PDA

Zobrazit normální verzi : Maii (jiny hrac) --> Maaaja



berryu
14-08-15, 18:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 153469)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Maii >
[AMXBANS] Tvuj nick: berry*SPEEDLINK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:82763841
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1937942408
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.192.4.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.192.4.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Maaaja >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Zdravim csko.cz

Prisel jsem si odpoledne zahrat na Classic a nejakym zpusobem jsem dostal ban, ktery, ale neni muj, je nejspise dan na me IP, nejakym jinym uzivatelem, ktery vlastni STEAM s ID, ktere vidite nahore, je nejaka moznost, abych si zahral ?

Zaslu sve ID ve hre sem, kazdopadne steam nevlastnim jiz dlouho, mam jen nonsteam a obcas chodim na Classic strelit za klukama, staci se poptat, snad i sami uvidite, ze tam jsem furt s timhle nickem a stejnym (NS ID)

ID: "berry*SPEEDLINK" 3567 VALVE_0:0:1937942408

Dekuji kdyz se na to mrknete a nejak to vyresime, chodim jen na Vas classic, protoze jine nejsou dobre.

Diky za pomoc!

Berry.



PS: Kdyby se jednalo o nejake dalsi otazky z Vasi strany, neni problem to nejakym zpusobem probrat.

+ dodatek - Kdyby byla třeba stačí mrknout na výpis banů na IP, kde se mé jméno ani ID neobjevují.

hofy
14-08-15, 19:06
Ahoj, zkus se připojit teď.

berryu
14-08-15, 19:07
Vše je nyní v naprostém pořádku Hofy, děkuji moc ! Mohu se zeptat čím to bylo způsobeno, že jsem dostal ban ?

Tuším, že tím IP.

Díky za vyřešení a rychlost.

hofy
14-08-15, 19:08
Sdílená IP s cheaterem, možná je dynamická nebo jen cheatoval soused. Doporučuji pro příště zvážit koupi originální hry nebo VIP, pak se připojíš vždy, i když máš na IP více banů.

berryu
14-08-15, 19:13
Samozřejmě bych to zvážil, ale asi by se mi to úplně nevyplatilo, hraji jen málokdy, ale za to docela rád, každopádně děkuji za rady, snad se to již nestane ! :)

berry.