PDA

Zobrazit normální verzi : Unban !



vlado1996
25-12-11, 23:45
Montty Skill prídeš niekto ti povie že mám WH a hneď dáš baník vieš je to server na skilly a keď ho nehráš tak ja už nechápem prečo som dostal ban dokonca za WH :D:D LOL LOL LOL LOL pozri sa na iných hráčov ako je PAARA nikdy nedostal ban a mal skore oveľa lepšie ako ja :D Preboha žiadam o unban Hráč tuto je všetko Hráč !
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1616404666
IP adresa skrytý
Udělen 25-12-2011 - 23:42
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Montty non skill (Montty non skill)
BAN dal Server Kotelna - War3 Ultimate | csko.cz (de_huntic)
Předchozí bany 0

Monntty Keď máš Simpson mana vidím po kým strieľam tak asi budem celý čas šutiť prosím o UNBAN ! A kontrolujte všetci admini či mám WH tvl ...

Bezdak
26-12-11, 00:02
Počkej si na demo a zrovna u Monttyho jsem si jistej že by nedal ban jen tak :). Jinak že má někdo lepší skore jak ty vůbec nic neznamená.

Montty non skill
26-12-11, 00:27
uploaduju dema, vydž. Pokud kolegové usoudí, že jsi neměl, máš unban a mou omluvu.

http://csko.cz/dema/upload/dir/noel.dem

Jen pro info, točil jsem více hráčů, protože ten dotyčný co volal neuvedl nick. Zajímavá je ta část kolem 11:15. Takže prosím kolegy o názor. Díky.

Syrius.
26-12-11, 00:54
No totiž keď halušku vypustíš do oblohy tak vtedy ju vidí každý, aj hráč bez wh. Je to bug. :)

Montty non skill
26-12-11, 00:57
ok, hodím ještě jedno demo, aby byla jistota. Pak se omluvím a dám ub.
2:48 a 3:35
http://csko.cz/dema/upload/dir/vykricnik.dem

Giussepe
26-12-11, 01:05
uploaduju dema, vydž. Pokud kolegové usoudí, že jsi neměl, máš unban a mou omluvu.

http://csko.cz/dema/upload/dir/noel.dem

Jen pro info, točil jsem více hráčů, protože ten dotyčný co volal neuvedl nick. Zajímavá je ta část kolem 11:15. Takže prosím kolegy o názor. Díky.


Tak nejsem teda sice tvůj kolega, ale dovolím si také přidat svůj názor. Ale můžu si oči vykoukat a fakt tam žádné WH nevidím. Ono na W3U to je docela těžké poznat, ale myslím si, že tady si se montty opravdu zmýlil. No můj názor tady má stejně prd váhu takže si počkej na výrok nějakého admina.

Jinak co se týče těch věcí na obloze, na AIM serveru se mi občas stává, že skiny hráčů mi začnou chodit po nebi, ale oni sami zůstavají fyzicky na zemi.

Montty non skill
26-12-11, 01:09
Je to těžké u w3 a jak jsem psal, pokud jsem se spletl, samozřejmě se omluvím. Hledal jsem kolegu, který to má na starosti a nebyl nikdo. Ten bug mě zmátl, takže počkám na rady odbornějších a zkušenějších.
Protože vyvstali pochybnosti, dal jsem ub až do rozhodnutí.

Kotel
26-12-11, 01:18
Na de_huntic je skoro nemozny zjistit wh. Halucinace posledni dobou zpusobila vic problemu nez ze by vyresila nejaky ban, takze ji zrusim. Stejne tu mela byt jen na testovani.

Montty non skill
26-12-11, 01:25
Specoval jsem pro jistotu na třech mapách. Respektuju rozhodnutí.
Omlouvám se Ti ! za způsobené potíže a pokaženou hru. Přijmi prosím mou omluvu.
Montty

vlado1996
26-12-11, 10:06
V pohode ale ma to zarazilo príď sa niekedy pozrieť na Mega Pub tam lamerím toto je War3 o skilloch keď máš dobré skilly pripadá ti niekto ako cheater chápem tvoju uvahú ;) Admin si robí prácu a urobil si si ju aj ty ;) Okey Tak dík za Unban ;) Pekný deň

Montty non skill
26-12-11, 10:36
Neděkuj, zasloužil jsi si ho. Hezký den a pohodové svátky.
Ještě jednou omluva. Fakt sry.
Lock

vlado1996
26-12-11, 10:58
Aj tebe ;) A pekný deň

Karl0s
26-12-11, 12:03
Jinak co se týče těch věcí na obloze, na AIM serveru se mi občas stává, že skiny hráčů mi začnou chodit po nebi, ale oni sami zůstavají fyzicky na zemi.

stava se to na vice serverech

BiA Fz
26-12-11, 12:35
Vyřešeno