PDA

Zobrazit normální verzi : *-_-*Finarcinjas*-_-* --> Byznis



Radagunter12
28-08-15, 13:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 155583)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < *-_-*Finarcinjas*-_-* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *12*-_-*TrevoR*-_-*12*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:492733699
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:492733699
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.101.249.176
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.101.249.176
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Snehulienka >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy, fy maps (fy_iceworld16)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Jednou jsem pouzival sice hacky ale prestal jsem a dal je do slozky kterou by nikdo nenasel ale stalo se to tak ze ja sem vztal a mel jsem ban a tak jsem se ptal mamy jetli tu nekdo byl kdyz jsem spal a ona zekla ze jo. Tak jsem se ji ptal kdo , rikala ze prej muj bratranec na kole ze si chtel zahrat tak mu rekla ze muze jit do meho pokoje ale ma tam byt potichu. Tak si zapnul pocitac a prej uz nic mamka nevi. Prej ze sel o hodinu pozdeji domu. A byl bych rad kdybych dostal Unban
PS: Uz se to nikdy nestane

Moje meno v CS 1.6 =*-_-*Finarcinjas*-_-*

Novic
28-08-15, 13:31
Ja to chápem tak že v noci keď si spal prišiel ku vám bratranec na bicykli a kým si spal hral sa na tvojom PC v tvojej izbe, našiel zložku s cheatma, a on dostal za to BAN a ty si v tom nevinne. Okamžite mu dajte UB :D

Byznis
28-08-15, 13:44
Ja som sa rano zobudil v rozpravkovej krajine ako Snehulienka. Trpazlici mi nainstalovali counter strike a jeden najvadsi trpazlik - tusim sa volal Kotel mi dal prava. A tak som si siel s trpazlikmi zahrat cs , vsetci sa odpojili lebo som ich daval ale potom sa napojil chlapec (asi tvoj bratranec). Spytal som sa odkial ide ? On vravel ze z dust2 siel na kole az po aztec a potom prisiel na COD MV kde bola mapa Fy_snow. Odlozil kolo. Sem tam som ho zabil no potom akoby zazrakom mu zmizli steny a daval mi hlavy cez ne. Tak som otvoril zazracnu knihu , precital zaklinadlo - ABRAKADABRA a zrazu dostal Ban. Trpazlici sa nanom smiali ze nevie hrat bez kóďikov . A zazvonil zvonec a s Cskom na kotelni bol koniec.
PS : Kolo si mozes vyzdvihnut na oddeleni STRATY - NALEZY

Demo : (kratka rozpravka o bratrancovi a kole) : http://csko.cz/dema?UPD=ENPA5LGg tocil som z mojho pohladu :D