PDA

Zobrazit normální verzi : AFK do 1:00



Kuzli
10-08-15, 17:03
Zdravim všechny hráče, nevim jak ostatní, ale vím ,že nebudu sám, kteří by vrátili pravidlo "nezabíjet" AFK hráče do 1:00, jako to bylo dřív. Je čas 1:45 a all AFK mají kill, příjde my to zbetečné. Dal bych jako dřív, do "1:00" AFK NEZABÍJET. Dlouho jsem tu nebyl, popravdě nevím, jaké pravidla se teď řeší/řešily na forku. Ale je čas 1:50 a AFK hráči už se zabíjí. Přijde mi to jako zbytečnost. Nevím jak vám. Já bych zavedl o5 pravidlo, že do 1:00 se nesmí zabíjet AFK hráči. Každý si občas potřebuje odběhnout na WC, pro pití a další případy. Pak akorát čekají 20 minut na zbytek kola. Prosil bych o uvážení, popřípadně o vaše názory. Díky.

ImGustak
10-08-15, 20:32
Po pravdě jsem si ani nevšiml, že to v pravidlech není a každopádně nevím, proč se to pravidlo dalo pryč. Pravidlo bych navrátil.

Nakladana Okurka
10-08-15, 20:59
E: Zemiho post mi obrátil názor :D Souhlasím se Zemim.

Grakon2702
10-08-15, 21:14
Myslím si, že je to zbytečnost. Něco takového tu není už tak tři roky a normálně se fungovalo. Teda alespoň za mou dobu hraní si nepamatuji, že bych někdy něco takového našel v seznamu pravidel. Pokud se to však znova zavede, tak nebudu mít problém si s tím poradit :mml:

Britny
10-08-15, 21:18
Toto pravidlo než by se nějak uchytilo, tak bude každé kolo HVD. Někoho někdo zabije v 1:05 a už budou křičet FK a že se to nesmí. Každé kolo někdo afkuje, na to wecko a pro pití mají čas si jít během těch 20 minut kola, o kterém tu píšeš. Já sem třeba ráda, že je naženu co nejrychleji do boxu a není vzpoura, ale ještě čekat? Potom pravidlo < bez zdržování > nebude mít logiku, když se tam bude ještě na afkaře.

ZeMi7
10-08-15, 21:28
Jděte do boxu k zadní stěně.

Stojí v cele? -> Neplnění příkazů simona. -> kill

Na server se chodí hrát a ne si chodit vařit během kola jídlo. A když už to uděláte, musíte počítat s tím, že ostatní na vás čekat nebudou.

Fast212
12-08-15, 01:19
Toto pravidlo než by se nějak uchytilo, tak bude každé kolo HVD. Někoho někdo zabije v 1:05 a už budou křičet FK a že se to nesmí. Každé kolo někdo afkuje, na to wecko a pro pití mají čas si jít během těch 20 minut kola, o kterém tu píšeš. Já sem třeba ráda, že je naženu co nejrychleji do boxu a není vzpoura, ale ještě čekat? Potom pravidlo < bez zdržování > nebude mít logiku, když se tam bude ještě na afkaře.

plne souhlasim s Britny... napr. zacinam kolo rychlo vsetci hraci su v boxe uz o 1:50 a na co by tam mneli cekat 50 sekund len tak? nemuzu pak davat ani reakcie protoze kdyz nekoho zabiju bilo bi to nadrzovani AFK protoze mneli neucast reakcie a nehrozila im smrt.takze bi jen museli bit v boxu tam nic nedelat a cekat... ale ja vzdycky reknu primou cestou bez zdrzovani do boxu a reknu cas napr do 1:35 kto tam neni kill... ale odbocil som s timto pravidlom nesuhlasim rozhodne PROTI aj ked viem ze moj hlas asi za moc nestoji je to moj nazor

[H]e||
12-08-15, 13:26
Ja som tiež proti. Proste a jednoducho majú počítať s tým, že môžu umrieť, keď niekde idú a odbehnú si. A tiež by niektorí simoni ako tu už bolo písané museli čakať niekedy aj minutu na to, aby mohli ďalej pokračovať v hre alebo by sa niekto sťažoval, že dostal FK, pretože ho zabili o 2 sekundy skôr napríklad. Myslím si, že to pravidlo by na serveroch spôsobilo viac škody ako úžitku

Mr.ADIO
16-08-15, 13:31
Mám stejný názor jako Zemi. Simon si chce rozdělit hráče do týmu co nejrychleji, aby to odsejpalo, ale musí čekat zbytečnou minutu (nebo víc) na AFK hráče, kteří mu skazí plány.

Nechat tak, jak to je --> neuposlechnutí příkazu = kill

Azi
19-08-15, 12:02
Jak už bylo řečeno, celkově by to narušilo některá pravidla.
A za tu dobu co tu hraju si nepamatuji že by tady něco podobného bylo.

Grakon2702
11-12-15, 22:15
Slyšel jsem, že otvírání starých témat je dnes v módě. Kappa.

E: Jaj, on si to smazal...