PDA

Zobrazit normální verzi : Kempa --> Keyo



Kempa
31-08-15, 21:01
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=156035





Poznamka:






KeYo, muzes mi napsat, za co vse to mam?:)

Na MIK si se ani nezeptal, nikde v konzoli na chatu sem to nanasel, a v do voice jsi to uz vubec nerekl.

FK - za jeden FK hned davas ban? No, vlastne 2Fk, ale to bylo tak 50/50.

Demence - No, to uz mi vysvetli:)

E: Bylo to druhé kolo celé mapy:)

KeYo
03-09-15, 16:10
už si ani poriadne nepamatam preco som ti ten ban dal, pamatat mi az tak dobre nesluzi len viem, ze v chate ti plno ludi pisalo ci ams mikrofon.. cely cas si bol ticho.. napisal som to a ja do chatu a ty nic.. a mal som svoj nick.. nemohol som vtedy hovorit do voice chatu.. potom si zase dal FK ale uz si nepamatam preco ale viem, zeto nebolo nahodou, cize len tak ten ban nebol, mozem ti ho skratit na tyzden

E: pozrel som si tvoj banlist a mas tam dost dlhy ban od Bikoza, cize ti tento ban neskratim aspon sa poucis

Kempa
04-09-15, 14:34
No, spíš mi jde o ten no mic. Ten FK chápu.
Ono, jako CT nemusím, mluvit pokud nejsem Simon. Hráči mi do chatu můžou psat cokoliv, já je nemusím poslouchat. Když se vrátím k tobě. Pochopil bych, že bys to napsal do admin chatu, ale ty to napíšeš jednou do normálního chatu. A hned po tom někdo začal spamoval, takže sem neměl šanci to vidět. Kdybys chtěl, podívej se na do chatlogu. Tohle stejně už nemusíme řešit, poslední dobou mě ten JB přestává bavit.. čím dál více dětí, apod.
Příště se více snaž, aby tvoje otázka na mikrofon byla viditelná.

KeYo
04-09-15, 14:36
No, spíš mi jde o ten no mic. Ten FK chápu.
Ono, jako CT nemusím, mluvit pokud nejsem Simon. Hráči mi do chatu můžou psat cokoliv, já je nemusím poslouchat.

toto si prosim ta odkial zobral? preco by si ich nemusel pocuvat? ak je tam spesl a nemoze hovorit a bude ti pisat do chatu a ty neodpovies a da ti presun tak potom co?

Koprakek
04-09-15, 14:57
On spíš myslel že nemusí mluvit a že ostatním hráčům to může být jedno zda mluví nebo ne, pokud není Simon tak jen dělá dobře. CTčko nemusí promluvit když mu to napíše nějaký hráč který se ptá for fun. Pokud spešl nemůže mluvit, tak snad řekne CTčku na steam ( jestli tam někdo je ) a ten mu to třeba řekne... A popravdě asi každý ví že Kempalio má rozum stím že tam nepůjde naschvál bez funkčního mikrofonu. Nebo snad ne?
A pardon že se Vám tady do toho pletu, jen jsem chtěl něco menšího napsat k té větě. Děkují.

KeYo
04-09-15, 15:17
Tak ale z nicku Dominicka tazko zistim, ze je to kempalio, keby ma svoj nick, viem ze ma mik.. ale aj tak tam boli tie FK a boli schvalne a ne nahodou.. a je to uz len ich chyba, ze si nevsimaju chat a neodpovedaju aj obycajnym hracom, ci maju mik...

Koprakek
04-09-15, 18:55
Tak to napíšu stručně, mikrofon má byl jsem sním na TS.

KeYo
04-09-15, 20:32
JA viem ze ma mikrofon.... ale boli tam FK.. a jeble spravanie.. + v minulosti mal ban na masiac a daco od bikoza k CT... takze mu to urcite nezrusim ani neskratim

Koprakek
04-09-15, 21:08
1. hráč požádal o unban 10 minut po uděleni banu a admin si nepamatuje, za co byl udělen - "už si ani poriadne nepamatam preco som ti ten ban dal"
2. pokud si admin nevzpomíná na duvod tak nestandardne dlouhého banu k CT, tak šlo asi jen o nějakou banalitu, zřejmě si jen myslel, ze nemá mikrofon
3. hráči nemají povinnost prokazovat vlastnictví mikrofonu hráčum; pokud to požaduje admin nebo spešl, musi důveryhodně prokázat, ze je opravdu admin nebo spešl (dotázat se přes mikrofon nebo admin chat), k tomu zde nedošlo; každá zprava v chatu se na jb snadno ztratí, CT musí dávat pozor na vězně a nemá čas čist chat, ve kterém je každou vteřinu nova zprava - pokud by každou zprávu četl a reagoval na ni, nemohl by spolehlivé plnit povinnosti CT (například chráněni Simona), za což by mohl dostat zákaz k CT!
4. ban od because je pul roku stary a nijak nesouvisi s timhle, zatim jsi neprokazal poruseni pravidel (vlastne si nepamatujes za co ten ban dostal a argumentujes jen tim, ze uz ma nejaky ban z minula), abys mohl nejak navysovat delku banu na zaklade historie banu; hrac sice uznal, ze dal FK, ale to se na JB deje bezne a resi se to volnym dnem, ne zakazem na 3 tydny

