PDA

Zobrazit normální verzi : nechapem



mrkvicka
24-12-11, 20:42
http://www.youtube.com/watch?v=lyLauHLD2EU
porzite si to video.. a pozorne pocuvajte


ahoj kotelna.V poslednej dobe sa pozeram na JB.. s tej zlej stranky obcas si tam zajdem a vidim ze tam su zmetky.Pridem na server 25 hráčov na serveri tak si idem zahrat.Pridem na server a vidim ako padaju same fk .. hraci nepoznaju pravidla a rôzne veci.Napadlo ma natocit jedno skromne video aby som ukazal kotelne ako to na Jb chodi.Chapem ze admini nemaju cas maju iste svoje povinnosti.Ale co je moc to je moc.Pozrel som sa s tej dobrej stranky jedinych adminov ktorych vidim na jb dejf , valdez.Chapem valdez uz nie pretoze mal uraz to pochopim. ( prepacte za gramatiku )

dalej by som chcel tymto poprosit o zvysenie aktivity na serveroch jb 1,2. V poslednej dobe su tam same zmatky , neporiadok.Chapem je to jb ale.. musi sa to nejako riesit.Som tam skoro furt.. a toto sa deje kazdy den.

Snad som vam otvoril oci.


ešte som zabudol.. malá ukazka skusenych hracov JB napriklad vranys
za pozretie to stoji tak si to pozri a pozorne
http://www.youtube.com/watch?v=twoerR4v5Ys



NOVINKA 25.12.2011
http://www.youtube.com/watch?v=YvoplCIhmLw

Luccy
24-12-11, 20:58
Srandovní video :D Vranys dobrý pošuk :D

mrkvicka
24-12-11, 21:02
haha a tak to sa tam deje cely den :(

Luccy
24-12-11, 21:03
Proto tam už nechodím :)

mrkvicka
24-12-11, 21:05
no nejaka adminska pomoc by sa na jb hodila :/...aspon nejaky admin nech tam raz za cas zbehne :/

mrkvicka
24-12-11, 21:13
a je to tady
vranys attack



*DEAD* *_KissJC_* |VranyS : mrkvicko pockej kazdy kolo ti dam FK

[MPC]Emmo^ killed _-|ES|-_ with m

Flash
24-12-11, 21:33
Finally ban this tard, plx!

AnnoyingGreg
24-12-11, 21:48
Zajimavé, na začátku si tam mohl kdejaký přiblbnutý admin vyřvat hlasivky a ted už tam prostě nemaji zapotřebí chodit. Kdyby vám tolik na tý Kotelně záleželo jak nám hromada z vás vmetla, neutíkáte z JB jako němci z Ruska. Tenhle anonymemrkvicka tam chce zřejmě práva. Takže když na to tak úspěšně serete, neni důvod mu je nedat. Protože on těm malejm kryplum velit schopnej je.

AnnoyingGreg
24-12-11, 21:51
čo je moc,to je moc.Vranys je retard 3stupna..
Admin by sa tam šikol (min. 3 další),poslednu dobu je JB neovladatelny a admini sa tam skoro nezastavia.
okrem výnimok bia,dejf a občas valdez.
Ne, žádnej novej admin tam neni potřeba. Takže máš smuličQu. Stačí aby tam chodili zase jako dřív. Dřív tam bylo 5 adminů a oni pořád na kotelně adminují. Dokonce maji práva jenom protože Jailbreak. Takže by si měli uvědomit kam se vlastně hlásili.

mrkvicka
24-12-11, 21:55
ale nejde o prava.. nepovedal som že by som chcel prava.. viem že moja minulosť je kruta.. ale zamerajme sa na budúcnosť.. pozrite sa ako to na Jb chodi.. niektory hraci .. si už zvykli hrat jb ale to je ta rana do chrbta ze hraju iba za ct.. nenapadne ich si prečítať pravidla.Dam ruku do ohna.. a myslim si že vranys si určite pravidla neprečítal a to nehovorim o ostatných hráčov ktorý tam chodia.. Ja sa snažím tam urobiť poriadok .. snažím sa aby ľudia pochopili zmysel hry.. ide len o srandu šak čo nedostanem sa k ct tak si idem zahrat za T.Niektory to tak boužial neurobia

Ryukyza
24-12-11, 22:16
Vranys je retard 3stupna..


