PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva Knife Servery.



ZencTk
11-08-15, 14:33
Dobrý den, zdravím celý portál csko.cz!! :)

Nick ve hře : What You WanT?! -WyW- ( s hodně adminama jsem hrál a vycházím s němi :) )

Věk : 21 let :)

Narozen : 16.6.1994 ( Po případě někomu pošlu fotku občanského průkazu )

Steam : kntrfkt2

Hlstats : http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3801989 snad je to ono :/ :)

SteamID : STEAM_0:1:10078280

Něco o mě? : Takže ahoj, mé jméno je Patrik Kojetinský je mi 21 let a narodil jsem se v Itálii :) Plně ovládám CZ jazyk až na menší zádrhely :/ ( nikdo není dokonalý )
Jsem vyučený jako záměčník, ale jesm zaměstaný jako model ve společnosti Elite Model Look CZ/SK :) Jelikož v celku dost vydělávám, mohl bych i eventuálně dost přispívat na tento portál :) samozdřejmě s mírou :) Na Csku trávím zhruba 4-5 hodin denně, jelikož fotím maximálně 3x do měsíce, takže na to mám i čas :) Nejsem nějak extra skiller, ale admin nemusí podle mě umět hrát, ale má se starat o chod serveru a bránit ho před hackerama, číterama a podobně :)

Proč chci být admin zrovna já? : No, jáko jako každý normální člověk, chci pomoct s vedením chodu knife serverů a bránit ho před lidma, co hrát nemají :) Nemám rád když to tak řeknu "kidy" co se naváží do rodiny, čítují a používají jiné pomocné programy na serverech :) amx ovládám na 70% :)

Předem děkuji za váš čas, a brzkou odpověd.

Hezký zbytek dne, váš věrný hráč Patrik :)

nikiii
11-08-15, 15:03
Ahoj.

Prepáč, ale musím byť PROTI!
Nejde o to, že by som s tebou mala zlý vzťah,
alebo by som pochybovala o tom, že sa do módu nevyznáš, ale ide skôr o ten chatlog, a o to tvoje vyjadrovanie.
Pre teba je každý len kid, decko, a na všetko sa musíš vyjadrovať podobnými výrazmi,
nemal by si sa nechávať tak ľahko ovplyvňovať, keď ťa niekto zabije...
Nechala by som tomu ešte čas.

Napr., ako vysvetlíš toto? "zase mi spadl steam, takĹľe mi nejdou práva :')"

ZencTk
11-08-15, 15:05
Ano, to přiznávám :)
To vysvětlení.. Bylo tam několik lidí co úplně nehrálo tak, jak by mělo, proto jsem si svým způsobem "hrál" na admina, aby se eventuálně uklidnili, a pomohlo to :) Každopádně, to vyjadřování bych zajisté uklidnil :)
Navíc, je tady dost adminů, co dostali práva i přes to, že měli 30 banů za cheating a podobně, a stejně práva dostali :)

because
11-08-15, 15:14
Ano, to přiznávám :)
To vysvětlení.. Bylo tam několik lidí co úplně nehrálo tak, jak by mělo, proto jsem si svým způsobem "hrál" na admina, aby se eventuálně uklidnili, a pomohlo to :) Každopádně, to vyjadřování bych zajisté uklidnil :)
Navíc, je tady dost adminů, co dostali práva i přes to, že měli 30 banů za cheating a podobně, a stejně práva dostali :)

Menuj prosím ťa.

ZencTk
11-08-15, 15:18
Omlouvám se, byl to Vendeta :)

matis
11-08-15, 15:36
???

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=149866

navyse mas zle vypisane SID > STEAM_0:1:100782800

Pikii :D
11-08-15, 15:37
Je tu lepší kandidát a naviac na knife teraz behá dosť adminov.
proti

ZencTk
11-08-15, 15:38
Asi nějaká chyba, hraju výhradně přes steam :)

Smith.
11-08-15, 15:46
PROTI. Má práva na GS ( aspoň podľa neho.. hh )

Knife 11-08-2015 11:38:26 STEAM_0:1:100782800 93.153.63.252 What You WanT?! -WyW- Ja mám prava na GS, uvažuju že požádam ještě tady :)

ZencTk
11-08-15, 15:50
Jaký má význam to, že mám práva ještě jinde? :)
Třeba jsem taky lhal :) a pokud vadí i to že mám vlastní portál, tak fakt už nevím :)

Smith.
11-08-15, 15:53
Jaký má význam to, mít práva ještě jinde? :)

No veď práve preto máš PROTI. :D Už máš práva na GS, podľa toho čo píšeš :D

ZencTk
11-08-15, 15:54
No veď práve preto máš PROTI. :D Už máš práva na GS, podľa toho čo píšeš :D

Na GS chci požádát o zrušení, chtěl bych mít práva zde.

Mohli by jste si mě třeba vyzkoušet na týden, uvidíte co a jak :)

matis
11-08-15, 16:26
Asi nějaká chyba, hraju výhradně přes steam :)

je to tvoj ban, ci nie?

Monika je tvoja sestra?

ZencTk
11-08-15, 16:53
Ne, není to setra, je to kamarádka :)

matis
11-08-15, 17:24
Ne, není to setra, je to kamarádka :)

a to hrate obaja na jednom steame?

UNHCZ
11-08-15, 18:26
Lhář a podfukář, ban za cheating. PROTI.

zyx
12-08-15, 07:35
Tady toho netřeba řešit. Automaticky proti.

KOFOLAzGS
13-08-15, 16:28
Ahoj, dostal jsem možnost GS očistit, protože to co tu píšeš jsou pěkné bludy. nejen, že si shválně špatně vyplníš SID, ale také si dáš nick WhaT do you WanT :D , který ty nemáš, viď XI.VI.IV.IX. Přesně kvůli blbcům jako jsi ty vznikají fámy, že na GS bereme dementy. jenže tak to není. V životě jsi na GS neměl práva a v životě by jsme ti je nedali. Je pěkné vidět, jak lžeš, pomlouváš a vymýšlíš si i jinde než na GS a u adminů z GS :) Já si vždy myslel, že za určitou hranicí demence se nachází už jen klinická smrt, nic méně tvůj případ mi to vyvrací. Děkuji za pozornost a děkuji Doesovi, že mi dal možnost se vyjádřit.

Chemo
16-08-15, 02:11
Ja som proti a ten vek ti neverím, povedzme, že tvoj chatlog je na úrovni 13 ročného kida. A vyhrážanie sa banmi... Jáj, to mi nepríde veľmi dospelácke.

because
23-08-15, 21:40
Proti.
Podľa logiky, čo som teraz uvidel na serveri, by si banoval týpkov čo majú 40-50 ping.
Došlo aj hlásenie:

21:27
Knife2 (steam://connect/csko.cz:27052)
v`Clan / -Wy
Laging a vyhazuje nás ze serveru nick Much děkuju



Napísal som ak sa nepáči, chodte inde hrať.

BTW: Zabil som ťa asi 3x, ty mňa 40x.

because
26-08-15, 14:23
I keď viem, že to nemá asi zmysel keďže tu je dosť proti, ale chcel by som vedieť prečo sem dáš nie len, že zlé ID ale aj druhé.
Toto ID myslím, že je tiež tvoje: STEAM_0:0:142016824.
A dostávame sa automaticky k tomu, že toto by malo byť už dávno locknuté.

Saintpepo
27-08-15, 19:27
Proti.