PDA

Zobrazit normální verzi : Dermy - J3ZUsSs*



Dermy
23-08-15, 15:11
Vypis z konzole:


Zákaz k ct.
nick: Dermy.
zákaz k ct dal admin: J3ZUsSs*
Dôvod : Hádzanie zbranà teroristom.
DlĹľka : 3 dni.






Poznamka:






Zdravim dostal som zakaz na jailbreaku2 mno a rad by som sa k tomu vyjadril a chcel by som ub diky. Bolo tam 7 alebo 8 hráčov bol som u ct s Missuri , Ryuk a Ja tak mi s ryukom snazime vacsinov funny hru ked je nas tam uz pomenej-- V to kolo boly živý vazni asi 3 a 3 ctcka takze tak. On mi tam napriklad cez kolo spieval tak som sa ho pokusal zabit bo nechcel byt ticho a takto mno hraci sa bavili okrem jedneho s menom Socka neviem jak to ma presne lebo on dostal odomna kill a pisal mi ze to bol fk ked mal mat pustenu klavesnicu tak sa proti mne spikol mno no oto nejde.. Dostal som ten zakaz preto ze ten admin videl jak som hodil awp niekomu mal som od ryuka povolenie , volal som snim na teamspeaku takze som sa tam snim aj rozpraval a tak no a pan jezus pride a pokazi hru.. Jediny asi kto bol este proti bol ten socka za ten kill co som mu dal chcel VD a ja som mu ho nedal mno tak asi toje ktomu vsetko.. Akcko som vystrielal, potom som siel pre ine aby som mal zbran a na ten Deagl ti ruyk nieco pisal.. :) Tak nabuduce ked jezus pride ned sa spyta najprv na situaciu aj simona diky :). Kludne sa spýtaj ryuka pán jezus diky. A inak sa ospravedlnujem že som bol možno trochá vulgárny neviem v akom smere si to pojal mno naštvalo ma to diky. A za gramatické chyby sa vopred ospravedlnujem.

J3ZUsSs*
23-08-15, 16:04
Myslím, že 3 dni sú ešte málo. Ale rozhodol som sa, že to nebudem predlžovať pokiaľ nebudeš nejak strašne drsný. Na TS3 ti nejako došli argumenty tak tu máš to demo - http://leteckaposta.cz/578503346.

Dermy
23-08-15, 16:20
Aha nebudeš mi to predložvať pokial nebudem drsný ok.. tak drsný nebudem sry.. :D.Prepáč nechcel som sa stebov na tsku hádať. A ospravedlnujem sa sockovi že sa mu niak pokazila jeho hra u teroristov. :D:D a dik za zakaz.

J3ZUsSs*
23-08-15, 16:28
Aspoň, že to berieš z humorom. Radšej si ešte raz prečítaj pravopis slovenského jazyka. Už k tomu nechceš nič napísať, respektíve sa porozprávať na TS3?

Dermy
23-08-15, 16:33
Mno račej to beriem s humorom.. Prečítaj si pravopis slovenského jazyka ?:D prečítam diky za radu ešte dačo? :D Nemám sa tebou o čom rozprávať.

J3ZUsSs*
23-08-15, 16:34
Dobre tak sa maj. LOCK