PDA

Zobrazit normální verzi : Jen tak - koprakek - jb



Blbecek
14-08-15, 23:43
Zdravím,

z jakého důvodu mi dal tento pan z Hané ban na týden? Kdyby byl na tom serveru ještě dřív, tak by si všiml, že celou dobu, co jsem tam byl asi od ( půl 10?), nefungovali pravidla.. Ctcka si tam dělali svoji hru. Například že dali mod 4x za sebou, nebo že jen tak si někoho zabili. Příjde ti toto v pořádku? Tak proč já bych nemohl psát vulgární slova na tyto dva hráče, když sami porušovali pravidla? Příště trošku spravedlivě. A pokud tedy mám důvod = internetovej hero.. tak vůbec není problém chlapče se domluvit a říct si to normálně, já auto mám a každý si pojede půlku cesty. Já vydržím i pul roku nehrat csko, vůbec mi nevadí těch 7 dní, ale jde mi o princip a důvod.

Omlouvám se ostatním adminum, vedoucím atd.. Ale toto ne.

Nakladana Okurka
14-08-15, 23:49
Zdravím,

z jakého důvodu mi dal tento pan z Hané ban na týden? Kdyby byl na tom serveru ještě dřív, tak by si všiml, že celou dobu, co jsem tam byl asi od ( půl 10?), nefungovali pravidla.. Ctcka si tam dělali svoji hru. Například že dali mod 4x za sebou, nebo že jen tak si někoho zabili. Příjde ti toto v pořádku? Tak proč já bych nemohl psát vulgární slova na tyto dva hráče, když sami porušovali pravidla? Příště trošku spravedlivě. A pokud tedy mám důvod = internetovej hero.. tak vůbec není problém chlapče se domluvit a říct si to normálně, já auto mám a každý si pojede půlku cesty. Já vydržím i pul roku nehrat csko, vůbec mi nevadí těch 7 dní, ale jde mi o princip a důvod.

Omlouvám se ostatním adminum, vedoucím atd.. Ale toto ne.

Koukam, že reason docela sedí.
Proč by jsi nemohl psát vulgární slova? Protože to je porušování pravidel. Oni porušovali, tak já budu taky? Ať dělali cokoli, neopravnuje te to se jakkoliv vulgárně vyjadřovat.
Ale tim, že sem píšu zřejmě riskuju život, nerad bych, abys mě jezdil mlátit.

E: Prodluž mu to Kopre. Takhle se vyjadřuje vážně jen ubozak.

Pikii :D
14-08-15, 23:49
Ahoj ,kedže som tam bol aj ja a prišli mi na teba 2 hlásenia tak som zavolal ja kopra nech ťa príde zabanovať.

Lik3Th4t pojeb ho do zadku uz
Lik3Th4t hej cikane
Lik3Th4t koholik tetrapack je cikan
Lik3Th4t drz pi cu, nebo ti nadupu mamu
Lik3Th4t dermy, tvoje mama to mela polknout :[ Lik3Th4t iphone je jako cikan, cikan je jako iphone.. bez iphonu nejsou cikani, iphone je vzdy cikan.
Lik3Th4t aha, tak tim padem je tvoje rodina cerna.. Ja bych proti imigrantum bojoval :[


Niečo málo z tvojho chatlogu mohol si hlásiť cez "!" ,že tam nieje poriadok čo si nerobil alebo poprosiť o normálne kolá čo si tiež nerobil a nikde si sa nesťažoval (slušne nato čo robia ) ale hned si ich úrážal ban na mieste bud rád za týždeň

Koprakek
14-08-15, 23:54
Běž si uražet někam jinam.
Díky chlapy :thumsup4:

Niko97971
15-08-15, 00:02
Ten chatlog si myslím,že každému stačí :laugh: a ako píše Okurka,nemusíš sa opičiť po iných a stačí niekomu napísať.. :wink:

Blbecek
15-08-15, 00:27
Ale ja bych a tim banem souhlasil, kdybych ho nemel ja sam :D okurka, neni duvod se bát, ja te mlátit nebudu, ale píšu to mu, protože pro něho jsem jen internetovej hero.


Ale nastvou i jiné věci, jako je třeba sazeni. Takový zapas dneska Finsko-Švédsko .. Chyběl mi tento zapas a mel bych 1324. Tohle naštve více, co vy na to?

Britny
15-08-15, 00:50
Ten ban je na místě, pokud někdo porušuje pravidla, tak stačí natočit demo, hodit sem IP a admin dá ban. Což si neudělal a k tomu si nadával, takže proto si dostal ban pouze ty. Když by byl admin přítomen na serveru, určitě by dostali ban i ti co porušovaly pravidla.

Grakon2702
15-08-15, 08:32
Když admin nebo spešl příjde na server a vidí že někdo porušuje pravidla, má právo podle toho jednat. Já osobně bych se sice zeptal, co ho k tomu vedlo, ale zrovna u tebe, bych jednal okamžitě (odkazuji se na reportnutý chatlog). My však nemůžeme vědět, co se dělo ještě před našim příchodem, proto nemůžeme bez jakéhokoliv důkazu takové věci řešit. My jsme tam nebyli, a neviděli jsme to. Za to jsme však v době příchodu viděli tebe, jak porušuješ pravidla. Kdybys sem přišel i s demem, řešili bychom i ostatní, ale jinak nemůžeme nic dělat. Snad jsi dost inteligentní na to, abys to pochopil. Co se tebe samotného týče, měl by ses trochu zklidnit. K adminování a k spešování jsme se přihlásili dobrovolně a to za účelem zanechání pořádku. Kdyby někdo z nás chtěl jentak někoho buzerovat a něco si dokazovat, brzo bychom to zjistili a řešili to.