Moc malo, dela tam hovadiny ze uz se neda vypocitat jakeho stupne je.

@Greg: Ani se tomu nedivim, smouly, demnti, tardi jsou skoro vsude.

mrkvicka
24-12-11, 22:20
snažil som sa mu vysvetlit zmysel modu Jailbreak.. no nepochopil tak to teraz vyzera..

apach29
25-12-11, 01:32
Admini s pravy jen JB se nabirali o 106 a ted to tak vypada. Zadnej z nich tam nechodi, ale hlavne ze banujou prez web na jinejch serverech. Jebat JB, hlavne ze mam prava, budu si hrat na PUBu, vsak on tam nekdo mozna zajde :D. Jasen, kazdej ze zdejsich adminu ma JB v p..i, protoze je to omrzelo, ale prava furt jsou. Mozna mi je daji casem i global :D. Jasne, proc ne, jen vice Ciperu, Trsaku, Air Jordanu a podobnych "skill adminu". S takovym pristupem to Kotelna dotahne daleko a to co jsme tu my, jak nas nazyvate "stary jadro", odedreli od zacatků, pujde do hajzlu. Divite se, ze jsem odesel? Ano, je mi to lito, ale radeji byt playerem, nez "jednim z tech adminu".

AnnoyingGreg
25-12-11, 01:40
<< K tomu nemá smysl cokoliv doplnovat. Tohle je přesně ten důvod proč nejsme modrý playeři. Ještě bych doplnil "jezdceNaSnehu" a je to kompletní ten all stars team.

mrkvicka
25-12-11, 01:40
apach rešpektujem.. ja samozrejme nechcem aby to tak.. dopadlo.. a chcem pomoct kotelne.Snažím sa. no boužial ja bezmocny player moc toho nenarobim tak preto som to sem hodil.. aby sa to riesilo.Snad dufam že sa to nejako vyriesi.. pretoze vacsina hracov.. chodi na ine serveri.. tak napriklad zoberme si to tak.

V poslednej dobe som sa zameral na stranku nonsteam.. kde maju databasu nahratych serverov.Tak som si to pekne pozrel dal som si zlozku jailbreak pozeram servery cez status.. a vidim na serveroch roznych zname nicky.Tak a potom mi to voslo do hlavy.. ze hraci na kotelne nemienia hrat.Prečo?


heh.. jednoducha odpoved nebudem hrat na servery kde su same fk.. nebavi ma to tam.Toto je odpoved možno kazdeho hosta kotelny.A to ma najviac stve ze kotelna ponuka vysoko kvalitne serveri ale ziadny admin na servery nieje. Chcel som to riešiť pretože nechcem aby kotelna dopadla ako niektore portali snad sa to vyriesi.

apach29
25-12-11, 01:41
+1 AnnoyingGreg :)

mrkvicka
25-12-11, 01:47
snad sa to nejako vyriesi.. uz ma nebavi sa na to pozerat..

apach29
25-12-11, 01:48
snad sa to nejako vyriesi.. uz ma nebavi sa na to pozerat..

Ani adminy to neba, proto to tak vypada :D

mrkvicka
25-12-11, 01:54
ja si cenim vaše názory som rád že sa to dozvedeli aspon pár ľudia ktorý su aktivny na fore.

Sice som normálny hrač.. ale nevzdám to.. budem sa snažiť navádzať kontakt aspon s nejakym adminom ktorý bude cez den online. ( to pochybujem ale aspon nejake to % tam je.)

určite ja adminom nebudem ..pretože mám sice strašnú minulost.. no zaoberajme sa buducnostou.Zmenil som sa.. už som to pisal

apach29
25-12-11, 02:03
Jaj GL mrkvo, ale nejsem si jistej, ze ti nekdo bude na JB chodit pravidelne a porad tam hrat a vysere se na ostatni servery. Jinak ti fandim, ale to je asi tak vsechno, co muzu v mym postaveni udelat :D

mrkvicka
25-12-11, 02:05
budem sa snažiť.. tak diky no
pockam si este na vyjadrenie dejfa a jordana.Teda pokial pride este dnes...

apach29
25-12-11, 02:08
No dufaj :D, hlavne dufaj ve vzdusnyho Jordana, ze se tu bude snazit postnout svuji urcite originalni vymluvu, proc se nestara o JB :D.

mrkvicka
25-12-11, 02:10
ked tu vlastne pride.. :D ked tu nevlozi nejaky prispevok dnes tak sa rozosmejem.

chmod a+x /bin/laden
25-12-11, 02:10
@apach29 @AnnoyingGreg @BAWSON
To už od začátku bylo všem jasné, že bez adminů 24/7 to takhle dopadne, tím že tu teď nad JB budete sténat jak štamgasti nad nároďákem sotva pomůžete ke zlepšení situace. Po bitvě je každý generál.

