PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za nic --> Byznis



Stitnanek
01-09-15, 19:24
Takže, dnes jsem dostal BAN za prej TEAM FLASH :D :D .. takže jako když je FY MAPA a když ho nekde hodim protivnikom pod nohy a nejaky admin ktery ma asi špatný den, protože mu jeho nedal/a tam furt lozí to je jeho problem, né můj. A každý den se setkávám s team flashama, spawn kempama, Tčkama co neplantujů, Ctčkama co neberů hostage, atd., .... . A situace je taková, že ti admini tohle všechno můžou dělat, ale normal hráči ne, neříkám že to dělají všichni admini, to ne. Takže ted k tom můžů říct jen to, že mám 3 hodinový ban za to, že PAN ADMIN jménem Biznis, má špatný den a řeší své problémy na CSku. VZPAMATUJ SA !! .. A poslední věc, když už teda toto chcete banovat tak banujte UPLNĚ KAŽDÉHO hráča co dá TEAM FLASH, NEPLANTNE, NEBERE HOSTAGE, SPAWN KEMP, ATD, ....

sAid
01-09-15, 19:34
Zlá sekcia napíš to do žiadosti o unban http://csko.cz/unban/
E: ban http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=156161

matis
01-09-15, 20:04
presunute...

..

Byznis
01-09-15, 20:32
vyjadrujem sa len k normalnej ziadosti o UB. (neviem co pletes nejaky osobny zivot s tvojim oslepovanim spoluhracov) asi ty nemas svoj den ...

Stitnanek
01-09-15, 20:47
no to ani žádost neni .. ty 3 hodiny vydžím, je to spíše stížnost na "některé adminy"

ale tak když to tady chcete tu konzoly
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 156161)
[AMXBANS] Mas 1 hodinu, 16 minut a 34 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'teamflash kazde kolo'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Stitnanek >
[AMXBANS] Tvuj nick: Stitnanek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:40811422
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:40811422
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.112.161.56
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.112.161.56
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Plajer >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy, fy maps (fy_iceworld16)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

a od kdy sů 2 kola každé kolo ? nebo už mapa netrvá jak předtím 25 minut ale je to omezené na 2 kola ?

příště při rozdávání banů sa nad sebů první zamysli, zajímavé že takový Lu nebo oli221 jsou na tom CSku (COD:MW) skoro furt tak jsem nikdy neviděl že by za neco takového dali ban, ale tak sů rád že to vim a že mám nahlašovat každého kdo hodí flash a já do něho vlítnů a oslepí mě to. Nebo to můžou jen admini ?

Byznis
02-09-15, 07:37
ktebe neviem ci sa mam vyjadrovat aj , proste si kazde kolo oslepoval spoluhracov , ked som ti povedal ze neoslepuj tak si este hodil smajlika , a potom tu zase jako xy deti dojdes plakat na forum lebo si dostal ban. Ja som na code tiez casto ale ako vidim mnozi sa to tam ludmi co to tam chcu evidentne zneprijemnovat a maju este aj tu drzost si prist pre unban a urazat adminov atd... To co robi oli a Lu a co banuju je ich vec.
A neviem ci nechapes pointe banu - oslepit niekoho to sa stane hocikomu aj mne nechtiac , ale oslepovat kazde kolo a smiat sa nato jak retard ... to sa nestane asi len tak


ale tak když to tady chcete tu konzoly


a od kdy sů 2 kola každé kolo ? nebo už mapa netrvá jak předtím 25 minut ale je to omezené na 2 kola ?
Nechytaj za slovicka radsej sa uvedom , tu si mudry zrazu

A nebudem sa pri rozdavani banu zamyslat nad sebou ale nad ludmi co robia bordel. Dovidenia