PDA

Zobrazit normální verzi : Vrácení staré verze spět, + problémy s novou verzí.



sroubinno
28-08-15, 12:24
Po dlouhé době jsem se přihlásil na Zombie escape, jenom abych zjistil že byl proveden update. Nejprve jsem byl rád že tento server je opět vylepšen, ale asi po 10 minutách jsem zjistil že to někdo prostě zkazil. Nová verze je: Příliš jednoduchá pro lidi, má zabugované vozidla (Vrtulníky, lodě atd...) a to tím stylem že jakýkoliv pohyb hráče je zastaví, a prostě celkový nedostatek vyváženosti. Jediné dobrá věc na nové verzi je, že záměrné blokování je nemožné, ale zbytek je prostě hrozný. Proto žádám aby byla navrácena stará verze spět.

Kotel
28-08-15, 16:42
To je chyba enginu, takže procházení nebude možné.

sroubinno
29-08-15, 19:38
To je chyba enginu, takže procházení nebude možné. To mi moc nevadí, budu rád když hra bude zase vyvážená. Podle mně nápady updatu nebyli špatné, ale byli špatně provedené.

Reflex.
31-08-15, 09:24
Vymenuj, co sa ti nepaci na terajsej verzii.

sroubinno
31-08-15, 20:19
Vymenuj, co sa ti nepaci na terajsej verzii.
Myslím že jsem vše co mi vadí již vyjmenoval.
---------------------------------------------------------------------------
Všiml jsem si že některé problémy co jsem měl byli již spraveny, a lidé již nejsou OP,
takže už si nemám nač stěžovat.

Kotel
31-08-15, 21:05
Vse, co jsi vyjmenoval, souvisi s vypnutim blokovani.

Reflex.
01-09-15, 18:42
Presne.. vobec nevidim problem v terajsiej verzii, je dobre spravena.

Reflex.
08-09-15, 16:11
Preboha co sa zase stalo s tou novou verziou? zas ten sprosty blok? skoro vsetci na to na serveri nadavaju nechapem, preco sa to vratilo.. radsej sa mohli pridat nove mapy...

Samco
08-09-15, 20:06
Je to lepšie, že sa to vrátilo, lebo teraz sa každé kolo nebugujú dopravné prostriedky do safe zóny.

Reflex.
09-09-15, 06:23
No tikks.. takze zase viac prace pre adminov.. (umyselne blokovanie...) ale tak dobre, prisposobim sa..