PDA

Zobrazit normální verzi : Madunax



Madunax
17-08-15, 19:42
Vypis z konzole:



Detaily banu
Hráč Madunax
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:2130035863
IP adresa 78.102.61.50
Udělen 17-08-2015 - 19:23
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 24-08-2015 - 19:23 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 53 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] umyselne rusenie simona, pokus o TK, napomahanie vzbure
BAN dal Admin Strateg (Shinigami)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 3 (jb_snow)






Poznamka:






-2x jsem se ho pokusil zajet ..:,DDD Jednou se to povedlo..:,DD na zivu byli dva vezni coz se nic moc nestalo...Dubod: uz nekolikate kolo melo byt HVD psal jsem mu to...a nic nedal..to nemluvim o tom ze zabil bezduvodne Morgena .....

-Pokus o Tk ? jaky prosim te ? na te mape jsem nedal ani jeden FK a ani jsem se nesnazil zajet nebo zabit nejakeho Tt..tak nevim co to pises..lel..

-Na a k tomu poslednimu...zabil me sam takze si k te vzpour pomohl sam..kdyz jsem ho zabil ja ..jakoze poprve..tak z toho nic nebylo a bylo hned pp..tudiz se nic nestalo

Shinigami
17-08-15, 19:50
Ahoj, ban som ti upravil hneď po udelení na 3 dny. 7 bol preklik.

Teraz k banu, prvý TK neriešim. Prišiel som na server a nič si cez mikrák nehovoril, chat som si moc nevšímal bol tam spam. Šiel som do boxu, simon nás dal k zadnej stene a dal náhodu, ostalo nás tam asi 10. Prišiel dole medzi nás a dal reakciu s výhodou. V tom si do boxu vletel ty na autíčku a pritlačil si ho o stenu, simon nejak odskočil a zabil ťa, ale v tej chvíli sa na neho vrhlo asi 6T a samozrejme nemal šancu sa ubrániť. Navyše tam po tebe ostala zbraň. To, že si sa ho už predtým pokúsil zabiť na autíčku som tam ešte nebol, inak by k druhej situácii neprišlo. Pokus o TK je myslené to, že si vletel do boxu na autíčku kde bol simon, nebolo to myslené ako FK, čítaj s porozumením.



-Na a k tomu poslednimu...zabil me sam takze si k te vzpour pomohl sam..kdyz jsem ho zabil ja ..jakoze poprve..tak z toho nic nebylo a bylo hned pp..tudiz se nic nestalo
[/indent]

Wtf, tak asi že ťa musel zabiť, inak by si ho prešiel...

KeYo
17-08-15, 21:53
napomahanie k vzbure, demencia, nestrazenie simona, TK ... dost veci na to aby ten ban bol dlhsi a keby ta tam vidim ja, tak mas permu k CT +3 dni na celu kotelnu za tvoju demenciu, ktoru tu predvadzas za cele tie roky