PDA

Zobrazit normální verzi : ZMĚNA V MODECH - Ganster, Deathmach



Kajus
31-08-15, 22:33
Ahoj :)
Měla bych návrh na nový mod nebo náhradu za Ganster mod.


Název módu:

JB Deathmach (název klidně může být i jiný)
- vlastně by šlo o to, že po zapnutí módu by T měli ganu (možná i nějakou na výber např. M4A1 a AK47) a stříleli se mezi sebou a respawnovalo by je to . Po určité době (např. 3/4/5 min.) by skončil a hráč, který by měl nejvíc killů by měl PP a ostatní by to zabilo.
- HP: asik 100
+ nahodné respawnování po mapě nebo
+ by to ještě mohlo jít jak schovka (musí být 4 CT).

Menší výhoda: T i kdyby kempili tak nezískají PP.

Co vy na to? :)

Latins
31-08-15, 22:41
Zase do toho nemám co kecat, ale není důvod, aby se rušil ten Ganster. Ať si tam klidně zůstane, ale DM by byla aspoň nějaká změna :) (nebudou se opakovat pořád jenom Přestřelka, schovka, Přestřelka, Ganster, Přestřelka)

The Frisco
31-08-15, 23:06
Když se přidává nový mód, tak je zbytečné mazat jeden ze starších. Už takhle jich je málo.

Fenix
31-08-15, 23:17
Nech sa prida akykolvek novy mod, ale nechapem prečo neaky iny by sa mal zrušiť.

Nakladana Okurka
31-08-15, 23:25
Lol, musíte mít všichni k tomu tu zbytečnou omáčku? Máte tam na vyber i možnost ponechání gangstera, ať se sem prosím vyjadřují lidí, co mají skutečně něco důležitého na srdíčku. Jak ve školce tyvogo.

DHQ
31-08-15, 23:30
Bolo by to zaujimave, ale Gangster mod nech sa nerusi. Ten DM je zaujimavy napad :)

The Frisco
31-08-15, 23:32
Jenom ti píšeme, že to je totální pičovina, která nemá jediný rozumný důvod :console: nechápu proč vůbec vymýšlíte kraviny ohledně tohohle.

E: Někteří lidi to votujou? 4 a z toho dva, co jb nehrajou :D

Nakladana Okurka
31-08-15, 23:36
Zas taková picovina to nebude, kdyz si to i někteří votujou. Já jsem taky pro nechani gangstera, jen si stačí votnout svoje a nepsat k tomu nepodstatný věci.
zbytečný hádky o blbostech :D

Britny
01-09-15, 09:33
Gangster by byl fajn mod, kdyby tam bylo více zbraní na výběr + nějaké to hp navíc za zabití, jako takový mod je o ničem. Takže pokud by se měl ponechat starý gm, tak jsem spíše za zrušení.

Co se týče DM, tak to by nemuselo být špatné. Je to dobré zpestření. Ale možná by to k tomu chtělo aji nějaké vychytávky jako camp metr a že by každý viděl odpočet kolik zbývá minut do konce modu (toto bych přidala i ke schovce).

kono159
01-09-15, 10:09
http://csko.cz/forum/showthread.php?13963-Rambo-mod

na tento mod sa caka 2 roky a stale tam nie je :entneho:

DeadJoyCZ
04-09-15, 13:37
Souhlasím naprosto s ponecháním Gangstera a ten DM tam přidat. Je to super že by byl nějaký nový mod. Nevím proč okolo toho řešíte hovadiny,jb už chce něco novýho. :)

Nakladana Okurka
15-09-15, 20:49
Hlasování skončilo, výsledek: BUDE PŘIDÁN DM MOD A GANGSTER MOD BUDE PONECHÁN. Myslím, že toto se může zamknout a výsledek hodit do té sekce "schválené návrhy".

Volume
15-09-15, 20:54
Hlasování skončilo, výsledek: BUDE PŘIDÁN DM MOD A GANGSTER MOD BUDE PONECHÁN. Myslím, že toto se může zamknout a výsledek hodit do té sekce "schválené návrhy".

Stejně se to zase nezrealizuje protože Kotel nebude mít čas :D

Nakladana Okurka
19-09-15, 16:45
Stejně se to zase nezrealizuje protože Kotel nebude mít čas :D

Pomalu ale jistě ti dávám za pravdu...

FizzyBubble
19-09-15, 21:24
vy si to představujete jako hup na krávu a je tele

Nakladana Okurka
19-09-15, 22:40
Kotel psal, že realizace zabere půl hodiny.

Nakladana Okurka
23-01-16, 18:36
Ref?
Něco nového na JB by se šiklo a tohle podle mě úplně zapadlo.

^nismo
23-01-16, 20:06
Jsem PRO. Bylo by to lepší.

mirecc
23-01-16, 21:15
Pro

Azi
24-01-16, 02:24
Úrčitě nechat gangstera a přidat dm, aby to bylo trošku pestřejši v módech.