PDA

Zobrazit normální verzi : Nesmrtelnost



Fast212
12-08-15, 23:07
Ahoj :harhar: mam taky napad 1. ze by se pridala na BB nesmrtlenost za zm. niekedy ma hrac tazky kemp a neda sa ho zabit tak sem rozmislal ci bi se nedalo dat neco take jako nesmrtelnost... ze by zm kupil a bol bi tak na 4-5 sekund nezranitelny stalo bi to asi 200 bodov pre VIP o polovicu menej samozrejme a dalo sa kupit len raz za 1 kolo 2. za zm bi sa dal kupit Flash granat... celkove oslepnuti na 3 sekundy, cena:50 bodov. 3. casto byva ze si zm kupi stit ale zabije ho mina nebo napalm granat... tak bi mohlo byt ze pri koupeni stitu je redukovano poskozeni s laseru a granatu o 50%

Napiste zda je to dobry napad a ci bi se s to nemohlo pridat na server... Dekuji za vas cas

Reflex.
13-08-15, 08:08
nemyslim si ze na BB by bol dobry napad pridat silko... ked chces tak pod na klasik zm.... si zober, ze pokial tam ma niekto vytuneneho zm, tak ani silko nepotrebuje a zabije ct aj bez silka...

Samco
13-08-15, 09:06
Určite nie, bohato stačí ten štít a regenerácia.

Fast212
13-08-15, 09:28
Suhlasim ze ok to silko je asi moc ale pridal bi som tam aspom o polovicu mensie poskodenie pri vybuchu miny ked ma hrac stit

Reflex.
13-08-15, 20:02
nemozes vsetko davat v svoj prospech... vsetko je v poriadku, staci poexpit zombika a mas ...

Martin17CZ
23-08-15, 19:36
Presne. Silko je zbytecne uz tak je to tezky bez neho..