PDA

Zobrazit normální verzi : Zabijeni hned ze spawnu :)



zikyy
29-08-15, 19:27
Zdravim, chtěl bych navrhnout nakou ochranu před start killem která by třeba měla 2 vteřiny (jak to je na aim serveru), protože fakt mě nabavi když jse třeba hraje mapa fy pool_day a nebo dalši fy mapy kde hned z respawnu mě někdo zabije s awp a nebo raketou a to jse ani nepohnu. Chci vaše názory! :)

LumP
29-08-15, 20:58
To už se tu řešilo aby se nastavila spawnprotection a nedala se,jen se u FS omezyl vystřel rakety aby nešla hned po spawnu(takže nechapu jak tě muže někdo zabít raketou).....
CO se týče awp tak to je jina :D ......je to papírová mapa takže jak má někdo awp tak hold se musíš modlít aby jsi to nebyl zrovna ty kdo zhebne :D

Mettju
30-08-15, 14:56
Lumpe nic proti, ale nemají admini umět gramatiku? :D

LumP
30-08-15, 15:04
Lumpe nic proti, ale nemají admini umět gramatiku? :D

Na nějakou gramatiku ti momentalně kašlu :D

Mettju
30-08-15, 23:24
:D Mohl by jsi mi dát UB ne? :D

Grakon2702
31-08-15, 08:43
Když hrajete FY, tak byste se spawn killem měli počítat. Na COD se to prostě nehodí a já to říkám už od začátku. Spawn protection nepomůže, protože si stačí počkat pár sekund a pak pustit raketu nebo položit minu kdekoliv a na 50% se prostě vždy někdo chytne. Berte to jako daň za rychlé expení.

Smackk
31-08-15, 14:07
Souhlasím s Grakonem, všichni chodí na fy jen proto že se tam rychle expí ,ale přitom musí počítat i s tímhle.