hlavne 2items a sem tam pridu na fy kde im to nevyhovuje, alebo hravaju fy a sem tam pridu na 2items kde im to tiez nevyhovuje.. da sa ale povedat ze tieto dva serveri nemaju problem sa zpalnat (lepsie by to vedel povedat kotel ktory ma iste vystupy s hostingu a vie kolko sa kde loguje ludi). Nevidim dovod rusit fy, ja osobne, a iste by som nebol sam, by som v podstate CoD ako taky prestal zrejme hravat uplne... mne sa na tom prave paci ta rychlost, absencia cakania. Aj nizsie lvl ked ho zabiju po 15 sekundach vacsinou necaka na dalsie kolo dlho..

Dalej, neviem ci ten server nejak zatazuje Kotelnu a Kotla, ale myslim ze na celej Kotelne je viac serverov ktore byvaju prazdnejsie a loguje sa tam denne menej ludi. Teraz je aj leto, plus mala Kotelna nejake problemy nedavno, na jesen sa myslim si znova zacnu plnit servery viacej. Bol som admin nie kratku dobu u mensej konkurencii a vzdy to tak bolo ze leto je najslabsie obdobie.. odobrat fy server by myslim si neprinieslo viac ludi na server s jednym itemom.. server s dvoma itemami je v podstate plny pravidelne, nevidim dovodo na rusenie FY..

Ak to niekto vidi inak, kludne do mna, napiste mi v com sa mylim. Ocenil by som aj reakciu od Kotla...

Fast212
08-08-15, 10:56
ja som PROTI zruseniu fy... ako si uz pisal su tam vyhody v tom ze idu rychlo kola nemusi sa tak dlho cakat... skuste si porovnat napr. de dust2... oba hraci kempi alebo sa nevedia najst 1 minuta cakania pre nic za nic... dalsia vyhhoda novacikovia sa tam rychlo expia pretoze tu je velka pravdepodobnost ze pojdu aj 3 na 1 silneho a mislim si ze to je mala sanca abi to prezil... hovorim rychle kola,rychle exp, myslim ze zrusenie fy nic nepomoze.

SilverSVK
08-08-15, 13:17
Mna uz ani normálne CODko nebaví, hrám jedine to fy maps. Takže dúfam že sa to nezruší.

Martin_V
09-08-15, 10:44
Hele, kdyz se zrusi fy, tak jsou tu lidi, co hraji jen fy, takze kotelna prijde o tyhle lidi.. kotel psal, ze zrušení fy je blbost..

Belinko12
21-08-15, 15:05
v com sa mylis? Podla mna ani server s dvoma itemami nebyva uz plny (odmysliac leto)

Martin_V
21-08-15, 18:38
Ale jsou tu lidi, co chodi JEN na fy...