PDA

Zobrazit normální verzi : surf_chocolate - nelze se připojit



NoTimer
17-08-15, 15:37
Zdravím, občas zavítám na váš server Surf speed, ale dneska jsem nebyl schopen se připojit, když se hrála mapa surf_chocolate, hlásilo mi to tuhle chybu :
Invalid file type...skipping download of big
Invalid file type...skipping download of wad
Error: server failed to transmit file 'file.wad'
Error: server failed to transmit file 'chocolate.wad'
Error: server failed to transmit file 'deep6.wad'
Error: server failed to transmit file 'gfx/env/cl_duskbk.tga'
Error: server failed to transmit file 'gfx/env/cl_duskdn.tga'
Error: server failed to transmit file 'gfx/env/cl_duskft.tga'
Error: server failed to transmit file 'gfx/env/cl_dusklf.tga'
Error: server failed to transmit file 'gfx/env/cl_duskrt.tga'
Error: server failed to transmit file 'gfx/env/cl_duskup.tga'
Error: server failed to transmit file 'kz_signs.wad'
Error: server failed to transmit file 'prison.wad'
Error: server failed to transmit file 'v'
Host_Error: CL_ParseServerMessage: Bad server message

Nevím, jestli je chyba jen u mě nebo i u ostatních hráčů. Takže bych byl rád, jestli by někdo, kdo tomu rozumí víc jako já, prověřil a řekl mi kde je chyba, případně ji opravil nebo odstranil mapu z maplistu.
Za celou dobu, co jsem to sledoval, na serveru nikdo nehrál a ani nikdo dalši se nepřipojil.

Díky :)

hofy
17-08-15, 15:42
Ahoj, mně to jde bez problému. Asi bude problém jinde, ale nezkoušel jsi mapu stáhnout manuálně?

NoTimer
17-08-15, 15:52
Zkusil jsem ji stáhnout manuálně a vše funguje ;-) Akorát se na surfu změnila mapa, takže sem ji spustil přes New Game a vybral surf_chocolate, ale to by nemělo vadit.
Jen mi šlo o to, jestli to je problém jen u mě nebo i u ostatních hráčů, ale to se dá asi těžko zjistit, každopádně děkuju :)

hofy
17-08-15, 15:54
Asi jen u tebe, byli tam se mnou další dva hráči. Ale nenapadá mě, čím by to mohlo být.

NoTimer
17-08-15, 16:10
Pokud to byl problém jen u mě, tak to je jen dobře, ale nedokážu si vysvětlit, kde ten problém mohl vzniknout...Protože už dlouho (nebo snad nikdy) sem se s tímhle nesetkal.
V programování cska nejsem zas takovej odborník, takže přesně nevím, co soubory s příponou .tga vlastně dělají.

Ale jsem teda rád, že to nebylo nic závažnýho. Tak teda díky za rychlý jednání a vyřešení problému ;)