@mrkvicka
Máš naprostou pravdu, jenže je těžké to tam udržet bez osobnosti s pevnou rukou. Dokud se nenajde někdo, kdo by vzal JB celý na sebe, tak to tam bude vypadat jako ve školce. Vranys je dobrá potvora, ale nemůžu ho soudit, dokud neuslyším i jeho verzi.

JB se zavedl, protože po něm byla poptávka. Jestli už po něm poptávka není a úroveň podle vás konstantně upadá, myslím, že se může klidně zrušit.

mrkvicka
25-12-11, 02:14
chmod a+x /bin/laden

tak to by bola veľká sekera do chrbta.Ja strasne prosim nejake admina ktory by naozaj prisiel na Jb robit poriadky.. Kludne by som to zvladol aj ja ( 1% sanca ze to budem ja.)
Pokial nejaky admin ma chut si zabanovat tak nech pride cez den na JB.Ja som to chcel riesit radikalne.. ze admini budu vacsinu svojho volneho casu travit pri JB.A to mna by velmi potesilo.. ja tam som furt takze ma tam v klude najdete.Budem sa nadalej snazit.

apach29
25-12-11, 02:20
@apach29 @AnnoyingGreg @BAWSON
To už od začátku bylo všem jasné, že bez adminů 24/7 to takhle dopadne, tím že tu teď nad JB budete sténat jak štamgasti nad nároďákem sotva pomůžete ke zlepšení situace. Po bitvě je každý generál.

@mrkvicka
Máš naprostou pravdu, jenže je těžké to tam udržet bez osobnosti s pevnou rukou. Dokud se nenajde někdo, kdo by vzal JB celý na sebe, tak to tam bude vypadat jako ve školce. Vranys je dobrá potvora, ale nemůžu ho soudit, dokud neuslyším i jeho verzi.

JB se zavedl, protože po něm byla poptávka. Jestli už po něm poptávka není a úroveň podle vás konstantně upadá, myslím, že se může klidně zrušit.

Delas si ze mne prdel? Nevidel jsi kolik tu bylo zadosti o prava jen na JB? Nevidel, protoze jsi znechucen utekl. To ze jsi se vratil vitam ne jen ja, ale vetsina useru fora, ale nemusis se tu snaziz za kazdou cenu nekoho obhajovat. Klesl jsi v mych ocich o jeden cely stupen nize.

AnnoyingGreg
25-12-11, 02:29
No tak hlavně že chmode tvůj odchod něčemu pomohl. Náš odchod z postů totiž demonstrativní nebyl. Během tvojí absence se řada věcí změnila a přijde mi nefér, že se tu vyjadřuješ bez korektních informací a velice snadno se ti ted soudí druhé.

chmod a+x /bin/laden
25-12-11, 02:30
Delas si ze mne prdel? Nevidel jsi kolik tu bylo zadosti o prava jen na JB? Nevidel, protoze jsi znechucen utekl.
Máš pravdu, neviděl. Ale pro upřesnění dodávám, že jsem neutekl kvůli JB či kvůli admin teamu.


To ze jsi se vratil vitam ne jen ja, ale vetsina useru fora, ale nemusis se tu snaziz za kazdou cenu nekoho obhajovat. Klesl jsi v mych ocich o jeden cely stupen nize.
Opět máš pravdu, nejsem ničí ombudsman, nemusím nikoho hájit, jen sebe. Nevím, čím jsem u tebe klesl, snad tím, že jsem nahlas vyslovil, že by se JB mohl i zrušit? Nebo snad tím, že jsem si dovolil vaše nářeky odsoudit? Vždyť tu jen házíte špínu na (ex)adminy, nebo jste tu snad napsali něco přínosného? Asi si budu muset tohle vlákno projít později, až budu dostatečně odpočatý a nebudu mít v krvi promile...

