PDA

Zobrazit normální verzi : a (RobKo) (jiny hrac) --> Hapalicek



RobinskeJ
15-08-15, 13:51
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 154265)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'FPS OverRide'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < a (RobKo) >
[AMXBANS] Tvuj nick: a
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:96714850
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:96714850
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.144.143.33
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.144.143.33
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Hapalicek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | HnsTraining
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Uz je to tu podruhe co jsem dostal uplne nesmyslny ban za to ze jsem "zaply" a ze jsem mel udajny "MULTIHACK" Hapalicku ty by jsis mel poradne presist o tom co znamena developer 1 sgs bhop a takovy veci .. dostal jsem znova ban za "Fps_ovveride" coz nevim proc.. najdi mi kamarade odkaz na to ze je to zakazany prikaz nebo neco takoveho ..chci videt tvuj dukaz o mem pernamentnim banu .. dekuji [a] :)

Hapalicek
15-08-15, 14:08
http://csko.cz/dema?UPD=kuwvAdlb

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel:


Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
Pouštění pastí na Deathrunu za CT
zapnutý developer nebo fps_override na jump a knife serverech (výjimka je surf)

Pravidla pro servery na kotelně jsou tu od toho aby se dodržovala a ne aby se porušovala.

Ban si za to už minule dostal, a následně si dostal UB a místo toho aby sis z toho vzal ponaučení tak stejnak na ten server lezeš s overridem. Ten minulej BAN kdyby to bylo jenom na mě tak bych ti ho ani nezrušil.

http://csko.cz/forum/showthread.php?40798-Robkooo-(jiny-hrac)-Hapalicek

hofy
15-08-15, 14:18
Na serverech, kde jsou zakázané příkazy developer 1, fps_override 1 a fps_max 99+ by to měl hlídat plugin (více info (http://csko.cz/forum/showthread.php?3851-Pr%E1va-a-povinnosti-pro-adminy-n%E1vod-jak-a-co-banovat&p=56119&viewfull=1#post56119)), který automaticky změní hodnotu na povolenou. Na DR to dokonce automaticky dá kick, aby s tím nešla bugovat topka a nebyly zbytečné bany, když to jde tak pěkně ošetřit. Jestli to není na trainingu, tak by se to tam mělo buď přidat nebo nebanovat.
Pokud se mu to v configu nějak cyklí a hodnota se pořád mění na nepovolenou (spam), tak se dává spíš ban na 30 minut.

EDIT: Žádné hodnoty to tam nemění, takže bych to bral tak, že je to povolené.
http://oi60.tinypic.com/2wmj1ck.jpg

RobinskeJ
15-08-15, 14:24
zapnutý developer nebo fps_override na jump a knife serverech (výjimka je surf) ---- > Kde máš Hnstraining ? nikde? a už po 2 ti říkám hoďte si tam lock :) .. chci demo kamaráde .. :) jinak jsi dal nesmyslný Pernamentní Ban :

Né prostě si hodím override na 2 a nic .. nic mi to nespamuje prostě tam není lock fps_max 101 ale to je jejich demence .. + jak mě tu poučuje o pravidlech nevidím Hns Servery (že je tam zakazaný příkaz ovveride ..).. takže opětovná demence Administrátora.. :)

Hapalicek
15-08-15, 20:05
Zapnutý developer nebo fps_override na jump a knife serverech (výjimka je surf) - Pod jump servery spadají HNS, HNS Training, bHop, DR, Jump a Surf(na jediný je danná výjimka na developer a override) to že pod jump servery spadají tyto servery tak ktomu snad dojdeš selským rozumem a nebo to máš i napsané na úvodní stránce csko.cz v server listu

Ten plugin co to má hlídat developer 1, fps_override 1 a fps_max 99+ je i na HNS ale netušim proč tedy není i na HNS Trainingu kde se taky díky tomu dají bugovat topky, ale tam to akorát spamuje do chatu, ale žádnou akci jako změnu configu nebo autokick prostě neudělá, následně si lidi stěžují a volají adminy, když jsem na serveru a někdo stim příjde tak ho na to samozřejmě upozornim že porušuje pravidla a podle toho se pak orientuju dále(jestli si to změní na povolené hodnoty nebo ignoruje a nebo leavne)

Ale tady RobKo stále na ten server leze s overridem, ikdyž ví že je to v pravidlech zakázaný.

