PDA

Zobrazit normální verzi : Corty <3 Naty --> Leryx



CortyNaty
18-08-15, 21:25
Zdravím,
Toto je dotaz najmä na Lerix, ktorého chcem poprosiť aby nebanoval deb*liny ale sústredil sa na dôležitejšie veci.
Za to že vidís DEMO 30 sekundové a nevie čo sa dialo predtým sa nedáva BAN kým sa aspoň nespýtam oboch strán ako to bolo.
Dojdeš raz za rok na JB a banuješ debiliny?

because
18-08-15, 22:11
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=154618

CortyNaty
18-08-15, 22:25
Čakam na leryxa ja si to sním vysvetlím ak zas svojou aktivitou nedojde tak o mesiac :)

Charon35
18-08-15, 22:50
Prečítaj si ako sa žiada o UB, inak sa s tebou nikto nemusí baviť.

CortyNaty
18-08-15, 23:15
Detaily banu
Hráč Corty <3 Naty
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:81967481
IP adresa 80.94.55.5
Udělen 18-08-2015 - 18:52
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 25-08-2015 - 18:52 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 19 hodin 38 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Umyslny FK (zlost se da vybijet i jinde)
BAN dal Admin Leryx (Leryx)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 3 (jail_minikule_v1)

HistorieBANů
Tento hráč ještě nebyl zabanován.
Som na mobile a konzolu tu ťažko otvorím ale má tu všetko jak cez konzolu

Leryx
19-08-15, 14:38
Zákaz k CT se rušit nebude a to na základě toho, že se zabanovaný hráč prokazatelně choval nevhodným způsobem, který je v rozporu s pravidly hry. Hráč svůj prohřešek nepopírá a argumentuje slovy že banuji "debiliny". Dále hráč neustále komolí můj nick, čímž svou situaci ovšem nijak nezlepšuje.

Dodatek:
1. K tomu co si mi psal na steamu ohledně dema tak žádné demo zde nedám jelikož ani neexistuje: Admin v takovýchto případech není povinen natáčet demo, situaci posuzuje a vyhodnocuje pouze na základě svých znalostí a zkušeností.
2. Co se dělo na serveru před mým příchodem mě vůbec nezajímá. Já jsem přišel na hlášení, ve kterém stálo, že nějaký hráč na začátku každého kola zabíjí jednoho vězně. Po příchodu jsem počkal a pozoroval situaci. Opět si ho zabil bez jakékoli příčiny. Později jsem se od tebe dozvěděl, že tomu je tak, protože ten hráč bugnul skrz strop a ty ses rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou. Ovšem tyto věci řeší admin a správné řešení je to buď natočit demo a dát na forum, nebo zavolat admina aby to vyšetřil. Nikoli řešit problém zabíjením hráče na začátku kola.
3. Jsem si vědom toho, že tě k tomu nejspíše vyprovokoval, ale aspoň se naučíš držet nervy na uzdě. Na JB i v životě je to velmi užitečná schopnost.
4. Jsi strašně machroval jak se z toho banu neposereš, no teď mi furt ohledně toho spamuješ steam a očividně tě to docela štve. Ale laskavě si nech ty blbé kecy o tom jak jdu s někým "ruka v ruke" apod. Měl si smůlu že ses nechal vyprovokovat párem místních tro(t)lů, kteří to okamžitě nahlásili.

Proti tomuto rozsudku se nelze odvolat. "Klep" "Klep" "Klep"

CortyNaty
19-08-15, 14:53
Mne nejde o UNBAN ten mám vieš kde.
Ale ide mi o to aby si nedával BAN len preto lebo to nahlásil Aviatik, počul som že si sním ideš ruka, v ruke.
A "vraj" existuje demo ako som sa dopočul, tak tam vidíš že som sa pýtal, citujem:
Aviatik:"Si už neni taký hustý keď došiel admin čo?
Corty: MÁM ŤA ZABIŤ?
Aviatik:"Áno, čiže som iba splnil jeho "želania".
PS: Neviem úplne čo s tým Aviatikom je pravda, avšak myslím si, že aspoň si sa mohol spýtať čo sa dialo predtým