PDA

Zobrazit normální verzi : Granáty



Gbrain
06-08-15, 18:44
Sú granáty vezenské pomocky ? Poprípade či na ne platí príkaz "Zakazujem vezeňské pomocky." ??

Connan
06-08-15, 18:51
Ano, jsou

Volume
06-08-15, 19:35
Ty vole to jsou otázky..

Mr.ADIO
07-08-15, 11:21
Jak napsal Connan, jsou. LOCK

Kalerab
07-08-15, 12:07
Ked uz je tu zbytocny thread tak sa aj ja opytam nech nezakladam zbytocne dalsi

Fety pri mode su povolene? V pravidlach je toto. a fety zjavne su doplnovanie hp/armoru
4. Zákaz doplňování hp a armoru při všech módech a pp.

Co si pamatam tak kedysi sa za fety pri mode banovalo a bolo to brane ako doplnovanie. Ako je to teraz? Hlavne pri gangstrovi je to tazke ked ma polka ludi fety

Koprakek
07-08-15, 12:22
Když můžeš tak si dej jednoho špeka :thumsup4:
Je to povolené…

Shinigami
08-08-15, 00:48
Wtf? Granáty majú aj CT, väzenské pomôcky sú tie, čo majú len T. A ten zákaz by na ne platiť nemal, aspoň tak mi to hovorí logika.

Gbrain
08-08-15, 01:07
Pardon že som sa opýtal.

Nakladana Okurka
08-08-15, 10:34
Já si taky myslím že to vězeňská pomůcka není. Vzhledem k tomu, že jsou volné dostupné na mapě (většinou) + to co napsal Shinigami.

Latins
08-08-15, 11:22
Co si tak pamatuju, tak granáty se nikdy nebraly jako vězenské pomůcky, vždy se to když tak zakazovala samostatně

Fast212
08-08-15, 12:31
ja si mislim ze to vezensky pomucki sou ale kazdy ma svoj nazor

Nakladana Okurka
08-08-15, 12:42
ja si mislim ze to vezensky pomucki sou ale kazdy ma svoj nazor

Já bych si na tvým místě vůbec nic nemyslel. Doufam že to je jen rádoby džouk.

Latins: +1

Connan
08-08-15, 18:11
Co já si pomatuju, vždycky se granáty braly jako vězeňské pomůcky... Dají se koupit v T shopu? Dají, jsou to vězeňské pomůcky

KeYo
08-08-15, 18:16
kazdy si mysli, ze vsetko co ma T v ruke je vezenska pomocka.. tak isto ako si kazdy mysli, ze kazdy čudlík je CT ćudlík.. teraz to trośku vysvetlim...

Vazenska pomocka= vec, ktorú moze ziskat len T.. sekacik, trubka podobne...
CT čudlík= čudlík, ktorý môže zabit nejaké T. ALE banuje sa to, alebo sa zabijaju vazni len vtedy, ked niekto stlacenim toho cudlika niekoho usmrti.. ked si niekto stlaci len tak nahodu a v boxe nikto neni.. nevidim dovod davat za to ban, alebo ho zabijat.. toto by sa mohlo zaviest aj do pavidiel.. casto krat vidim ako CT zabije niekoho, co stlacil CT cudlik a pritom tam nikto nebol alebo tym nikomu nijak neublizil.. ani len chodu hry..

Gbrain
08-08-15, 18:35
Niektoré časti pravidiel by sa mali upraviť a nejaké zase pridať a upresniť napr. trest za team kill a podobne.

Mr.ADIO
10-08-15, 09:49
Když máš na fety, tak si je kdykoliv kup.

A co se týče těch HEček, tak je to o kompromisech. Jsou v shopu u T, ale zase jsou všude možně po mapě + je mají, jak psal Shini, i CT, takže to je celkem nelogické, aby T pomůcku měli CT.

Skoro po každé simon řekne, že zakazuje vězeňské pomůcky + ten, kdo má HE, ať ho schová či zahodí. Neviděl jsem zatím nikoho za to fragovat.

Nixvan
10-08-15, 10:18
Když máš na fety, tak si je kdykoliv kup.

A co se týče těch HEček, tak je to o kompromisech. Jsou v shopu u T, ale zase jsou všude možně po mapě + je mají, jak psal Shini, i CT, takže to je celkem nelogické, aby T pomůcku měli CT.

Skoro po každé simon řekne, že zakazuje vězeňské pomůcky + ten, kdo má HE, ať ho schová či zahodí. Neviděl jsem zatím nikoho za to fragovat.

Neviděl si fragovat za HE? Tak to se ti divim, nemálo krát jsem za to dostal kill bez toho, aby mi řekl, že to mám schovat.

Niko97971
10-08-15, 11:00
kazdy si mysli, ze vsetko co ma T v ruke je vezenska pomocka.. tak isto ako si kazdy mysli, ze kazdy čudlík je CT ćudlík.. teraz to trośku vysvetlim...

Vazenska pomocka= vec, ktorú moze ziskat len T.. sekacik, trubka podobne...
CT čudlík= čudlík, ktorý môže zabit nejaké T. ALE banuje sa to, alebo sa zabijaju vazni len vtedy, ked niekto stlacenim toho cudlika niekoho usmrti.. ked si niekto stlaci len tak nahodu a v boxe nikto neni.. nevidim dovod davat za to ban, alebo ho zabijat.. toto by sa mohlo zaviest aj do pavidiel.. casto krat vidim ako CT zabije niekoho, co stlacil CT cudlik a pritom tam nikto nebol alebo tym nikomu nijak neublizil.. ani len chodu hry..
Podľa mňa takto by sa to brať malo ako napísal Keyo,lebo,keď máš napr. VD tak si na druhej strane mapy od simona a CT je s tebou,stlačíš niečo a hneď ťa zabije.. Ale to len moj názor^ :mml:

PaNTau
10-08-15, 11:34
:lazy: taká vesta je potom tiež T pomôcka a treba za ňu bez milosti fragnúť

Nihilia
10-08-15, 14:36
Většina lidí říká že jsou pravidla pro JB moc dlouhá a že je stejně číst nebudou.

Když by se ale měly pravidla napsat s tím, že by tam bylo úplně všechno, tak ty pravidla budou ještě 3x tak dlouhá.

Když CT fragne T za to, že si vezme z krabice HE, tak je na pováženou jestli má takový člověk hrát u CT.
Pokud tohle někdo dělá, tak ho bez milosti přesouvám, protože Simon sice mohl říct kdo veme granát kill, ale taktéž existuje pravidlo, že se musí vězni zabavit a je zakázno se jich zbytečně zbavovat.
Vězeň který vezme HE a nikoho tím neohrozí, tak není normální mu za to dávat kill.

Tatka.Smoula
11-08-15, 01:40
Proto upřednostňuji Kotelnu před ostatníma portálama. Patřím mezi skupinu lidí, co se jde na JB zabavit a užít si to. To snad dělá i většina lidí. Proto taky při hře domlouvám šimonům, aby si zopakovali hlavní pravidlo pro CT vězně zabavit, když už to zachází do extrému, popř. když si nedají říct, tak přesun k T. Kdo si chce zastřílet do vězňů na JB bez ranku, tak jsou pro ně jiné servery na Kotelně. A kdo chodí na JB vězně mučit, omezovat, kazit jim hru, tak ať si raději dá inzerát na stránky 18+, koupí si bičík, pouta, svíčky a další nezbytné potřeby pro romantický večer.:whip::smart: