PDA

Zobrazit normální verzi : COD server (adminy)



SpLaXS
18-08-15, 15:31
Ahojte, rád bych se zeptal, jestli ještě nějaký admin hraje na COD serveru?..
Teď jsem přišel zahrát pár map a přišli tam 2 hráči..
Totalně na hlavu, nonstop mluví P******* do voice a nadávají na hráče a do rodin ostatních hráčů.
Byl bych dost rád, kdyby aspoň jeden admin reagoval na zprávy přes "!"...
Ti hráči se jmenují ProsteMates :) a Aj Hef Spídhek
Vyřešte to co nejdřív... Nebo aspoň reagujte na upozornění/zprávy...

matis
18-08-15, 18:19
Ak chces nahlasit porusovanie pravidiel, tak musisi mat dokaz, nejake demo, screen a pod.

a taketo hlasenie napises do spravnej sekcie > http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-cheater%C5%AF-st%C3%AD%C5%BEnosti

Martin_V
19-08-15, 10:24
splaxs, toho hrace ProsteMates :) znam :D , vzdy kdyz se pripoji tak si ho mutnu predem, protoze pak tam dela píč.... a to ze nadava do rodin, to vim, taky mi nadaval do mamky -.- , tusim, ze uz asi 2 bany za to ma, az bude zas nadavat do rodiny, tak klidne screen poslu, hraji ted jen obcas, tak treba ho potkam... Takový hráči nemají co dělat u PC.

SpLaXS
19-08-15, 12:56
Matis, jsem zrovna nevěděl jestli dáš stížnost nebo ten dotaz na ty adminy... ale jinak díky
Jo Martine s tím mutnutím souhlasím, ale jako mutovat každou mapu se mi fakt nechce, kdyby byl aspoň na ten měsíc klid tak je to úplně v pohodě:D
nic by nestalo, navíc i kdyby dostal ban tak to ten jeho miniaturní mozeček nepochopí, že máš přestat..

Niko97971
19-08-15, 14:04
Na Cod chodia určite admini.. len tam nemôžu byť nonstop..

Nakladana Okurka
19-08-15, 19:24
Na Cod chodia určite admini.. len tam nemôžu byť nonstop..

Cod spadá pod AIM servery, pokud se nepletu. Nepovidej mi, že ani jeden AIM admin nebude online. Takže tu nemusí být nonstop, stačí neignorovat hlášení. :strongbench:

E: Mrzí mě Euste, že jsi to pochopil jako hate. Sám jsem zastánce toho, že není tak složitý jít do spectu a natočit. Spíš jsem narážel na to, že to hlášení někdo vědomě "přehlídne".

Martin_V
19-08-15, 19:50
Jde o to, ze kdyz napisu pres "!" Tak nikdo neprijde...

Eust.
20-08-15, 09:41
Cod spadá pod AIM servery, pokud se nepletu. Nepovidej mi, že ani jeden AIM admin nebude online. Takže tu nemusí být nonstop, stačí neignorovat hlášení. :strongbench:


Jde o to, ze kdyz napisu pres "!" Tak nikdo neprijde...


Zkus si někdy 5 minut čekat, než se ti stáhnou modely. :happy: Vím, že to není žádná obhajoba, ale jsou online třeba 4 aim admini, z toho 1 natáčí a ostatní 3 hrají jen classic/dust/dm/old a s codem nemají zkušenosti+ nemají modely. V tuhle chvilku se dostáváš do obtížné situace a tak by nebyl problém udělat kompromis a zalézt do toho blbého spectu, natočit tam to krátké demo s třema jasnejma fragama a upnout to tady na forko. Tím, že budete spamovat přes ! a následně nadávat na forku, jak se vám práce zdejších adminů nelibí, tak tím nijak nepomůžete. Takže si jednoduše zalez do spectu, toč demo a u toho ho nahlaš a pokud se stane, že nikdo nepříjde, jednoduše ho práskni na forko.

Martin_V
20-08-15, 09:45
Takže vlastně psaní přes "!" je zbytečné, tak at to Kotel zrusi :)

Eust.
20-08-15, 09:49
Tohle vlákno je zbytečné. Tam to chce prostě stálé adminy a když nejsou, tak je to hard no.

Byznis
20-08-15, 12:24
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=154811 - to dostal ten ProsteMates . Ten ked vie ze som na serveroch tak sa vtiera a je zrazu kludny , ale ako som zistil to co robi ked tam neni admin je az moc
a toho druheho este najdem

SuZ
20-08-15, 15:33
a toho druheho este najdem
netreba, ten uz ma dost casu rozmyslat nad svojim spravanim - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=154734

LumP
20-08-15, 21:16
Podle mě je jedno na jak dlouho jim dáme bany,stejně zase přijdou a budou dělat to same co dělali doted'

Killer Bee
20-08-15, 22:01
Jediný koho jsem zatím potkával na CoD jako admina byl kipmul ... ostatní adminy si na CoDku ani nevybavím o.o jo a Euste jak jsi psal 3 hrají jen classic/dust/dm/old a s codem nemají zkušenosti -> Co takhle některé situace přímo z Classic serveru napíšeš /cheater či ! a ani za 5 minut ani za 10 ani jeden admin o.o a nenapsalo ti to ani jednou že žádný admin není přítomný apod. jediná možnost jak chápu je přidat si AIM adminy a psát na steam ... jinak fuknce ! a /cheater je zbytečná když stejně na to admini nechodí.

