PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na aim servery.



Deal
10-08-15, 00:27
Zdravím, chtěl bych požádat o práva na Aim servery

Jmenuji se Karel, je mi 18 let. Bydlím nedaleko Prahy. Rád hraji Fotbal, a Florbal.
Chodím na SOU.

Na fóru nemám moc nahlášení, většinou všechny Cheatery, nahlašuji hnedka Samčovi.

Proč bych měl být admin?

Trávím na Aim serveru hodně času, řekl bych, že sem hráči, Samčovi, Oli221, Byznis, možná bych našel, ještě pár dalších adminů, kterým jsem nahlásil dost lidí, většinou to bylo úspěšný a banned.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Bambycz/
SteamID: STEAM_0:0:627724
Jméno ve hře: Deal^^.

Budu rád za každý názor ať je pro nebo proti, popřípadě vylepším co bude potřeba.
Děkuji. :')

matis
10-08-15, 09:27
Na ktorom kontretne aim servery travis hodne casu a pod akym nickom...

Sa mi zda, ze pomerne vela casu travis na JB a BB

Samco
10-08-15, 10:10
Ahoj, dačo si mi nahlásil ale zatiaľ som PROTI. Aktivitu máš prevažne na JB a ZM.

UNHCZ
10-08-15, 10:13
Deala poznám z JB a dust2, ale máš tam moc velkou aktivitu. Hlásíš mi, ale pár failů bylo, ale to stává každému. Zvyš aktivitu, hlas dále, a potom se ti tu vyjádřím bud PRO. nebo PROTI.


//Proti.

Deal
10-08-15, 14:44
Každopadně děkuji za vyjádření, hodně času trávím na Dust 2 only. Právě že nick je ta horší věc teďka už budu mít jen Deal ale mám tam to srdíčko ze steam smajlíků co jsou na chatu..

DiEAcE
13-08-15, 15:16
Jak uz se tu zminilo par kolegu, velka aktivita na JB.

PROTI.

E Aktivita na Jail zůstala..

slide
19-08-15, 13:17
15 príspevkov na fóre....
Aktivita skôr na fun serveroch...
Málo nahlásených cheaterov
Zatial PROTI

hofy
07-09-15, 21:59
Vždyť na aimech vůbec nehraješ, maximálně tak 5 minut denně. Navíc jsi v minulosti úmyslně čerpal herní body z účtů cizích hráčů, což je podobné jako cheating. Proti.

Saintpepo
12-10-15, 12:39
Proti.