PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] '#dr.Proffekzor'. --> NarutoO



Proffekzor
14-08-15, 01:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 154112)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < '#dr.Proffekzor'. >
[AMXBANS] Tvuj nick: '#dr.Proffekzor'.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.188.251
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.188.251
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < NarutoO >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Je to blbost

NarutoO
14-08-15, 01:14
http://csko.cz/dema?UPD=pBf1ZtmL

// časů je tam víc, když šel ten hráč, co tě podezříval do spectu, tak si dáváš bacha, pak jsi zase zapnutý. Chodíš skoro pořád na B. Když tam někdo je, tak čekáš, když neni, proběhneš to na mid. + když je enemy např. za bednou, střílíš bez jakékoliv latence na reakci -> protože vidíš toho hráče. Mimijiné na ně koukáš přes zeď, ale dáváš si bacha, abys je neděroval. B děruješ až ve cvhíli, kdy tam někdo je.

//welchi te střelil do hlavy, když jsi pokládal bombu na kraji rantlu nad ct spawnem. A ty jsi hned začal křičet, že má WH. Přitom tě mohl dost dobře vidět.

Proffekzor
14-08-15, 01:31
Presne podla ktorej časti usudzuješ že mám Wallhack? Každe kolo som robil to iste. Rushol B, pozrel sa doprava, a hneď som išiel pozrieť CT SPAWN, a MID či tam niekdo nieje s AWP. A keď mi niekdo pred očami hodí pod nohy HE GRANAT tak asi viem odkial letel. Toto demo mi je iba dôkazom že Wallhack nemám. Skôr by som sa zaoberal Welchim či ako sa to volá...

pweredbytvaroh
14-08-15, 10:19
wallhack

Samco
14-08-15, 10:48
Zdravím, WH.

DiEAcE
14-08-15, 17:16
Hrace jsem mel moznost potkat na serveru a taky se mi moc nezdal, ale musel jsem jit pryc, tak na to vecer doma mrknu.

E. Uplně mi to vypadlo, proto píšu až teď.

Z HLTV by se toho dalo vyčíst více, za mě velkým CLEAR.

piratjo
21-08-15, 08:48
WH

// 15 40 ma pobavil .-D