PDA

Zobrazit normální verzi : VIP skin pro CT na JB.



bohémsky život
09-08-15, 18:45
Zdravím, chtěl bych se zeptat když je VIP skin na Teroristy na JailBreaku jestli by se nemohl udělat i VIP skin pro Policii. Např. Červená čepice/helma.

Děkuji.:thumsup4:

Killer Bee
09-08-15, 20:15
A smysl :D stejně by jsi svojí čepičku neviděl na sobě :D

bohémsky život
09-08-15, 20:20
Oranžový skin vidím?

bohémsky život
09-08-15, 20:20
A jen to byl příklad. ;)

Volume
09-08-15, 20:27
Vip ct má jinej skin, stačí si vzít simona

Fast212
25-08-15, 01:36
A smysl :D stejně by jsi svojí čepičku neviděl na sobě :D

a smysl skinu vezne? ma ten skin nejakou vyhodu? proste jde jenom o vzhled abi to bilo krajsie :thumsup4:

Killer Bee
25-08-15, 05:10
Tak u vězňu dříve (nevím jestli teď) dávali VIP vs NoVIP :D a u CT prostě nevidím smysl :D další zbytečná věc s kterou by se kotel musel sr*t :D

Britny
25-08-15, 11:01
Vip ct má jinej skin, stačí si vzít simona

Já teda nevím, ale já měla pocit, že Simon má vždy jiný skin, at je to vip či není, aby byl lépe poznat od ostatních dozorců.

Spíš teda VIP celkově na JB nemá žádný význam, kromě skinu pro vězně a 1000$ každé kolo.
Mohlo by se to nějak oživit. Třeba pro VIP (vězně) by mohly být levnější ceny v shopu, nebo nějaká zbraň navíc.
Pro CT by se teda mohl dát lepší skin a taky přidat do shopu zbraň, která se ve zbrojce jentak nenajde, třeba famas nebo jim přidat granáty a noční vidění, jen tak for fun :D

ZeMi7
25-08-15, 12:00
Já teda nevím, ale já měla pocit, že Simon má vždy jiný skin, at je to vip či není, aby byl lépe poznat od ostatních dozorců.

Spíš teda VIP celkově na JB nemá žádný význam, kromě skinu pro vězně a 1000$ každé kolo.
Mohlo by se to nějak oživit. Třeba pro VIP (vězně) by mohly být levnější ceny v shopu, nebo nějaká zbraň navíc.
Pro CT by se teda mohl dát lepší skin a taky přidat do shopu zbraň, která se ve zbrojce jentak nenajde, třeba famas nebo jim přidat granáty a noční vidění, jen tak for fun :D
Famas je normálně v nabídce na začatku kola, nebo po napsání /weapons. Ostatně tam jsou snad všechny zbraně.

Britny
25-08-15, 13:22
Famas je normálně v nabídce na začatku kola, nebo po napsání /weapons. Ostatně tam jsou snad všechny zbraně.

Aha, toho sem si moc nevšimla, vždy klikám m4 :D Ale tak třeba u paralyzéru na výběr obušek, nebo tak něco.

Volume
25-08-15, 14:43
Aha, toho sem si moc nevšimla, vždy klikám m4 :D Ale tak třeba u paralyzéru na výběr obušek, nebo tak něco.

Ten obušek zní fajn :) Teď si nejsem ale úplně jistej s tim skinem vip simona :D

Mocho
25-08-15, 14:58
Famas je normálně v nabídce na začatku kola, nebo po napsání /weapons. Ostatně tam jsou snad všechny zbraně.

Až na wipo a scout a autopalku sou tam všechny zbraně :D

Opice
20-09-15, 18:28
boha podle me se stim Kotel ani sr*t nebude .. prece sme lepsi komunita nez GS :P aspon si to myslim a nebudu sam a nekde nedavno na JB serveru se objevil typek z GS a zacal pomlouvat adminy z Kotelny .. jak kdyby tam nebyly az moc namysleny ..

bohémsky život
02-04-18, 21:19
hh, procházel jsem si staré příspěvky a narazil jsem na tenhle. Na JB není moc extra výhod a když je jiný skin pro VIP u vězňů, tak může bát i u CTček. (př. bílý skin pro VIP) Kdyby někdo měl nějaký další nápad, tak to napište.

Wentik
02-04-18, 21:41
Jako nejvíce bych ocenil za ct klasickéj nůž hele

Vachyas
02-04-18, 23:58
Já bych bral grab. :think: :gg:
Nebo třeba o kapánek víc hápé na začátku kola by neuškodilo. :laughing1:

Jinak já osobně bych ty VIPka zrušil. :new_russian:

Grakon2702
03-04-18, 07:25
Když už tady není možnost si z menu zbraní na začátku kola vybrat úplně vše kvůli alespoň podle mne naprosto retardovanému argumentu, který tady byl kdysi zmíněn, tak by se ten fullshop mohl zobrazit alespoň právě VIP hráčům.

Fast212
06-04-18, 14:33
Myslim ze by bolo dobre aby sa VIP ctckam pridala moznost vziat si AWP. Na jb su mapy kde sa awp nenachadza vobec a myslim si ze by to urcite vela ctciek potesilo. Aj ked podla mojho nazoru je to awp ctckam na hovno ale na niektorych mapach ktore su rozsiahle by to pomohlo.

Latins
06-04-18, 15:25
Faste, tohle jsem už navrhoval před 2 lety.
Jsou naplánováné nějaké vylepšení, ale nejsou finance a čas.

Když už jsem se sem vyjádřil, tak by to nemuselo být špatný mít jako VIP výhodu nějaký skin i za CT. Nějak se odlišit od ostatních.
Jenom zbývá otázka, jaký by to měl být skin...

Fast212
08-04-18, 21:30
Faste, tohle jsem už navrhoval před 2 lety.
Jsou naplánováné nějaké vylepšení, ale nejsou finance a čas.

Když už jsem se sem vyjádřil, tak by to nemuselo být špatný mít jako VIP výhodu nějaký skin i za CT. Nějak se odlišit od ostatních.
Jenom zbývá otázka, jaký by to měl být skin...

keby malo mat VIP CT nejaky skin nemusel by si to niekdo spliest zo simonom?:think: myslim tim takych hracov ktory JB az tak dobre nepoznaju... Toto je asi jediny dovod pre ktory si myslim ze to je zbytocne. Podla mojho nazoru ma mat ako jediny iny skin ten kto ma SIMONA. Ale zase nebolo by od veci ze VIP CT ked je simon by mal iny skin.

E: Asi nejako takto by mohol vypadat

http://www.counterzone.com.br/imagens/skins/players/elite/4.gif