PDA

Zobrazit normální verzi : Admini na Furienech ..



TobiStejskal
04-09-15, 18:59
Zdar lidi ....

Jsem dost znechucen co se děje na Furien serverech. Admini si asi zvykli na to ,že budou dávat killy za "camp". Dal jsem to do uvozovek proto , protože to několikrát ani z mála ten camp není...
Tohle je mi fakt líto... A uplně nejlepší na tom je , že se to vždycky stane týmu , proti kterému je admin a když se s ním o tom snažím diskutovat , tak neopisuje , nebo se odpojí...
Really? Tohle přechází veškeré meze. Pocit nespravedlnosti asi bude nejčastější pocit na serveru Furien. Tímto vás prosím o zamyšlení , protože takhle to dál jít nemůže ... a nesmí... díky za přečtení,

Hezký den


Edit by MOD > presunute do staznosti...

hofy
04-09-15, 19:02
Zdarec. Pokud se to děje tak frekventovaně, tak by neměl být problém natočit demo. Takhle to nemá žádnou váhu, zejména jestliže s tebou nekomunikují ani ve hře.

TobiStejskal
04-09-15, 19:04
Já vím ... ale tak třeba si to někdo tady uvědomí z toho co jsem napsal ... a nebude to opakovat.. :)

Novic
04-09-15, 19:07
Ahoj, hoď mi sem tvoju ID, alebo za aké meno hráš. ďakujem.

Del!k98
04-09-15, 19:08
Jo aha, ty mysliš asi, čo sa stalo na tom serveru kde si bol so mnou. Pre vysvetlenie, Ja byl za furiena,nebyl ani rush a 2-3 hrači kempili na spawnu. Prešli 3 kola a boli tam vkuse tak som zasiahnul, dal som im slay.Nebudu vkuse pisať aby hrači nekempili,buď dam slay/slap nebo dam ban. Nechapu prečo si napisal ty, keď sa to teba vôbec netykalo, zabil sem 2 hračov z tvojho teamu a nie teba, ak si mysleli že som ich nepravom mali si sťažovať oni a nie ty. Nechapem čo ako teraz riešiš.


Btw. Promin za ten vyraz ale takuto chujovinu čo si si vymyslel a spamuješ "Lord Stejsy je buh a tvuj pan" ,na toto nemam slov

TobiStejskal
04-09-15, 19:15
Řeším to , že je to celkem smutný to co si napsal ... Předpokládám , že tobě budou věřit víc než mě , ale já vím co jsem viděl a ten bind co mám ... Někdy prostě jen rád provokuju lidi :)

Del!k98
04-09-15, 19:27
Jo aha, ty asi mysliš to, Keď som ich zabil a tys napsal že sem ich zabil kvuli tomu, že nevim prehravať, jo napsal sem ti že seš idiot, pretože stale spamuješ tu tvoju sračku. Nemaš ani natočene demo, je to nepodložena žiadosť.
Btw. Ohovarať ma na serveru a neprisť na forum a kľudne mi napisať,že prečo som to spravil, ja by som ti to vysvetlil, ale ako pisať za môj chrbat na serveru a o tom jak si dal sťažnosť na forum,to svedči len o charakteristike človeka. Poprosim radšej o Lock, ja nezabil teba ale z tvojho timu čo kempili, keby chceli, možu si založiť stižnosť.

TobiStejskal
04-09-15, 19:37
jdu se poblít ;) ... Každej člověk kterej to má v hlavě srovnaný , musí cítit diskriminaci... A to co ty píšeš ? fakt hnus.. sorry ale ... já ani nemám slov , tohle není fér .. že kdokoliv a cokoliv někdo napíše je špatně ... To není dobrej přístup.