LumP - Budou dělat to samé tak proč prostě jestli 2x či 3x dostanou ban za nadávku do rodiny apod. tak po 3 či po 4 prostě Perma a neřešit o.o ?

Eust.
20-08-15, 22:46
Jediný koho jsem zatím potkával na CoD jako admina byl kipmul ... ostatní adminy si na CoDku ani nevybavím o.o jo a Euste jak jsi psal 3 hrají jen classic/dust/dm/old a s codem nemají zkušenosti -> Co takhle některé situace přímo z Classic serveru napíšeš /cheater či ! a ani za 5 minut ani za 10 ani jeden admin o.o a nenapsalo ti to ani jednou že žádný admin není přítomný apod. jediná možnost jak chápu je přidat si AIM adminy a psát na steam ... jinak fuknce ! a /cheater je zbytečná když stejně na to admini nechodí.

LumP - Budou dělat to samé tak proč prostě jestli 2x či 3x dostanou ban za nadávku do rodiny apod. tak po 3 či po 4 prostě Perma a neřešit o.o ?

No, jestli to tak je, tak je to v tom případě smutné, ale já o tom nic nevím, protože to už dávno nehraji. Takže nebudu nikoho a nic soudit.

Byznis
21-08-15, 08:46
Jediný koho jsem zatím potkával na CoD jako admina byl kipmul ... ostatní adminy si na CoDku ani nevybavím o.o jo a Euste jak jsi psal 3 hrají jen classic/dust/dm/old a s codem nemají zkušenosti -> Co takhle některé situace přímo z Classic serveru napíšeš /cheater či ! a ani za 5 minut ani za 10 ani jeden admin o.o a nenapsalo ti to ani jednou že žádný admin není přítomný apod. jediná možnost jak chápu je přidat si AIM adminy a psát na steam ... jinak fuknce ! a /cheater je zbytečná když stejně na to admini nechodí.

LumP - Budou dělat to samé tak proč prostě jestli 2x či 3x dostanou ban za nadávku do rodiny apod. tak po 3 či po 4 prostě Perma a neřešit o.o ?

som tam skoro kazdy den , iba si menim nicky

Suz : presne som vedel ze ten druhy bude : Matt (na streame)

Killer Bee
21-08-15, 16:58
Byznis - jo věřím ti ale tak když hrát napíše /cheater či přez ! tak očekává že příjde admin chápu že někdy nějaký hráč dostane HS a hned "Admin AB AB AB" apod. ale tak někdy je dobré přijít ... jak už jsem psal stalo se mi to víc jak 4x ... ano pak hned do spectu record "bla bla" a "amx_ip" a sem na fórum ale dělat to pokaždé .... mohli by admini začít chodit častějí na hlášení ... ._. Chápu že některý natáčejí zrovna či jsou offline či hrají a ostatní je nezajímá ... ale tak od toho je tady "Admin" aby chodil po těch serverech na kterých je admin a hlídal pořádek na serverech.

Martin17CZ
31-08-15, 01:36
Dejte mi prava a bude poradek :mml: :mml: :mml:

matis
31-08-15, 08:39
Dejte mi prava a bude poradek :mml: :mml: :mml:

OK

Smackk
31-08-15, 18:23
Ti 2 mě už opravdu štvou a nejsou to jen nadávky do rodiny stačí když si last z teamu a nedáš to a už hejtují... Možná to dělají jen mě ,protože já se nenechám urážet a odpovím jim ,ale tohle není normální ti 2 si rozhodně zaslouží permu!!

Martin_V
31-08-15, 18:55
killer bee: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=154811 , aktivni 1+ 4 vyprsene , takze uz by mel mit perma, podle tvych vypoctu... :D

Martin17CZ
31-08-15, 22:30
OK

Jediny kdo tu ma rozum! :mml:

Smackk
05-09-15, 17:50
Podle mě admini nemusí být přímo na tom serveru, ale stačí reagovat na zprávy přes ! a /cheater já jsem třeba dneska přes /cheater nahlásil jednoho hráče za AB a matis tam byl vlastně chvilku potom , skoro hned.. A ještě tam přidal WH , kterého jsem si nevšiml.. :D

UNHCZ
05-09-15, 22:13
Na hlášení typu : "Admin pod Ab, nebo jenom cheater", vam nikdo chodit nebude. Při hlášení uvést nick a důvod, za co ho hlásím. Pak někdo příjde

Byznis
06-09-15, 20:35
Podle mě admini nemusí být přímo na tom serveru, ale stačí reagovat na zprávy přes ! a /cheater já jsem třeba dneska přes /cheater nahlásil jednoho hráče za AB a matis tam byl vlastně chvilku potom , skoro hned.. A ještě tam přidal WH , kterého jsem si nevšiml.. :D

Matisko je stary cheathunter , ten vybanuje vsetko , ale chap aj to ze sme tu neni nonstop a mame svoj zivot a nielen cs ....