PDA

Zobrazit normální verzi : PiXo



PiXo
05-08-15, 13:27
Vypis z konzole:


[AMXBANS]===============================================
[AMXBANS]Mas BAN pro tento server! (id 153051)
[AMXBANS]Mas 2 dnu, 5 hodin, 14 minut a 6 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS]Duvod banu: 'urazky admin teamu, zneuzivanie hlaseni cez ! neustale, v tie nadavky do rodiny ti sem neratam- nieco som ti vysvetloval uz xy krat ale nie ty si budes stale robit co chces (a cakam tu staznost na fore ktoru si spomynal, evidentne si nesi v poriadku'
[AMXBANS]Zabanovany nick(1):
[AMXBANS]Tvuj nick:PiXo
[AMXBANS]Zabanovane SteamID(1):VALVE_0:0:407036158
[AMXBANS]Tvoja SteamID:VALVE_0:0:407036158
[AMXBANS]Zabanovana IP adresa(1): 195.28.75.231
[AMXBANS]Tvoja IP adresa: 195.28.75.231
[AMXBANS]Vbanlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS]Ban dal admin:
[AMXBANS]Server: csko.cz | COD:MW1.-1 item





Poznamka:






Chcrl by som sa stazovat na admina "Byznis"
Bany dava velmi dlhe, kickuje ludi ked su v specte a bezdovodne bany
Zoberte mu prava prosim
Vopred dakujem PiXo.

matis
05-08-15, 13:30
Prava odobrane...dik za staznost...pa

kono159
05-08-15, 15:53
ban je opravneny

Byznis
05-08-15, 15:56
Prava odobrane...dik za staznost...pa

:console::wacko: neberte mi prava plz plz plz :mml:

K Banu : sam som ta neraz upozornoval k tomu ze si robis co chces po serveroch , este len pridem uz drbes cez hlasenie (!) asdasdasdas a take podobne sracky. Ja som ta upozornoval , ako aj nato ze ked prehravas das sa do spectu a cakas kym sa lepsi hraci odpoja a potom zrazu hras. Minule si dokonca uz zacal miesto uraziek klasicky k tvojmu iQ- menujem : Decko , lama kkt , admin si dava itemy je to ...... a podobne sracky , tak si zacal pisal ze tvoj oco a podobne. Neviem co sa niekomu trepes do rodiny - ale ukazujes sa ako chudak ktory neni v poriadku... jeden tu uz bol a ma perma ban ... a evidentne ak nezmenis chovanie asi skoncis podobne. AMEN

a ozaj aby som nezabudol a nebol ani ja tak nevinny , napisal som ti tusim ze si retard ... a ano zatym si stojim