PDA

Zobrazit normální verzi : asdfghjkl --> Nick



Martin_V
29-08-15, 18:38
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 155763)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 58 minut a 12 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu cau '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < asdfghjkl >
[AMXBANS] Tvuj nick: asdfghjkl
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:105684303
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:105684303
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.188.216.134
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.188.216.134
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nick >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy (cs_italy)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.





Poznamka:






takze... dostal jsem ban na 1den za urazky, jsem si vedom, kazdy nekdy vybuchne, a tak jsem si zapl steam, pokud vim, tak pro cheatery je to druha sance, a ten sami admin mi dal ban za obchazeni na 1 den? jste rlly? -.- , jde o to, ze na steamu jsem napsal svemu teamu jen: ,, jsem z5 zapl jsem steam" , nic vic jsem napsat ani nechtel
nikdy jsem o unban nezadal, tak sry, pokud je neco spatne :)
na forum jsem se kdysi ptal, jestli jde neco udelat s perma banem, odpoved byla, kup si steam... a kdyz zapnu steam, dostanu ban stejne, bez toho abych porusil pravidla?!

because
29-08-15, 18:54
No hej idem sa vynerviť na NS a keď mi admin dá ban, tak zapnem steam.
Keď máš steam a hráš na NS tak sa toto čo tu píšeš na teba nevzťahuje, takisto keď by si cheatoval na NS a už si tu hral na steame, tak dostaneš perma aj na steam. Tie nervy strácaš často. Ban si mal na hodinu, ešte som ti chcel aj zabrániť obchádzaniu ale žial si obchádzal tak som ti oba bany predlžil na deň.
BTW: Ak sa ti nepáčia raketky, tak choď hrať niekde kde ich nemajú, neustále čítať aký som kid keď ťa zabijem raketkov sa mi naozaj nechce, + to tvoje nervovanie, už bolo aj predtým. Upozornený si bol, deň vydržíš ahoj.

Burak1
29-08-15, 18:57
Pokud jsi steam vlastnil před banem, je to obcházení (pokud nevlastnil, tak to obcházení není). Tudíž, ban oprávněný.

Martin_V
29-08-15, 19:11
ok, tak to muzete smazat- tenhle cely prispevek..