PDA

Zobrazit normální verzi : Upgrade Gangstera.



Breekachu
25-08-15, 15:07
Čaute, napadla mě taková věc, která by mohla zpříjemnit gangster mód. Jde totiž o to, že po zapnutí rovnou všichni dostanou zbraně a začnou po sobě pálit hlava nehlava... no a tím, že jsou všichni v celách, je to celkem masakr, protože polovina vězňů umře hned v cele. Napadlo mě tedy, že by se mohl dát random spawn. Po spuštění gangstera by se prostě každý vězeň spawnul náhodně na mapě jako na DM serveru a šlo by se.
Popřípadě mě napadlo vyměnit MAC10 za něco, s čím se dá opravdu zabít. :D Pak ty kola trvají nechutně dlouho. Takový AK/nože/brokovnice by byly fajn, ale to je jen takový nápad. Spíš bych bojoval za ten random spawn. Co myslíte?

Kotel
25-08-15, 15:16
Pokud někdo udělá spawny na všech mapách.

hofy
25-08-15, 16:16
To není problém.

Grakon2702
25-08-15, 16:34
Anebo prostě jen otevřít cely a nechat vězňům 30 sekund na rozmístění se po mapě.

Breekachu
25-08-15, 16:51
Anebo prostě jen otevřít cely a nechat vězňům 30 sekund na rozmístění se po mapě.

Nebo. Taky dobrá možnost.

Tatka.Smoula
26-08-15, 02:16
To už rovnou může být odpočet jako u schovky a je to vyřešeno :)

Nakladana Okurka
26-08-15, 03:50
To není špatný nápad, ale pak bude ten Kemp ještě větší a budeme čekat ještě 2x déle.

Latins
26-08-15, 10:15
Vyměnit MAC-10 za AK (urychlení) a nechat 20-30 sekund na rozmístění a bylo by to fajn :)

ZeMi7
26-08-15, 10:42
Hlavně už by se mohlo udělat to, co jsem už někde psal tak 2 roky zpět.

Za kill přičíst/doplnit HP. Bez toho postrádá mod smysl, protože zpravidla poslední dva, kteří proti sobě bojují mají 30 a 240 HP.

Kajus
26-08-15, 12:02
Nebo spíš ganstera úplně zrušit a místo toho dát - http://csko.cz/forum/showthread.php?40894-JB-M%F3dy&p=358215&viewfull=1#post358215 .
T i kdyby kempili tak nezískají PP. Akorát asik ten čas zkrátit + to nahodné respawnování po mapě + by to ještě mohlo jít jak schovka (musí být 4 CT).

Tatka.Smoula
26-08-15, 16:57
Hlavně už by se mohlo udělat to, co jsem už někde psal tak 2 roky zpět.

Za kill přičíst/doplnit HP. Bez toho postrádá mod smysl, protože zpravidla poslední dva, kteří proti sobě bojují mají 30 a 240 HP.

S tímhle souhlasím. Je to hlavní důvod, proč většina ten mód nesnáší a nehrne se do zabíjení a jen vyčkává na posledního...
A kdyby navíc byla za každé zabití finanční odměna, tak by to bylo už o něčem jiném :)

Mr.ADIO
27-08-15, 01:27
Nebo spíš ganstera úplně zrušit a místo toho dát - http://csko.cz/forum/showthread.php?40894-JB-M%F3dy&p=358215&viewfull=1#post358215 .
T i kdyby kempili tak nezískají PP. Akorát asik ten čas zkrátit + to nahodné respawnování po mapě + by to ještě mohlo jít jak schovka (musí být 4 CT).

Souhlas !

Nakladana Okurka
27-08-15, 01:45
Hazim to sem, aby i ostatní věděli o co jde a mohli se vyjádřit.




Název módu: JB Deathmach (název klidně může být i jiný)
- vlastně by šlo o to, že po zapnutí módu by T měli ganu (možná i nějakou na výber) a stříleli se mezi sebou a respawnovalo by je to . Po určité době (např. 5/6 min.) by skončil a hráč, který by měl nejvíc killů by měl PP a ostatní by to zabilo.
- HP: asik 100
Popřípadě to můžete nějak upravit :).

Jinak s tim taky souhlasím.

Kotel
28-08-15, 22:01
Dobrý nápad. Realizace zabere tak půl hodiny.

kono159
29-08-15, 15:38
nemohlo by sa pri tom gangstary dat Tckam energy ako na furiene? aby sa hybali, inac ich to zabije

Kotel
29-08-15, 16:02
Moc slozite kvuli jednomu modu.

ZeMi7
30-08-15, 03:03
Moc slozite kvuli jednomu modu.
Tak teoreticky by nebylo od věci přidat camp-meter ke každému modu.

E: Teda krom schovky... :D

Mr.N0b0dy
30-08-15, 11:44
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)

E: Samozřejmě za kill se přičte mezi 300-800 Dolarů :)

Jenže tohle se asi neudělá tak rychle jako DM, že?

Btw. je to nápad 2 roky starý, ani od Jiřího ta "koulovačka" není špatná, mimochodem v Spešl fóru, dá-li se tomu tak říkat máte návrhy na módy, tak proč to nepostujete do normálního threadu v JB sekci? No, ale to je OT.

Kajus
30-08-15, 12:06
Tak teoreticky by nebylo od věci přidat camp-meter ke každému modu.

Ke každému modu? A co schovka?

Nakladana Okurka
31-08-15, 15:23
Jenže tohle se asi neudělá tak rychle jako DM, že?

Btw. je to nápad 2 roky starý, ani od Jiřího ta "koulovačka" není špatná, mimochodem v Spešl fóru, dá-li se tomu tak říkat máte návrhy na módy, tak proč to nepostujete do normálního threadu v JB sekci? No, ale to je OT.

Ono tam vesměs není moc nových použitelných nápadů - v podstatě jen Kajusky mód, který sem vám sem hodil, a jinak máte všechno tu -> http://csko.cz/forum/showthread.php?13936-Nov%E9-m%F3dy-na-JailBreak-n%E1vrhy

Mužů večer založit nový téma s hlasováním toho Kajusky módu, ať se vyjádří všichni a my víme, jak na tom jsme. (Nebo ať si ho založí Kajus, nechci aby to vypadalo, že ji beru její práci :D)

E: Tuším, že někdo někde psal, že camp meter se chvíli používal, ale hitovalo to i vězně co se hejbali.

Latins
31-08-15, 16:00
Nemám sice co do toho kecat, ale Camp Metr se vskutku používal a hlavně na krátký čas, protože to nefungovalo.