Rád si o téhle problematice vyslechnu více - vzhledem k tomu, že se dle vašich řečí zřejmě bude rozšiřovat admin team o JB adminy, jsem jedno ucho. Avšak momentálně spíše soudím, že se nenabere nikdo a JB server tím pádem zanikne.

apach29
25-12-11, 02:34
Chtel bych o tom s tebou pokecat, jsi jeden z mala lidi, kteri mi tu prirostli k srdci. To by jsi ale musel prijmout mou zadost na steamu a pak muzeme polemizovat :)

mrkvicka
25-12-11, 02:35
chmod a+x /bin/laden

a práve o to ide.. že admini sa nenaberaju.. a tymto zanika cely JB..

Ak sa pozrieme na statistiku servera.. tak sa omnoho zmenila..

chcel som to riesit bouzial admini sa nenaberaju tym mozme vylucit ze JB este bude niekto hrat

chmod a+x /bin/laden
25-12-11, 02:38
Aha, takže problém je v tom, že se nenabírají JB admini? Respektive v tom, že JB admini nechodí na JB? Á tak to asi vše vysvětluje. Až se za pár dní otevřou dveře náboru adminů, těším se na zástupy seriózních žadatelů o admin post. Je teď na serverech někdo, kdo by byl jako admin přínosný?

apach29
25-12-11, 02:39
Vim jen o par lidech a ty ostatni tu nebudu jmenovat :D

Smile
25-12-11, 02:40
:D Fajnej názor, dát mu práva, protože založil crythread o problému, na kterej upozorňuje deset lidí každej den už několik měsíců...Instantní pLant v sáčku, stačí přidat práva...

mrkvicka
25-12-11, 02:43
práve o to ide.. že nepoznam takeho cloveka s kotelny konkretne na serveroch JB ktory by sa hodil ako za admina. (mna nepocitaj )
Niektorý ľudia ktory boli hravali na jb a boli to normalny ludia ktory nedavali fk , dodrzovali pravidla.. už prestali hrat.. pretoze to nezvladali ako ja.
Pozerat sa na to..ako hraci trpia slovom FK.

snad pride den ked budem modry aj ja.

chmod a+x /bin/laden
25-12-11, 02:48
Prominte mi ten off-topic, ale apachovi nechodí PM, i když je má povolené.
apach29 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.


Chtel bych o tom s tebou pokecat, jsi jeden z mala lidi, kteri mi tu prirostli k srdci. To by jsi ale musel prijmout mou zadost na steamu a pak muzeme polemizovat :)
Hm já jsem teď žádnou pozvánku od tebe nenašel, možná se časem sama stáhla. Tak jsem pro změnu pozval já tebe...

mrkvicka
25-12-11, 02:56
snad ten nabor.. bude čim skvor.. nech sa nejaky admin najde.

Svacinar
25-12-11, 03:04
Jailbreak je zlo! Jakoze, nedivim se, ze tam admini nehrajou. Poslouchat celej den ty urvane fakany neni nic prijemnyho. (me vzdy rozboli hlava) Jeste u stareho jailu (jinej portal) tam bylo par starsich, kteri vlastne tu hru vedli a ucili tyhle smrady tomu, jak se to hraje. Kdyz tam ted prijde vranys a podobni, tak se nedivte, ze pulku teamu klidne vyzabiji jen pro srandu. Z basebuilderu se stava pomalu to same, akorat tam to az zas tak extremne jako na jailu nevadi. Mozna bych dal i te anonymni mrkvy prava, ikdyz ho zrovna nemam nejak extra v lasce. Ten natlak na admina je fakt velkej a kdyz kazde kolo se musi resit fk a dalsi cyperoviny, tak to za chvilku omrzi a dopadne jako ostatni jb admini. Ja byt na kotlovem miste, tak bych ten jail asi zrusil celej, protoze napachal uz hodne skod, jak u novejch adminu, tak i rozhadal obcas i "stare" adminy.
Asi poprvé co budu v něčem souhlasit s bawsonem, ale má prostě pravdu. Jailbreak je ZLO!
Říkal jsem to na začátku, říkal jsem to před měsícem a říkám to i teď: v zájmu všeho, zruš Kotle aspoň Jailbreak 2.V týhle době je to prostě neuhlídatelný a admini už toho mají taky plný zuby. Ono celej den poslouchat pištící dítě do mikráku a s někým se tam pořád o něčem hádat člověku dost ničí nervy (vím, o čem mluvím, strávil jsem tam 2 měsíce...škoda toho času). Ten server je teď pro admina vlastně jen na banování, o ničem jiném.
Nemít mrkef takovou minulost, jakou má (3 perma bany jsou přeci jen trochu problém, ikdyž to bylo na JB), přemýšlel bych o navrhnutí ho jako admina, takhle nevim.

