PDA

Zobrazit normální verzi : Kickování na War3ft



Giussepe
25-12-11, 21:44
Nemám v úmyslu si zde stěžovat, jen bych chtěl poprosit admina 514Pro než něco učiní, aby nad tím trochu popřemýšlel.

Jde o to, že se hrál na serveru war3ft de_aztec, 514Pro byl T a u CT bylo asi 5 Blood magu. Což znamenalo že bylo u CT jakoby "o pět hráčů navíc". a 514Pro se asi trochu naštval a všechny nás vykopal ze serveru včetně mě, poněvadž jsem byl taky mage. Ano, před kickem nám oznámil ať si změníme rasu, ale já nevidím žádný důvod proč bychom tak měli učinit. Prostě je to součást toho módu tak ať se s ním hraje se vším všudy. To by bylo to samé, jako třeba kickovat humany za kemp. Taky to žádný admin nedělá, tak nevidím důvod proč dávat kick za schopnost, která k té hře prostě patří. Tak bych byl rád Pro, aby si místo těch kicků, trošku snažil hrát a ne to jen komentovat, že je to nehratelné.
Zrovna včera jsem hrál na war3ftu de_huntic, kde bylo proti mě asi 6 magů a taky se to dalo uhrát. Jen se snažit.

sILV3
26-12-11, 12:08
V takom zložení sa to skutočne nedá hrať, keď je ešte k tomu tak veľká mapa ako aztec. Ale skôr mal zmeniť mapu. A tie korytnačky nemajú chybu. :thumbup: