PDA

Zobrazit normální verzi : ahojte prosím chcem unban prosím



TheMaster01
05-08-15, 21:07
ahojte dostal som BAN
Duvod Banu: Obchazenie
text: Prepačte že som obchazal prosím vás chcel si zahrat prosím dajte mi unban pls pls asi uš vela mesiacov prosím unban ano mam vela banov ale pls unban prosím vás na kolenou pls unban moc prosím :((( :((( :(( pls prosím pls prosím vás moc prosím dajte mi unban prosím :(
Server: Kotelna BaseBuilderXp2
Admin: Samco
Moje ip adresa: 90.64.40.105
Zabanovaní nick : [S]a[M]ik :)
Prosím vás Unban uš sa nikdy nestane nebudem cheastovat ani som nemal cheasty len v tedy pls unban
[B]
Edit MOD > presunute do spravnej sekcie

Samco
05-08-15, 21:09
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu cheatovalo i přes jeho striktní zákaz. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru (http://www.herni-kupony.cz/counter-strike-1-6/?utm_source=pp-1052&utm_medium=pp&utm_campaign=pp-counter-strike-1-6), ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

TheMaster01
05-08-15, 21:23
takže mam stale BAN ale ja chcem uš hrat prosím dajte mi 2 šancu prosím vás :( :(

ja vás prosím

Samco
05-08-15, 21:24
2. šanca je tu: http://www.herni-kupony.cz/counter-strike-1-6/?utm_source=pp-1052&utm_medium=pp&utm_campaign=pp-counter-strike-1-6

TheMaster01
05-08-15, 21:47
Prosím vás ja vás prosím moc prosím ja som nevedel ze je zato BAN :( prosím vás prosím ja chcem hrat normalne prosím budte milí prosím vás :(((((((((((((((((

šetci robíme chyby prosím vás :(((((((((((((( ja nevedel prosím

prosím vás moc prosim Rok nehravam Csko lebo mam ban za obchazenie prosím dajte mi unban prosím je to dlho prosím moc :(

TheMaster01
05-08-15, 22:19
prosím :(

hofy
05-08-15, 22:21
Ban jsi dostal za cheaty a za cheaty se unban nedává, pouze automaticky po roce. Jedinou možností je koupit si originální hru.
Nikdo nehraje rád s cheatery, předpokládám, že ani ty, takže bys měl mít pochopení pro naše stanovisko.

TheMaster01
05-08-15, 22:34
ja cheasty nemal ja som dostal za Obchazenie

TheMaster01
05-08-15, 22:36
lebo som blokoval v chod a dostal som ban na 3 dny a potom som isiel nechtiac na 2 server na americke nevím a potom us sa blizilo konec banu za tich po 3 dnoch pripojim obchazenie a nevim prečo a cheasty som mal ale dostal som unban a potom som dostaval len za blokovaní :( ale ja som sa poučil pls dajte unban prosím ja som dostal len za obchazeni a ja som nevedel ze je zato ban pls

Samco
05-08-15, 22:37
Tento ban ti bol udelený preto, lebo si obišiel tento ban: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=130481
Ak bol ten ban podľa teba udelený neprávom, mal si si hneď prísť požiadať o unban, kde by sa potvrdilo či si cheaty použil alebo nie.

TheMaster01
05-08-15, 22:56
ti kokos kašlem na vás jebem na to ked nechcete mi dat unban nech ho mam navždy jebem na to -_- dovídenia uš nebudem chodit na vášu stranku končim

Jarny ^|
06-08-15, 10:28
Nemáme dovod ti dať unban ,pretože si porušil pravidla za ktore sa tvrdo platí.Bolo nam potešenim.Dovidenia