Každopádně současná situace na Jailbreaku je otřesná. Když si hráči stěžujou, budu se tam snažit trávit aspoň hodinu denně, aby tam byl o trochu větší pořádek. Měl by jsi nad tím ale Kotle popřemýšlet a něco s tím udělat.

mrkvicka
25-12-11, 03:11
Ja som tiez za aby sa Jb 2 zrušil .. admin sice nemôže byt 24H denne a stražiť to tam.To chce poriadny Jb admin team.Lenže admini sa na taketo veci s prepacenim vykašlu..Omrzi ich to a radcej si ide zahrat na gayshites sak co som extravip nachvilku nebudem na kotelne.

Mozno su aj take reakcie adminov..tak čo s tym narobime?
treba sa na to pozriet s chladnou hlavou snad.. ten nabor bude.Urcite budem respektovat adminov ktorych schvalite.


k tej strasnej minulosti sa nechcem vraciat.. zaoberam sa nad tym ako som sa zmenil

grEy
25-12-11, 08:24
ANONyme ja ti neverim ze si sa zmenil. Na tvojom youtube kanali si nedavno robil sutaz o 10 minecraftov len preto, aby si nazbieral odbery, pretoze neverim, ze by si nakupil 10 minecraftov za 200 euro. To, co si napisal vie kazdy z nas. Na jailbreaku je to tam zle a treba s tym zacat nieco robit, ale netvrd mi, ze si sa zmenil. Ty sa len pretvarujes.

Karl0s
25-12-11, 10:30
To je jednoduche, vybanovat retarda vranyse a zvysit vekovy minimum u CT na 15 nebo 16 let, tez dokud se bude hrat presne podle a pravidel a hraci si neuvedomi, ze to ma byt zabava a ne byrokraticka hra podle tabulek, nic se nepohne.

Charon35
25-12-11, 11:54
Budú sa priberať nový admini na JB. Tí, ktorí tam chodili doteraz, si chcú zrejme aj zahrať, nie len robiť opatrovateľku nonstop na JB1+2.

Je to tak aj s Mega1+2. Keď bol iba Mega1 (Maxxi), každý vedel čoho je schopný a časom sa tam dostávali lepší hráči (Eruner, Bones, a pod.) Keď sa spravil Mega2, hráči z 1-tky sa rozdelili do oboch a medzera sa vyplnila zväčša newbies. To je asi prípad aj JB2.

Môj osobný názor na JB je, že je to .... nie je to. S cskom to nič nemá spoločné. Nvm prečo to vôbec niekto "vynašiel". Ako fun to môže byť, to beriem, ale asi sa príliš skoro spravil JB2 a tým sa to narýchlo zaplnilo deckami čo ani nevedia, že "v csku sa aj striela".

EDIT: K tomu veku: Je to fajn a jednoduché napísať "brať nad 15". A čo si máme od nich pýtať prefotený občiansky? Osobne poznám chalana, čo má 12 rokov, ale v hlave má viac, ako niektorí starší useri na fóre.

Mytrim
25-12-11, 11:58
To je jednoduche, vybanovat retarda vranyse a zvysit vekovy minimum u CT na 15 nebo 16 let, tez dokud se bude hrat presne podle a pravidel a hraci si neuvedomi, ze to ma byt zabava a ne byrokraticka hra podle tabulek, nic se nepohne.

v tom máš částečně pravdu ale jsou i hráči kteří mají méně jak 15-16let a jsou mnohem lepší za CT než starší jedinci je to teda aspoň můj názor

mrkvicka
25-12-11, 12:02
Grey ja sa tu nebavim o Minecrafte ale o Jailbreaku.Ak by si chcel vediet skade som mal tych 10 gift kodov tak to ti radcej napisem do Pm.Som rád ze sa to tak riesi.. od teba som čakal taky názor a to iste čakám aj od Virginsa .