Eust.
04-09-15, 19:42
Z toho, co napsal Delik bylo jeho jednání v pořádku. Rádi by jsme ti věřili, ale nemáš žádný důkaz, v tom případě je to tvrzení proti tvrzení a je pochopitelné, že se bude více přihlížet k názoru ověřeného admina. A tím, že provokuješ spamem nabindované blbosti, tak tomu taky nijak nepomůžeš. Sám ještě přiznáváš, že rád provokuješ, tak si radši dávej bacha, aby si nedostal místo slaye ban. :)

TobiStejskal
04-09-15, 19:45
Nakonec se všechno obrátí vůči mě to je super :D ... Vím že nemám nic podloženého .. ale vyhrožovat mi ? ... Sakra už je dlouho jinej režim ne ?

Novic
04-09-15, 19:47
Takže hrala sa mapa "de_dust4ever" kde je častým problémom kempenie na Tspawne.
Delikov kill podla môjho uváženie nebol vôbec "len tak z rozmaru".
Jeden hráč čo to tvrdí :Furien 04-09-2015 18:13:09 VALVE_0:0:1431556396 213.226.252.53 flye's# nOoB Vypadnete z TS
Tvoj kamarát lily potvrdil že tam bol kemp :
Furien 04-09-2015 18:14:39 VALVE_0:0:122789806 78.80.38.128 luly mel zabit toho ct a ne me
Furien 04-09-2015 18:14:46 VALVE_0:0:122789806 78.80.38.128 luly on tam furt kempil jak lama

S celej konverácie mi z toho vyplýva že 2 CT tam kempili, delik tam uvidel aj tvojho kamaráta "luly" kedže hráč "flye's# nOoB" napísal "vypadneTE množné číslo. Zabil ho a dalej v konverzácií ste už len poza chrbát ohovárali "kida admina"

ďakujem len to som chcel.

TobiStejskal
04-09-15, 19:51
myslím že důkazy jsou na mojí stranu až na to demo no ... :/

Del!k98
04-09-15, 19:56
Aby sme si to ujasnili, napišu to ešte 1 krat. Byl sem na serveru za furiena,ty si bol antifurien. Z tvojho teamu tam 2 kempili 3 kola (ten Masth.. dačo a ešte 1 hrač) tymto 2 som dal kill, ty si tam nebol ani si tam nekempil, tebe som nedal kill ani nič podobne. Pak si napsal to ,že prečo som ich kilnul a že neviem prehravať, mam tu dokaz ako si to napisal viz. chatlog. http://jpeg.cz/images/2015/09/04/51Zz3.png , dal sem to tu bo asi nemaš pristup do chatlogu. Pozri sa hore, ako tam pišeš o tom, že som ich free kilnul. Toto je moj chatlog http://jpeg.cz/images/2015/09/04/AFSPi.png , Ano napisal som že si idiot, bolo to mierene na ten tvoj pekny bind. A ešte o akom vyhraženi to rozpravaš ? ja sa ti nejako vyhražal ? lebo pozeram svoj chatlog a nič tam nevidim.

E: Toto nema vyznam,Ja sa tu vyjadrovať už nejdem, keď je niekto tvrdohlavy, nema to cenu.

TobiStejskal
04-09-15, 20:00
četl sis vubec tu konverzaci ? a ještě něco ... asi nemusím připomínat co se dělo na té mapě o které zrovna mluvíš když jste byli anti-furieni vy :)

Novic
04-09-15, 20:05
Pochopil by som tvoje rozhoršenie ale dal mu KILL. Každý admin by mu dal kill. Proste sa nemôže na takom tažko dostupnom mieste pre furienov zdržovať CT. A už vonkoncom nie 2 hráči.
Kill je oprávnený

TobiStejskal
04-09-15, 20:10
já bych byl Rád kdyby Del!k odpověděl :) Víte zprva jsem napsal kvůli killu na Luly .... ale když chcete mluvit o tom co se stalo na předtím , tak klidně .... Před tím než dostali ti dva hráči kill se toto dělo aj na straně druhého týmu .. Tady jsem byl spíš pohoršen tou nespravedlnosti. Víte myslím ,že Del!k nemůže mít čisté svědomí , už jenom pro to že ho mám čisté já ... A Novic je opravdu na jinné úrovni než kdokoliv kdo tady psal .. Možná byste si mohli vzít příklad.. ( Nesnažím se být "prdelolezec")