Kempa
04-09-15, 21:31
Abych si tu nehrál na svatouška, tak ten ban za fk byl opravěný:) Ano, dal jsem jeden fk. Byla to moje blbost, že jsem se pletl do atrakce simona, který sotva věděl, co dělá.
Už tu nebudu psát o tom, že Simon, dal atrakci, kterou hráč s výhodou nechtěl. Ano, psal mu to do chatu, ale on ho ignoroval. Dále, dal atrakci, a ani nedoplnil hráčům HP.

Jednalo se o atrkaci s těma těžkýma kulometama. (mapu fakt netuším, ale cely su ,,2 postavičky.. co to ehm.. :-D"). Spíš mě u toho banu zarazilo, ten no mik, na který se se jako admin, nebyl schopný pořádně zeptat. I když se vrátim k tomu spešlovi. Každý spešl, bud řekne CTčku či to aspon 2-3x napíše do chatu. Ne, jak ty jednou a potom hned ban. Aby tu bylo jasno, neřeším tu unban, 1.6 přestávám hrát, spíš mě zarazilo tvé chování.

E: ten BAN od Bíkoze, je za party mode a věci okolo něho. Ten bys tu neměl ani tahat, ale chápu, snažíš se vyhrabat vše co jde, abys nevypadal blbě.

Britny
04-09-15, 21:46
O Ub požádal v pondělí a řeší se to až od včera?
Za 1 FK (i kdyby byly dva) se určitě 3 týdny nedávají - nesmysl
Reason - no mik se vysvětlilo, dement - proč je dement?

Podle mě až moc dlouhý ban, který je skoro za nic. Už ten reason dement mi přijde jako zaujatost admina vůči hráčovi :)

KeYo
04-09-15, 21:51
ok.. nevsimol som si, ze je tu zadost o unban...
Fk tam boli 2 ako aj on napisal a neboli len tak.. dal na to nejaky dovod s TS ale uz si nepamatam co.. ale urcite to nebol ubycajny FK.. za to 3 tyzdne urcite nedvaam...
Mik sa neozyval, cize som si myslel, ze nema mik, co zvacsilo dlzku banu..
napisal som, ze mu to mozem skratit, lenze uz dostal 1 dlhy ban od bikoza, takze mu to urcite skracovat nebudem...
a aka zaujatost prosim ta, ked ho ledva poznam?

+ do chatu som to napisal viac krat ne len 1x.. pisal som to este v boxe ako dalsich 5 hracov okrem mna..

Britny
04-09-15, 22:10
Jailbreak 7 mini 31-08-2015 20:52:28 STEAM_0:1:63318850 178.41.139.237 KeYO hrá sestra pytal som as neodpovedal si.. pytali sa aj hraci..
Jailbreak 7 mini 31-08-2015 20:52:18 STEAM_0:1:63318850 178.41.139.237 KeYO hrá sestra nezajem..
Jailbreak 7 mini 31-08-2015 20:52:13 STEAM_0:1:63318850 178.41.139.237 KeYO hrá sestra scooby co si chcel? hra tu sestra
Jailbreak 7 mini 31-08-2015 20:48:51 STEAM_0:1:63318850 178.41.139.237 KeYO hrá sestra Dominika mas mikrofon?

Našla sem jenom toto, jak ses napojil. Původně tam píšeš, že hrá tvoja sestra, takže stále by sem neviděla důvod, proč někomu odpovídat na mik, když se ještě ptáš do chatu, to se ptá kde kdo pod fejk nikama adminů/spešlů. Nikde jinde ses na mik neptal, ani přes @ .. Stále je dané, že at se ptá kdo chce a není to admin, ani spešl, tak hráč nemusí na nic odpovídat, ani se dokazovat mikem.

Na základě starého banu od bykoza nemůžeš banovat snad ne? Bykozovi se nelíbí party mod, tak by banoval kvůli tomu každého. Maximálně týden za nějaký úmyslný FK či neschopnost. Když víš, že má mik, tak nechápu, že délku nezkrátíš, když v tom není zaujatost. Za slovo dement admini banují, vy je používate v důvodech a ani nevíte proč.

UNHCZ
04-09-15, 22:15
Jsem za zmírnění banu

Kempa
06-09-15, 16:04
Klidně to tak nechce, nemá cenu to řešit.
btw: KeYo, jediný FK jsi dostal jen ty. Nebo komu jsem ho dal.
Tamten ,,fk" porušil pravidla simona.