Karl0s
25-12-11, 12:15
v tom máš částečně pravdu ale jsou i hráči kteří mají méně jak 15-16let a jsou mnohem lepší za CT než starší jedinci je to teda aspoň můj názor

"jn twl"

grEy
25-12-11, 12:20
Jaky nazor si odomna cakal? Napisal som len, ze kazdy vie, ze na jailbreaku je to zle a treba, a bude sa to riesit. Ak si myslel moj nazor na teba, tak ten sa nezmenil a nezmeni. Ked zacal jailbreak, tak si pametam, co si bol zac a admini si ta zastavali. Neskor si o tebe kazdy myslel ze to nemas v hlave v poriadku. A neuraz sa,... ale ja si to o tebe myslim aj teraz a vobec ti neverim, ze si sa zmenil.
Btw. Vobec ma nezaujima, kde si tie minecrafty zohnal, pretoze si ich desat zohnat nemohol.
Edit: (reakcia na tvoju odpoved) To, ze ty sa zaoberas buducnostou je fakt super, ale ja som na minulost nezabudol. A ked uz chces, aby sme sa zaoberali buducnostou aj my, tak to mozme dat rovno unban kazdemu cheaterovi za par peknych slov, no nie? Ved preco pozerat na to, co bolo, teraz napisal 3 pekne vety, tak mu dame unban.

mrkvicka
25-12-11, 12:22
okey ja rešpektujem tvoj nazor.Ak ta to neurazi nebudem sa k tomu vyjadrovat ja sa zaoberam nad buducnostou.

Damon
25-12-11, 12:46
Admini s pravy jen JB se nabirali o 106 a ted to tak vypada. Zadnej z nich tam nechodi, ale hlavne ze banujou prez web na jinejch serverech. Jebat JB, hlavne ze mam prava, budu si hrat na PUBu, vsak on tam nekdo mozna zajde :D. Jasen, kazdej ze zdejsich adminu ma JB v p..i, protoze je to omrzelo, ale prava furt jsou. Mozna mi je daji casem i global :D. Jasne, proc ne, jen vice Ciperu, Trsaku, Air Jordanu a podobnych "skill adminu". S takovym pristupem to Kotelna dotahne daleko a to co jsme tu my, jak nas nazyvate "stary jadro", odedreli od zacatků, pujde do hajzlu. Divite se, ze jsem odesel? Ano, je mi to lito, ale radeji byt playerem, nez "jednim z tech adminu".

tak ty seš už taky trochu mimo viď ty na JB nechodíš ale píšeš tu jak tam admini nechoděj až tam budeš chodit tak suď ale do tý doby si dej voraz možná nemáme ten tvůj skill ale pokud vím tak admin nemusí být Mega skiller a hlavně si nehraj na borce že to co jsi udělal tak že my to hned poděláme problém není v nás ale vás typu Greg Apach takovejch namachrovanců co nikomu nevěřej jen svý Groupě a jak se jim naskytne příležitost tak hned pomluvit Cipera mě a snowridera atd nwm co jsme vám udělali.

Karl0s
25-12-11, 12:59
hned po jeho příchodu na server..

12:53:18 <VALVE_0:0:575496044><178.255.168.9> *DEAD**_KissJC_* |VranyS : nazdaaar... :DDD
12:53:42 <VALVE_0:0:575496044><178.255.168.9> *DEAD**_KissJC_* |VranyS : karlos prej uz nemas prava uhuuu :DDDD
12:53:48 <VALVE_0:0:575496044><178.255.168.9> *DEAD**_KissJC_* |VranyS : Velkz KarlOb :DDD
12:54:04 <VALVE_0:0:575496044><178.255.168.9> *DEAD**_KissJC_* |VranyS : to nasere co ze ti KOTEL vzal prava

je mi jasny, ze tresta se jen provokace adminu, takze to vlastne ignorujte

mrkvicka
25-12-11, 13:02
nič nové karl0s on sa bude vysmievať kazdemu.. nieje dostatočne inteligentny aby s tym prestal

H M
25-12-11, 13:14
Taky na to už nemám nervy. "VranyS" přijde po unbanu na JB hraje si v pohodě a najednou mu zase jebne v hlavě a dělá sračky háže T guny,zapíná box,ruší simona. Když napíšu přes "!" napíšu že ten dementini VranyS kazí hru ... nikdo nepřijde. VranyS házel na jedné mapě guny T. píšu přes "!" .. přijde admin VranyS dsotane ban k CT a po 2 minutach dostane unban kvuli tobu že VranyS rekne ze ty guny nehazel pritom na nej celou dobu koukám jak ten maník provokuje.