Je tedy potřeba buďto přidat HNS Training do pravidel jako výjimku stejně jako na Surf, anebo tam nastavit podobně fungující Plugin, kterej to bude kontrolovat a bude dělat podobné akce jako na DR(změna na legal conf a nebo kick)

RobinskeJ
15-08-15, 21:04
Měli by jste si tam dát sakra lock a chtělo by mi to dát ten unban co myslíš? :) dobře ponaučím se.. už nebudu lézt na hns s overridem když to tedy chceš ale říkám.. dejte si tam lock .. ať to máte snadnější .. :)

Hapalicek
17-08-15, 01:32
Zdar,

Podle pravidel který jsou daný pro " Jump Servery " který si obcházel a několikrát porušoval ti UB nedám. Jak už jsem psal jednou ti to prošlo, ale podruhý už ne.

PLS LOCK

hofy
17-08-15, 02:43
Podle mě by se mělo banovat, pokud je to nutné k vyřešení situace. Ne proto, že prostě můžu. Zrovna tohle je ban, který nemá logické odůvodnění. Zbytečně tam přicházíme o hráče, což je škoda. Navíc s hráčem je v tomto případě rozumná domluva a k ničemu vlastně nedošlo.
Doporučuji tedy hráči hrát z nonsteamu (IP není zablokovaná) s jiným nickem + nepsat do chatu nic, co by tě prozradilo, aby ti nikdo nemohl dát ban za obcházení.

Ještě to nechám otevřené, aby se dořešilo, proč ten plugin na hns training není.

Hapalicek
17-08-15, 03:30
Hofy,

Jak jde o BAN jenom kvůli tomu že můžu a že to nemá logické odůvodnění... Pravidla jsou zatím pro "Jump Servery" nastavený tak jak jsou, RobKo dostal už kvůli tomu jednou BAN a díky rozmluvě od SA dostal UB, ale mohl si uvědomit že prostě porušoval pravidla který jsou daný(byl jsem při tom prvnim BANU přítomnej na serveru a ještě se chlubil jakej je "SGS" Master a přitom tam neskočil ani 230+)

Místo toho znova udělá tu samou chybu a poruší pravidla, bohužel ty pravidla jsou doteď takhle nastavený.

Chápu že zbytečně přicházíme o hráče, to máš pravdu, ale do tý doby co se neupravěj pravidla pro " Jump Servery " tak to řešit budu, a ten Trainig by se měl dořešit.

E: A to jsem vynechal nadávky na moji "demenci a neschopnost"

hofy
17-08-15, 04:01
Už jen tím, že dostal předtím unban si sám hráč potvrdil, že je to povolené. Proč ho tedy dostal předtím a teď najednou ne?

Odvoláváš se na pravidla, ale nejdřív by sis měl položit otázku: narušuje hráč hru ostatním? je pro chod serveru nežádoucí? škodí nějak ostatním hráčům?

Pravidla jdou v tomhle stručná, protože předpokládají nějakou schopnost vlastního úsudku.

PS: Ty jsi ten, kdo rozhodl o banu a znovu jsi to ty, kdo zamítl unban.. Proč tedy píšeš ''bohužel pravidla...'' a dáváš mi za pravdu, že zbytečně přicházíme o hráče, když to sám můžeš celé ovlivnit? Tady nejde o nějaká pravidla, všechno je o osobním přístupu admina...

matis
17-08-15, 11:50
Zoid: developer se banoval odjakziva
Zoid: nevim co ho napadlo, ze se najednou banovat nebude


myslim, ze je to napisane v pravidlach dost jasne....

hofy
17-08-15, 12:13
Nejdřív by bylo vhodné přečíst si to celé. Já jsem nepsal, že se nebauje. Psal jsem, že nemá význam banovat ho na hns training. Nebo lépe řečeno, zeptal jsem se, jaký smysl má banování jej na training serveru kromě argumentu, že to umožňují pravidla.
Žádné bany za něj se mi na hns training dohledat nepodařilo, můžeš to nějak doložit?


zapnutý developer na jump a knife serverech - měl by to hlídat server, takže se řeší vyjímečně
- proč to na hns training server nehlídá?

RobinskeJ
17-08-15, 20:50
Já jsem o sobě neříkal že jsem "SGS MASTER" .. jen to je ovlivněno FPS -> což je fakt zakázené jak vidím .. Nechápu proč máte Zakázané Fps_override když nemáte na sevrveru lock .. už jsem tam viděl tucty hráčů co měli fps víc jak 101 .. prostě nechápu proč jsem dostal ban za to že jsem trénoval sgs .. že jsem dosáhl speedu nad 680 .. co tím jako vadí .. vidím jaký si schopný admin Hapalíčku .. jsi admin na HNS a myslíš si že mám SGS Script, Auto-Bhop a takový věci.. ale kdyby jsi chápal Hns .. tak víš že s více fps se dá sgs a bhop snadno .. :) .. nechápu proč je důvod fps_override a proč je zakázaný .. je to celý divný .. :( .. dejte si tam pro přístě lock ..