PDA

Zobrazit normální verzi : Stitnanek



Stitnanek
02-09-15, 19:27
Vypis z konzole:


[COD:MW] Class se zmeni dalsi kolo.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem bEcause
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Zneuzivanie texturi'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:40811422'
[AMXBANS] Tvoje IP: '217.112.161.56'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
*** kamjanatoporadchodimdpc killed potrs with a headshot from awp ***
Mapu muzete zmenit napsanim: rtv do chatu
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






takze tento ban sem dostal nepravem na mape de_dust2_long
nebo jak se presne jmenuje. Dvakrat za kolo jsem vlezl na texturu pomoci ramba ale pak sem si zmenil class na snipera a ze snipera pak na dema. hrac jmenem MEDAL OF HONOR na e texture byl furt, admin ho poprve jen zabil protoze sa tam zasekl a po druhe ho jen vyhodil, tady ukazu conzoli :
ADMIN: zabil MEDAL OF HONOR a dalsi kolo bylo :
ADMIN: vykopl MEDAL OF HONOR
Takze by me zajimalo kde je problem, jestli jsou na me admini zasednuti nebo nwm a po cca 8 kolech co sem mel but snipera nebo dema tak si admin vzpomene ze sem lezl po texture a tak me dal ban ? a hracovi predemnu co tam byl nonstop tak ho jen vykopnul ? trosku diskriminace .. a jedna se o COD:MW server ... a navic co jsem se bavil s admin Lump a Oli221 tak me rekli ze textury jsou povolene na COD:MW serveru, jelikoz je tam jet modul a dvojskok, to by se pak musel banovat kazdy hrac co je na vyssi krabici na ktere nejde na normal serveru vyskocit. Prosil bych o vyreseni tohoto problemu, nejde mi o UNBAN ale spise o princip a vysvetleni.
Hezky den preju.
Stitnanek

because
02-09-15, 19:33
Takže 2x: http://leteckaposta.cz/859776806 . A to že si na mape only long prešiel cez textúru na schody tak to ani nejdem písať. :)
PS: O medal of honora sa postaral lump, to že on mu nedal ban moj problem neni ale keď ti to tak vadi tak ok - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=156248 . Chudák chlapec ani nevedel čo hrá lebo cez tú texturu nedokázal prejsť.

Ešte netreba ani vravieť, že vďaka textúram ktoré ste využívali ste mali prehľad o hráčoch oproti :)

Novic
02-09-15, 19:38
Ahoj, som adminom na Móde Furien, kde Furien má nastavenú gravitáciu a skáče vysoko + lieta, a taktiež sa dokáže dostať na textúru. Je to zakázané a aj na našom móde to banujeme.
Vysvetlenie : Je to plocha mimo vyhradené miesto hrania. Tie chyby tam už proste sú a netreba ich zneužívať.
Aj keď máš 2 skos a dostaneš sa tam, trestá sa to.

LumP
02-09-15, 20:19
a navic co jsem se bavil s admin Lump a Oli221 tak me rekli ze textury jsou povolene na COD:MW serveru

Já ti jen odpověděl na to jste si na forku vymysleli...Osobně bych ty textury banoval a také i začnu....zneužíváte jen chyby mapy!!

Stitnanek
02-09-15, 20:26
šak já vim že sem to přešel ze spawnu na schody, ale nechodil sem tam furt .. a kdyby dostal hned bana aj ten medal of honor tak si tady nepíšem a navíc když si ti admini furt měníja ména tak sem neveděl že ste tam dva. A jak jsem psal o unban mě nešlo, ale o princip že on dostane jen kick a já ban.