Damon
25-12-11, 13:22
Vranyse namá cenu řešit on už se nezmění

HM kdybych byl online tak příjdu ale nemůžu být celý den na PC.

mrkvicka
25-12-11, 13:26
http://www.youtube.com/watch?v=YvoplCIhmLw
( video si mozu prehlad len ty ludia ktory maju na to video link tak tu ho mate )

okolo 13:30 sa toto dialo na Jb. zasah admina samozrejme ze bol.Moc toho nevyriesil.

H M
25-12-11, 13:28
Jordan ja nemluvim o tobě myslim to na všechny , dřiv na JB byl nejaky admin ted tam nechodi skoro nikdo

TheFinrod
25-12-11, 13:34
Myslím, že je momentálně admina (ne-li adminy) na JB jako máku... Ráno nikdo, v poledne nikdo, večer nikdo Už musím otravovat hráče přes steam. Např. Rixiemu píšu nonstop ať přijde na JB, protože jsou u CT malé děti nebo jak o 2 posty víš dal video Mrkvička... Chtělo by s tím něco dělat a to sakra rychle.

mrkvicka
25-12-11, 13:37
Budem sa snazit..sam karl0s videl co sa tam deje..okolo obeda tam bol rixie bol tam klud 45minut po odchode to zacalo pekne mastit.. snazim sa ale co je moc to je moc.
Mam dalsie video a pribuda ich viac

kashpi
25-12-11, 14:34
tak ty seš už taky trochu mimo viď ty na JB nechodíš ale píšeš tu jak tam admini nechoděj až tam budeš chodit tak suď ale do tý doby si dej voraz možná nemáme ten tvůj skill ale pokud vím tak admin nemusí být Mega skiller a hlavně si nehraj na borce že to co jsi udělal tak že my to hned poděláme problém není v nás ale vás typu Greg Apach takovejch namachrovanců co nikomu nevěřej jen svý Groupě a jak se jim naskytne příležitost tak hned pomluvit Cipera mě a snowridera atd nwm co jsme vám udělali.

Já ale s apachem souhlasím. Na JB se nabírali admini docela dost a s právama jen tam. Ale tak trošku se po nich slehla zem. Poslední dobou je na JB opravdu pořádnej bordel a admini tam nejsou. Nemám do toho co kecat, protože tam nechodím, ale když už vidím adminy co se původně měli starat o JB a jsou všude jinde jen ne na JB, tak se ani nedivím, že tma je bordel. Tím nemyslím zrovna tebe Jordane, ale tak admini všeobecně.

Jinak pokud vím, tak o problému JB se ví a pracuje se na nápravě

mrkvicka
25-12-11, 14:37
kashpi .. potešíl si ma pretože.. v poslednej dobe čo sa tam deje je strašne.. naozaj budem rad ak spoznam dalších nových alebo starých adminov ktory by tam obcas zasli.. snazim sa ako to len ide.Ale ja obycajny player moc toho nenarobim.

kashpi
25-12-11, 14:43
Já často vidím zprávy z JB, že tam je bordel, ale jelikož ten mod mě vůbec nezajímá a vůbec nebaví a nevím co se tam má dělat, tak tam ani nechodím, jen kouknu kdo z adminů jen na serverech a divím, že tam nikdo nejde, a to vím, že oni JB umí. Ale jak sem říkal, dost vážně se to teď řeší v adminfóru a snad se to napraví hodně brzo.

TheFinrod
25-12-11, 14:44
Já často vidím zprávy z JB, že tam je bordel, ale jelikož ten mod mě vůbec nezajímá a vůbec nebaví a nevím co se tam má dělat, tak tam ani nechodím, jen kouknu kdo z adminů jen na serverech a divím, že tam nikdo nejde, a to vím, že oni JB umí. Ale jak sem říkal, dost vážně se to teď řeší v adminfóru a snad se to napraví hodně brzo.

