PDA

Zobrazit normální verzi : Posúvanie blokov počas hry



KA2
01-09-15, 13:40
Možem sa spýtať.. može admin posúvať bloky počas hry na svojom kempe? :)

Samco
01-09-15, 13:53
Nemal by, ak však sú v jeho okolí nejaké zvyšné bloky, ktoré tam zavadzajú, tak to nevadí.

KA2
01-09-15, 13:54
Nezavadzaju, len si postavil zly kemp, tak ho trošku opravil..No fajn, dakujem za odpoved...nabuduce už budem mudrješí..Myslel som si, že to je zneužívanie prav :)

Samco
01-09-15, 13:55
OK, poučím ich nech to nerobia.

KA2
01-09-15, 13:57
Ďakujem. :)

Troppe
04-09-15, 15:53
Kemp jsem si "upravoval" zatím pouze jednou a to,když na bb_inferno_iplay jsem stavěl u spawnu a omylem jsem dal boční blok tak,že se nedalo projít. Posunul jsem ho,jenže omylem do země. Tak jsem si podal náhradní blok. Nevím,ale když už odblokuju cestu ostatním a omylem si při tom zničím kemp,tak je asi fér,když si tam ten blok dám poté z5. Pokud příště znovu omylem bloknu jednu z cest a znovu si omylem zničím kemp,tak si nechám ten kemp teda zničený.
To je odemě všechno,děkuju za váš čas a přeju hezký den :)

KA2
04-09-15, 22:38
Kemp jsem si "upravoval" zatím pouze jednou a to,když na bb_inferno_iplay jsem stavěl u spawnu a omylem jsem dal boční blok tak,že se nedalo projít. Posunul jsem ho,jenže omylem do země. Tak jsem si podal náhradní blok. Nevím,ale když už odblokuju cestu ostatním a omylem si při tom zničím kemp,tak je asi fér,když si tam ten blok dám poté z5. Pokud příště znovu omylem bloknu jednu z cest a znovu si omylem zničím kemp,tak si nechám ten kemp teda zničený.
To je odemě všechno,děkuju za váš čas a přeju hezký den :)

Mário, kto hovorí niečo na teba? :-D

Troppe
04-09-15, 22:41
Hh,myslel jsem,že to píšeš kvůli Mě (y)
Pokud ne,tak se omlouvám,že jsem rušil ;)

KA2
04-09-15, 22:57
Pohodka, už som si zvykol. :D :D