PDA

Zobrazit normální verzi : Stálých 100 fps



Martin_V
04-08-15, 00:21
Ahoj, zprovoznil jsem stary pc, kde je nvidia, tak jsem vypnul vertikalni syn. a dostanu se v csku na 100 fps(konecne :D ) , jenze, to nejsou stálé fps, pri pohybu mezi hraci to dokaze klesnout i na 40 fps(to jeste neni tak zly) a kdyz jsem uvnitr smoku, tak to klesne i na 14 fps... ale jinak asi dobry :)
a kdyz vypnu anizotropní filtrovani tak nepoznam rozdil v fps (na mistech, kde mam jen 80-90)...

Můj veterán (určen výhradně jen pro cs 1.6, víc bych na tom asi nerozjel)
WIN XP home edition
Celeron 2,6GHZ
Nvidia Gforce FX 5200
512 MB ram

je dost mozny, ze mi sem napisete odpovedi typu: ''co bys chtel'' , takze ja jsem se s tim smiril, jen me napadlo, jestli by s tim neslo neco jeste delat :D díky

Kotel
07-08-15, 15:43
Na webu je návod jak zvýšit fps, melo by pomoct snížit efekty. Jestli mas cs z kotelny, tak zmacknes h a tam je menu pro nastavení grafických efektu.

Reflex.
07-08-15, 21:00
Alebo skus nejake fps configy najst na nete urcite to pomoze... ale aspon si si priznal, ze je to srot :D tvoj pc je hodny do muzea ...

E: ale v tvojom pripade nebudes mat nikdy stalych 100fps na servery pretoze hold musis mat vykonejsi pc... vsak dnes kupis do 400€ taky ntb ze sa ti ani nesnivalo...

Martin_V
09-08-15, 11:40
Díky moc, hledal jsem uz dost, ale na stálých to teda nedostanu, ale diky moc všem,někteří mi napsali configy do zprav, tak díky, zkusim