tož jako samozřejmě, na tom dust longu bo jak se to jmenuje řesně tak tam ty textury pochopím protože to v nich plavu, ale je něco jiného když su třebas na de_nuke a od T spawnu jdu k té budově a vyskočím na tu skálu tak to mě přijde jako normální na tomto serveru, protože tam neplavu a lidimě tam normálně vidí, to ssamé aj na assault_lol .. na střechu na CT spawnu když vyskočím tak mě tam všeci vidí a to mi jako textury nepřijdu, dále mapa cs_alpin tam na te skale nad lanovku, tam mě taky všeci vidí, takže mzi tyma texturama je rozdíl, a vim že tot ty textury na tom longu co se tam lezl tak jako to bylo na ban to přiznávám jen sem nepochopil že jeden dostane kick a já ban, tot vše

oli221
02-09-15, 22:06
Ahoj, mňa si sa asi pýtal, že či na mape fy_snow môžeš ísť hore s tým problém nemám, ale na d2_long sa to berie ako textúra.

Stitnanek
02-09-15, 22:59
no šak jak jsem psal v předchozím komentu, že toho na d2_long to jako to uznávám to proti tom banu nic nemám jen mě vytočilo to že já dostanu ban a druhý jen kick ..

Byznis
03-09-15, 08:39
šak já vim že sem to přešel ze spawnu na schody, ale nechodil sem tam furt .. a kdyby dostal hned bana aj ten medal of honor tak si tady nepíšem a navíc když si ti admini furt měníja ména tak sem neveděl že ste tam dva. A jak jsem psal o unban mě nešlo, ale o princip že on dostane jen kick a já ban.

"budeme" ta casto sledovat , tebe nejde o princip , tebe ide oto si robit po serveroch co chces (pokial tam neni admin), a ked dostanes ban tak urazas adminov co nepoznas a vies onich kkt , a vyplakavas na fore . Ja osobne budem voci tebe "zaujaty" a posvietim si nateba :bye::think:

Stitnanek
03-09-15, 09:34
sledujte mna jak chcete :D kdyby jsi byl ted vedle mě tak by jsi aspon viděl jak moc mě to trhá žily :D :D :D tak zajímavé že s některýma adminama je hra uplně v pohodě a s "některým" kktkem sů samé problémy :D .. a POSVIEŤ SI NA MNA :D :D :D .. můj časový rozpis je na csku vždycky tak kolem 13 hodiny do 16 a pak nejak od 20 hodiny do 22, v sobotu a v nedělu je to nevyzpitatelné, tak je to aj podle toho kdy vztanu.
Těším se na tebe ;) a jestli natočíš nejaký můj hezký kill tak ho pak můžeš poslat :)

Byznis
03-09-15, 14:50
sledujte mna jak chcete :D kdyby jsi byl ted vedle mě tak by jsi aspon viděl jak moc mě to trhá žily :D :D :D tak zajímavé že s některýma adminama je hra uplně v pohodě a s "některým" kktkem sů samé problémy :D .. a POSVIEŤ SI NA MNA :D :D :D .. můj časový rozpis je na csku vždycky tak kolem 13 hodiny do 16 a pak nejak od 20 hodiny do 22, v sobotu a v nedělu je to nevyzpitatelné, tak je to aj podle toho kdy vztanu.
Těším se na tebe ;) a jestli natočíš nejaký můj hezký kill tak ho pak můžeš poslat :)

to kktko si nabuduce nechaj pre "kamaratov". Neviem ci sa tak doma rozpravas (evidentne asi ano) , ale mna tu neurazaj. Vidim ze ti nic netrha zily , ale robit bordel po serveroch to ano. Potom jak uplakany zasran dojdes na forum a vsetci su najhorsi len ty nie (podobny pripad jak dalsich par hracov co porusuju len silou mocou pravidla).
Sa uvedom trocha.
Mne si osobne uprdele ... jedine co mi neni uprdele je to ze si tu znas robis co chces a ego mas niekde polozene na klavesnici

matis
03-09-15, 16:59
Chlapce, ani jeden s adminov s tebou husi nepasol a bud rad, ze su tak zhovievavy, u mna by si neuspel ani tolko....

Varovanie!!!! este raz porusis pravidla serveru, tak dostanes ban vo vyske dvojnasobku toho predosleho, atd...co sa tyka rovnakeho porusenia

ban vyprsal - LOCK