Konečně pořádné slovo! Doufám že se to zlepší...

mrkvicka
25-12-11, 14:51
to som.. rad..ešte raz dakujem.Snad budem mat tu sancu aj ja byt modrym.

Lynviy
25-12-11, 14:54
Kdo by se sral s malejma, upištěnejma parchantama, když si může v klidu zahrát něco jiného?

mrkvicka
25-12-11, 14:58
každý máme iný názor na Jb.Rozkazovať tým maličkým by ma aj bavilo.

Dnešná rekacia na JB ktorá ma v celku pobavila..a žiadny admin nezasiahol.

afk mozme zabit?
nie nepresla minuta
no a.. a co to je jedno aspon si urobim skore


taketo veci hráčov nenavidim.. ked ide ku ct nejaký s prepacenim parchant a neprecita si ani jedno pravidlo

Kotel
25-12-11, 15:24
Zadosti na admina je dost, az bude nabor, tak to poresime. 2 admini na 2 jb fakt nestaci, tak zatim vypnu alespon druhy jb.
Na jb jsou treba jeste nejake upravy.

mrkvicka
25-12-11, 15:36
dakujem snad sa ten nábor urychli..

Smile
25-12-11, 15:52
Dobrý no, kdybych věděl, že je to Nuda, napsal bych rovnou "dejte práva dementovi, co tu měl xy permanentů, protože on se nezaobírá minulostí a teď je to hodnej klučina, co chce světový mír"...

to som.. rad..ešte raz dakujem.Snad budem mat tu sancu aj ja byt modrym.
fuck off...

mrkvicka
25-12-11, 15:59
Smile

každý admín ktorý chodil na Jb.. a nezachoval sa takto pristupovo kumne ako ty.Naozaj sa čudujem že si to práve napisal ty.Pisal som to niekolko krat ze som sa zmenil.. ohladne cska a realneho zivota ja tu niesom na hadky ale.. hladam riesienia.Snad ta moja sprava presveci ako pristupujem k hracom.Pokial nehravas Jail tak tvoja sprava je naprosto zbytocna..


btw pekne si sa vyjadril ku mne

Ryukyza
25-12-11, 16:04
Mrkvicko,

Nechci byt zly, ale driv sem te prirovnaval k tardovy vranysovi. Kdyz se kouknes na ty posty co si sem prvne napsal, taky by ses nedivil. Mas XY banu a taky bych veril , ze po XY dnu dejme tomu, ze mesic, se na to JB vybodnes a reknes si, ze mas prava, ze seres na Jb a des adminovat na classic.

Smile bud v klidu, kdybys chodil na JB videl bys, ze mrkev se uz chova normalne.

mrkvicka
25-12-11, 16:07
chartu v podstate mas pravdu.. zo zaciatku som bol zly.. a s prepacenim som si to posral.. u niektorych adminov.Bouzial.. s tym uz nic nenarobim zivot je zmena.. ja som sa zmenil a budem sa chovat tak aby som vyhoviel kazdemu adminovi


3 perma bany to je dost tak tiez namna a vlastne som rad.. ze sa to tu riesi a najviac co ma tesi s toho vsetkeho je ze mam unban aspon na steame.
Snazim sa hravat jb jak to len ide.Samozrejme ze sa na to len tak nevykaslem budem sa snazit nadalej.

Smile
25-12-11, 16:55
Někdo, kdo měl tři perma bany by nejen neměl mít právo nadále na serveru hrát, ale fakt, že má ještě tu drzost si zažádat o práva je donebevolající...

EDIT:

btw tie bany niesu za cheating aby si vedel smile.
Vim, že nejsou za cheaty, ale to na nich vubec nic nemění...

mrkvicka
25-12-11, 16:57
hh.. chapem ze tu mam aspon nejakych kamaratov.. ale aj nepriatelov.. ale nakoniec sa to vyriesilo..

btw tie bany niesu za cheating aby si vedel smile.

Ja chcem kotelne pomoct a nie zle.Zivot je zmena to si pametaj

kashpi
25-12-11, 17:23
na nápravě se pracuje, raději to locknu ať se tu neřeší blbosti