PDA

Zobrazit normální verzi : Samsung



SAMSUNG
06-08-15, 13:59
Vypis z konzole:


Hráč WC l SrAb!ceK
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1070347718
IP adresa 78.99.242.120
Udělen 05-08-2015 - 12:40
DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
Vypršà nepoužito.
DĹŻvod WH
BAN dal Admin Mr.ADIO^~ (Mr.ADIO)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 4 (jb_temple_v3)





Poznamka:






Prosim ja kotelnu mam rad a mal sem tu us asi 3 vip, ne na tento nick ale to je jedno to je na dlho, A teda ted WH to ja sem jenom skusal ale na inych serveroch , ale na Jeibreku sem povedal ze srandy ze mam WH a potom :( :( ma schvalne odomna chceli abych ukazal ze mam WH.
Ale ja sem nechcel tak se povedal ze nemam cas alebo aj ine.
A to bol SwagLag a admin, Mr.ADIO^~ nechapem je to admin ale chcel odomna abych ukazal WH, OMG je to admin, preca ten nema chcet od hracu douvod na ban, lebo to on chcel aj ten SwagLag odomna abych to ukazal a ja sem to teda ukazal abych mal pokoj.
Ale ten Admin Mr.ADIO^~ mi teda dal ban, a ja na kotelnu chodim us asi tak 2 roky ale to sem este nebol este registrovany.
Ale ja prosim o Unban a us to viac kedy neurobim :(

FizzyBubble
06-08-15, 14:31
Nic si z toho nedělej. Admin co tě zabanoval, chtěl zavzpomínat na starý dobrý časy.

Mr.ADIO
06-08-15, 15:12
Je potřeba dodávat demo, když se hráč přiznal ?

btw: Fizzy opět trapnej post do sbírky. Né každej má kamárady, tak si zvyšuje ego na forku, ale to bude dobrý :console:

SAMSUNG
06-08-15, 16:31
Mr.ADIO tak čo ? dal by si mi prosím Unban ? uš sem si prenisaloval CSko WH tam nemam:cray::cray::cray::cray::cray::sad::cray:

Jarny ^|
06-08-15, 17:35
..

SAMSUNG
06-08-15, 17:52
TO mam čakat Rok !!!!!!!! , dovtedy sa na to nebudem pamatovat OMG to jako fakt, cheatoval sem jenom 1 vživote A preto mam ban na 1 posranej rok !!!! Sa uvjedomte OK to co si mi písal sem nechapal, jako to je uplne na hovno, bez urážky ale to nejde

rovno povec že si mam odinstalovat csko, to jako mam hrať ted posranej Gamesites.cz sak mi z neho jebe, lebo si vsetko pametam z kotelne.

to kotelna mna vsetko naučila a davate mi ban na ROK !

Jarny ^|
06-08-15, 18:00
Takto to je u všetkych bohužial,tvoja chyba.
Už to locknite,dik.


E: penize do chatu za ub mi nenabízej,nejsme na gs

SAMSUNG
06-08-15, 18:24
povedal sem že jesli sa to neda nak zaplatiť ti lacnej admine nebo čo čo si.
Lebo tobe je uprdele čo si mysla druhy, stači ked skoripuješ a daj to do chatu , to je tvoja robota
Ale ešte mi pošleš ze mam si kupit original nieje to stejne ako si kupit unban lebo ked si kupim cs original mam unban

Kotel
06-08-15, 18:26
Chlubil ses, ze mas hacky a pouzil jsi je, takze unban nemuzes dostat.
Admin te nabadal, abys je pouzil, takze ma podminku.
Unban si koupis, kdyz si koupis originalku, coz je ted obtiznejsi, ale jde to.

SAMSUNG
06-08-15, 18:29
Kotel neviem jestli si videl chat nebo ano ale ja sem povedal ze srandy že ho mam, ano mam ho ale nepouživam ho na kotelne jenom vtedy ked chcel abych ho použil ale ja sem si nemyslel že odomna bude chcet abych ho ukázal,

a nechlubíl sem se jenom sem si delal srandu

A inač ako ked vidíš chat nečo napsane ako možeš vedet lestlí si nerobím srandu chat to nevi tak podat chat nema city tak preto nevieš ako to je myslene aj ja ked napišem ze ses kokot , jak poznaš že to myslim ze srandy ??

nerikam že seš kokot ok to bolo myslene v tom

Kotel
06-08-15, 18:36
Ban jsi dostal za cheaty, ne za to, co jsi psal. Srandu si dela kazdy druhy.

SAMSUNG
06-08-15, 19:12
Ahoj za rok, lebo vám človek niečo povie a neverite.
Skúr počkám rok neš sa tu hádať

Britny
06-08-15, 19:18
Daj se demo, at se můžeme podívat na jeho cheaty.

Samsung - nevíš snad, že je zakázané cheatovat ? < Že admin poví > Snad máš svou hlavu ne?

Cheaty si zkoušel tam, kde dotyčný admin nemá práva, takže ses nachytal no :)) Nemáš je mít vůbec.

SAMSUNG
06-08-15, 19:39
Ja cheaty uš nemám a viem že sem ich nemal mat vůbec ale ja to mam tie cheaty od rana a ja sem je takí dal preč lebo za 1. pokazili mi csko a po 2 mam kvôli nim bán.
Ale ja prosím za Unban,
Viem že to bola chyba.

Ale keď ma chápete tak , vás prosím o UnBan

Mr.ADIO
06-08-15, 22:07
Však on Britny zapl na JB. Na aimu bych si nedovolil banovat.

apach29
06-08-15, 22:09
Na aimu bych si nedovolil banovat.

No proto voe

FizzyBubble
06-08-15, 22:34
Nemusíš čekat rok. Kup originálku na steamu a získej práva na JB.

Mr.ADIO
07-08-15, 11:18
Ale bacha, aby ti nestouplo potom ego a namyšlenost.

btw: Nech si práva na JB aspoň měsíc a požádej o rozšíření na aim

FizzyBubble
07-08-15, 13:06
To by jsi udělal blbost. Cheatry nikde jinde než na JB nechtěj.

Mr.ADIO
07-08-15, 13:35
Ale egoisty jo. Lockněte to, někdo by si tu akorát nabíral postíky.